نمایش 1 - 10 از 28
کارشناس مذهبی:
کارشناس مذهبی با بیان اینکه در فرهنگ امام خمینی (ره) تنبلی راه نداشت، گفت: اگر تمام مسئولان، حوزویان و دانشگاهیان مانند امام خمینی (ره) از ساعت 5 صبح تا 10 شب کار می‌کردند بسیاری از مشکلات کشور حل می‌شد.
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا:
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به این‌که کلمه "لا اله الا الله" نفی همه طاغوت‌ها و اثبات یک خداوند است، گفت: اسلام بدون امامت، همان اسلام آمریکایی است.
امام جمعه سرایان:
امام جمعه سرایان گفت: سفربشاراسد به ایران و دیدار با مقام معظم رهبری بیانگر پیروزی دو ملت متحد و منسجم ایران و سوریه است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: قرآن منهای عترت به دلیل تفسیرهای مختلف نمی‌تواند باعث رستگاری انسان و پیشرفت جوامع اسلامی شود و مسلمانان برای پیشرفت جوامع خود به قرآن و عترت با هم تمسک جویند.
حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی دانشمند در مهدیه بیرجند
استاد حوزه:
استاد حوزه با تأکید براین‌که اگر ولی فقیه حذف شود، همه چی نابود می‌شود گفت: : هر فردی که رئیس جمهور شود، مستأجر این مملکت است.
نماینده طلاب بیرجند:
استاد سطوح عالی حوزه گفت: افرادی که ولایت فقیه را قبول ندارند یا در مقام عمل ملتزم به ولایت فقیه نیستند، اگر در زمان امیرالمومنین علیه‌السلام بودند به غدیر و ولایت امیرالمومنین ملتزم نمی‌شدند.
بیانیه شورای عالی بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی:
شورای عالی بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی گفت: رمز تداوم حرکت سرافرازانه انقلاب اسلامی و راه عبور پیروزمندانه از چالش‌ها و مشکلات فراروی کشور بویژه سناریوهای خصومت‌ورزی و کینه‌توزی دشمنان، تمسک به ولایت مطلقه فقیه و اطاعت از رهنمودهای خردمندانه و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب است.
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند گفت: اگر می‌گوییم "وعجل فرجهم" در پشتوانه آن باید کار کنیم و اگر می‌گوییم پیرو ولایت فقیه هستیم، باید برای انقلاب اسلامی زحمت بکشیم.
کارشناس عالی امور دفاعی استراتژیک:
کارشناس عالی امور دفاعی استراتژیک گفت: ارائه طرح شورایی شدن رهبری توطئه ای برای تضعیف اسلامیت نظام و اصل ولایت فقیه است که این طرح مورد حمایت آمریکا، انگلستان و اسرائیل هم هست.
سخنان قاطع سردار غیاثی:
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: بعد از قطعنامه 598 امام خمینی(ره) بحث نفوذ را مطرح کردند و اکنون نیز بعد از قبول برجام توسط مقام معظم رهبری که طی 9 شرط بود نیز باز بحث نفوذ مطرح می شود.

صفحه‌ها

اشتراک در ولایت فقیه