نمایش 1 - 10 از 160
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند گفت: مستکبران جهانی بر خلاف قوانین بین‌الملل و هیچ‌دلیلی مردم بی‌گناه را می‌کشند و تمام حرف آن‌ها این است که باید نوکر ما باشید چراکه سیستم آن‌ها لیبرالِ برده‌داری طبقاتی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، روحیه خانواده پیروزی پرافتخاری را در برابر هشت سال تهاجم کشورهای قدرتمند جهان را ختم کرد، گفت: در جهاد فرهنگی نیز همفکری، همکاری و انسجام خانواده‌ها دشمن را شکست می‌دهد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: اگر مشترکات خود را حفظ کنیم دشمن خفه خواهد شد. اختلاف نظرها هیچ ارتباطی به مذهب و افراد ندارد.پاسخ دشمن، هوشیاری و بصیرت است و طرف حساب او خدا است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این‌که افرادی می‌خواهند خواسته‌های غربی‌ها را به مردم تحمیل کنند، افزود: در مقابل آنهایی که می‌خواهند با اسم‌ها، لباس‌ها و عناوین مختلف به دین شما آسیب بزنند سینه سپر کنید و در مقابل آنها بایستید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: همواره در هر عبادتی باید انگیزه قرب باشد و انسان به هر میزانی می‌تواند به خدا نزدیک شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پیامی از مردم شریف، مومن و انقلابی خراسان جنوبی برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند با شهید گمنام دوران دفاع مقدس وداع کرد.
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند با بیان این‌که از طرح‌های اولیه دشمن ترور شخصیت‌های فهیم، آگاه و مکتب شناس است و مغز مطهری‌ها و بهشتی‌ها را هدف قرار داده است، گفت: دشمن می‌خواهد فرصت اندیشه و فکر را از جامعه بگیرد تا بر آن سلطه پیدا کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه فاصله گرفتن از سخنان پیامبران وحشی گری های امروز را به دنبال دارد، گفت: وظیفه حوزه های علمیه در اسلام ناب و کارشناسی شده از اسلام حقیقی، نجات بشر می باشد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند به مناسبت شهادت محسن مشرقی از سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیت صادر کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی