نمایش 1 - 10 از 183
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جهادگران وارث مکتب علوی هستند و آنهایی که کارشان الهی است به مردم احسان میکنند.
در سالروز فاجعه منا صورت گرفت
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در سالروز فاجعه منا با تعدادی از خانواده‌های شهدای منا در شهر بیرجند دیدار و گفت‌وگو کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: علاوه بر این‌که کار کردن عبادت است آموختن نیز از بهترین عبادات است؛ عبادت ها باید همراه با قصد قربت باشد و عبادت تنها نماز، روزه و حج نیست بلکه خدمت به جامعه نیز از بهترین عبادت‌ها است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: نیروهای حفاظت اطلاعات چه در قالب مرزبانی‌ها و چه در قالب حفاظت‌ها به عنوان بهترین دوستان گمنام برای جامعه، مکتب و انقلاب شناخته و ناشناخته کار می‌کنند.
عکس‌نوشته/
عکس‌نوشته‌های سخنان مهم مسئولان در استان خراسان جنوبی را مشاهده می‌کنید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: عشایر همانطور که از نظر هوا آسمانی آبی دارند و از هوایی سرشار از اکسیژن برخوردار و تنی سالم دارند، فضای سالمی نیز دارند و آن فضای سالم فرهنگشان را سالم نگه داشته است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر در جامعه این باور به وجود آید که نظارتی وجود ندارد شدیدا بیماری‌ها و قانون شکنی‌ها گسترش پیدا می‌کند.
مدیر کل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که سال گذشته 4 هزار و 600 پرونده تخلف دریافت و به بیش از 4 هزار و 500 پرونده رسیدگی شد، گفت: 330 میلیارد ریال جزای نقدی در این پرونده‌ها مورد حکم قرار گرفته است.
نماینده ولی فقیه خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه خراسان‌جنوبی با بیان این‌که بروکراسی‌ها و سودهای بانکی سرمایه‌گذاران را شکنجه می‌دهد، گفت: خوب است، شرایطی ایجاد شود که خارج از بروکراسی‌های بانکی، مشکلات سرمایه‌گذار حل شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه عربده‌های استکبار جهانی همه جا را پر کرده است، گفت: بیش از آنکه بخواهیم با بیان و هنر آن‌ها را رسوا کنیم دیر یا زود طومار آن‌ها جمع خواهد شد و قرن 21 قرن بازگشت انسان به دیانت الهی است.

صفحه‌ها

اشتراک در نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی