نمایش 1 - 10 از 32
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
آیت الله عبادی گفت: پاسخ تهاجم ها و هنرهای گمراه کننده، هنرهای صادق و صالحی است که حقایق را تبیین و جامعه را روشن و امیدوار کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی به سخن دشمن که تمام گزینه‌ها روی میز ما است، اشاره کرد و گفت: دشمن یک طرح مهمی نیز روی میز دارد که آن به خواب بردن جامعه است و این طرح بسیار بدتر از جنگ نظامی است چرا که بعد از به خواب بردن جامعه اقدام به غارت می‌کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: دشمن به هر قیافه‌ای در می‌آید و در لباس‌های ما نیز نفوذ پیدا می‌کند، اما مهم این است که بتوانیم با بصیرت، دشمن را در هر قیافه و لباسی شناسایی کنیم.
در هفته دولت صورت می‌گیرد
فرماندار بیرجند گفت: در هفته دولت 95 پروژه با بیش از 76 میلیارد و 154 میلیون تومان اعتبار افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که شورا یعنی انتخاب یک رای بهتر نه رای بیشتر، گفت: در شورا تعدد آرا علامت درست بودن نیست بلکه شورایی درست است که کارشناسی درست داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که نقش آزادگان در دوران دفاع مقدس و اسارت محو شدنی نیست، گفت: طبق مطالعات انجام شده اگر امروز قدرت‌های جهان از آن‌‌ها می‌ترسند به دلیل صبر، حوصله و اراده اسوه‌های ایمان است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که استعمارگران جامعه را به فرعون پرستی دعوت می‌کنند، گفت: استکبار در مسجدالحرام و مسجدالنبی که در رأس همه مساجد است اهداف ذلت مسلمانان، تفرقه و قتل را بین آنان دنبال می‌کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در هر زمانی و در زمان حال بیشتر، یکی از مسائلی که حرف اول را در رقابت‌های جهانی، تهاجم‌ها، جنگ‌ها و اختلافات می‌زند، مسئله کار است.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی گفت: در خراسان جنوبی 290 تشکل کارگری و کارفرمایی وجود دارد که از این تعداد 42 تشکل کارفرمایی و مابقی کارگری هستند.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دوره‌ آموزشی یاوران ولایت با حضور 205 دانش‌آموزان دختر و پسر بسیجی از سراسر استان برگزار می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی