نمایش 1 - 10 از 15
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه علم برای بشر یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است، گفت: اگر علم بخواهد مفید واقع شود باید جهت دار و بر اساس ارزش‌های الهی و انسانی باشد تا علم در خدمت انسان قرار گیرد همان طور که خداوند موجودات را برای انسان قرار داده است.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 15
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این‌که تمام دین کرامت نوع بشر است، گفت: به دنبال حل مشکلات مردم باشیم و هیچ کاری برتر از حفظ کرامت و حل مشکلات مردم وجود ندارد.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 14
مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید گفت: فرهنگ رضوی در جوامع اسلامی یک قدرت است و دشمن نیز هیچگاه حریف این فرهنگ نمی‌شود؛ دشمن در مقابل فرهنگ رضوی تسلیم است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: فعالان فرهنگی باید فضایل اهل بیت علیهم السلام را مطرح کنند و بدانند رقبای آن‌ها هیچ چیز ندارند و باید به عنوان یک تمدن در برابر جاهلیت آخری موضع بگیرند.
طی مراسمی؛
حجت الاسلام علی محقی به عنوان مسئول ستاد نماز جمعه بیرجند معرفی و از زحمات محمدحسن زنگویی مسئول سابق ستاد نماز جمعه بیرجند تقدیر و تشکر شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بحث مسجدمحوری که از سال ۹۶ مطرح شده همه اقدامات کلان را حول مسجد قرار می‌دهد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که خروج و صدور مواد خام معدنی استان به خارج از کشور، از جمله دردهای بی درمان است، گفت: امیدواریم در آینده ای نه چندان دور، شاهد کاهش این دردهای بی درمان باشیم.
مدیران رسانه‌ها و خبرنگاران استان صبح امروز با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی دیدار کردند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: در فعالیت‌های جهاد سازندگی، درصد خطا زیاد بود اما این درحالی است که این مشکل در فعالیت‌های انجام شده توسط بسیج سازندگی در جامعه مشاهده نمی‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: پیش از آن‌که جامعه فاسد شود، از آن جلوگیری کنید و امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان بهداشت در جامعه اجرا کنید چراکه اگر جامعه فاسد شود، علاجی ندارد.

صفحه‌ها

اشتراک در نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی