نمایش 1 - 10 از 168
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به این‌که همنشینی با بزرگان دین نعمت بزرگی است، گفت: نیروی انتظامی با اتصال به روحانیت و مرجعیت فکری، دینی و سیاسی می‌تواند روز به روز بر اقتدار خود بیافزاید.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز دنیا به سمت وسویی رفته است که در مسائل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و حتی نظامی، حرف اول را تبلیغات می زند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر عمل به اسلام انجام می گرفت اکنون مشکلی نداشتیم، اما متأسفانه اگر به زندگی خود نگاهی بیندازیم می بینیم که بین اسلام و عمل فاصله زیادی وجود دارد.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی و امام جمعه بیرجند به مناسبت روز کار و کارگر طی پیامی گفت: آنچه در شرایط کنونی مهم است اولویت بخشی به وضعیت کارگران، امنیت شغلی و حقوق قانونی آنان است که براساس گزارشات متعدد دریافتی متأسفانه شاهد هستیم که توجه ویژه‌ای به مطالبات این قشر تأثیرگذار و حساس از جامعه نمی‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دانشجو باید به دنبال حق طلبی باشد و خود را با آن تطبیق دهد لذا وظیفه شما بیدار کردن این قشر از جامعه است، بنابراین اگر این اصل درست نشود به نتیجه مطلوبی نمی توان دست پیدا کرد.
رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی خراسان جنوبی خبر داد
رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی خراسان جنوبی با بیان این‌که در استان 500 واحد بهداشتی اعم از خانه بهداشت، پایگاه بهداشتی و مراکز جامع خدمات بهداشتی وجود دارد، گفت: در تمام روستاها و یا در نزدیکی آنها خانه بهداشت به همراه بهورز بومی وجود دارد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ارتش توحیدی بر خلاف سایر ارتش‌های دنیا، نیرویی مکتبی بوده و براساس عقیده راسخش همیشه در حمایت از مردم و مظلومان و مبارزه با مستکبران است.
درنشست فوق العاده نماینده ولی فقیه با مسئولان استان برای کمک به سیل زدگان مطرح شد
صبح امروز نشست فوق العاده نماینده ولی فقیه با تعدادی ازمسئولان استان برای کمک به مردم سیل‌زده در شمال و غرب کشور برگزار شد.
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند گفت: مستکبران جهانی بر خلاف قوانین بین‌الملل و هیچ‌دلیلی مردم بی‌گناه را می‌کشند و تمام حرف آن‌ها این است که باید نوکر ما باشید چراکه سیستم آن‌ها لیبرالِ برده‌داری طبقاتی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، روحیه خانواده پیروزی پرافتخاری را در برابر هشت سال تهاجم کشورهای قدرتمند جهان را ختم کرد، گفت: در جهاد فرهنگی نیز همفکری، همکاری و انسجام خانواده‌ها دشمن را شکست می‌دهد.

صفحه‌ها

اشتراک در نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی