نمایش 1 - 10 از 151
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند به مناسبت شهادت محسن مشرقی از سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیت صادر کرد.
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن مطرح کرد
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن با اشاره به این‌که خون رزمندگان نابودگر جامعه کفر است افزود:‌ امام خمینی (ره) به همه مسلمانان شیعه و سنی جرات داد، جلوی استکبار بایستند و بگویند ما مسلمان هستیم.
مبلغین و مبارزین همایش 40 سال مبارزه با اسلام آمریکایی صبح امروز با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار و گفت‌وگو کردند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: به هیچ نحو تحت اندیشه دشمن قرار نگیرید چرا که تمام مسائل را پوشش می‌دهد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: اگر کسی به خدا ایمان داشته باشد و در جهت نصرت دین خدا عمل کند، پیروز میدان ها خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به این‌که گاهی اوقات انحرافات جزئی در یک مسئول به وجود می آید که اگر به موقع هشدار داده شود، فرد فاسد نمی‌شود، گفت: با این اقدام هم خود مسئول و هم بیت المال و هم آبروی اسلام و انقلاب حفظ می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: افرادی که بی‌عدالتی را ترویج می‌دهند باعث بیکاری‌، رکود، گرانی و مجرم در جامعه هستند.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های کشور خبر داد
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های کشور گفت: خراسان جنوبی در بحث آموزش و حرفه‌آموزی پیرامون کشاورزی، صنعتی و فنی جزو استان‌های برتر و سال گذشته نیز رتبه دوم در این زمینه را کسب کرده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شما بسیجیان در جبهه‌های مختلف آخرین خاک‌ریز هستید و باید جبهه خود را قوی کنید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: گروه‌هایی که از روی عمد و یا جهالت با نوای دشمن می‌رقصند، بزرگواری کنند و دست از این بازی‌های سیاسی بردارند چراکه ما به چیزی نیاز نداریم و خود پیروز هستیم.

صفحه‌ها

اشتراک در نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی