نمایش 1 - 6 از 6
معاون هماهنگ کننده دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگ کننده دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی گفت: انقلاب ما پشتیبانی دارد که سایر کشورها ندارد پشتوانه انقلاب ما خون شهداست و این پشتوانه بسیار متفاوت است.
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت: در عصر غیبت نهضت های مختلفی که مشاهده می کنید برگرفته از نهضت عاشورا است انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نمونه ای از این نهضت ها است که به برکت خون شهدا و رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی خبر داد
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت: در هفته دفاع مقدس در سطح خراسان جنوبی 291 برنامه در قالب 26 عنوان اجرا خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مؤمن هیچ وقت نمی‌تواند دشمن خدا را دوست داشته باشد اگر کسی ادعای مؤمن بودن کند و با دشمن خدا دوست باشد باید در ایمانش شک کرد.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی:
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی گفت: امروزه انقلاب ما به سراسر دنیا صادر شده است به خصوص آمریکا و آمریکا از این موضوع ترس و واهمه دارد.
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی به معرفی شدن دو نفر از تهران به عنوان جانشین اشاره کرد و ادامه داد: هیچ اعتقادی به آوردن نیروی غیر بومی نداشته ام و تا هنگامی که در این مسئولیت باشم نیز نخواهم آورد و به همین دلیل تصمیم بر انتخاب جناب سرهنگ قاسمی گرفتیم.
اشتراک در سپاه استان