نمایش 1 - 10 از 75
امیرحسنخانی:
نماینده مردم فردوس، طبس بشرویه و سرایان در مجلس گفت: طرح های پیشنهادی ما در وزارت نیرو مورد پیگیری قرار گرفته است و مقرر شد این نیروگاه بدون اتکا به منابع مالی دولت اجرا شود.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی:
امیرحسنخانی گفت: پرداخت سود حاصل از افزایش قیمت بنزین باید با حساب و کتاب باشد و به افرادی که محروم هستند و آنچه دولت گفته و در مصوبه سران سه قوه آورده‌اند پرداخت شود.
نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستانهای فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد مطرح شده در خصوص طرح مسئله با سران سه قوه جهت کاهش نرخ مالیاتی برای خراسان جنوبی پیشتهاد خوبی است لذا بهتر است از طریق سران سه قوه جهت این مسئله اقدام شود.
امیرحسنخانی:
نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست دارم ریل فردوس_ سرایان به عنوان پروژه اقتصاد مقاومتی دیده شود.
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: در خراسان جنوبی نسخه ویژه ای برای معدن کاران پیچیده شود که بتوانند کار کنند.
در گفت‌وگوی خاورستان با امیرحسنخانی مطرح شد
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که اگر کشور به سامانه الکترونیک مجهز شود بسیاری از مسائل حل خواهد شد، گفت: متأسفانه در حال حاضر عده‌ای فرار مالیاتی دارند و از طرفی مالیات بر عده دیگری اجحاف می‌کند که اگر سامانه شکل بگیرد قطعا عدالت مالیاتی در کشور حکم‌فرما خواهد شد.
نمایندگان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی مطرح کردند
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در احداث چاه‌های تامین آب برای روستاها از ریش سفیدهای منطقه صلاحدید و مشورت گرفته شود، گفت: مردم بومی مناطق خیلی خوب می‌فهمند و لازم است دولت به عقل جمعی نیز احترام بگذارد.
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه‌ای که قرار بود دو هفته بعد از سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به خراسان‌جنوبی با حضور نمایندگان استان و وزرا برگزار شود هنوز شکل نگرفته است.
در شورای توسعه و برنامه ریزی خراسان‌جنوبی مطرح شد
معاون هماهنگی سازمان برنامه و بودجه خراسان‌جنوبی گفت: پیرو سفر آقای مخبر به خراسان‌جنوبی تفاهم‌نامه سه جانبه‌ای بین استانداری، بنیاد برکت و دستگاه‌های اجرایی امضا شده و 14 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای چند پروژه در خراسان جنوبی در نظر گرفته شده است.
بررسی اقدامات ایران بعد از اتمام اولتیماتوم به اروپا در گفت‌وگو با عضو کمیسیون اصل 90؛
امیرحسنخانی به اشاره به اتمام ضرب العجل 60 روزه ایران به اروپا اشاره کرد و گفت: ایران باید گام خیلی محکمی بردارد و اگر قرار است برجام بهم بخورد خب بهم بخورد و ایران در این صورت به جایگاه قبلی خود بر می گردد.

صفحه‌ها

اشتراک در امیرحسنخانی