نمایش 1 - 10 از 20
گزارش/
از بین استانداران، فرمانداران، معاونان سیاسی ـ امنیتی استانداران، مدیران کل انتخابات استانداری‌ها و سایر مدیران مرتبط با انتخابات، ۹۰ درصد، اصلاح‌طلب؛ ۸ درصد مستقل و ۲ درصد نیز اصول‌گرا هستند.
رحمانی فضلی با اشاره به اظهارات اخیر دبیر شورای نگهبان در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: اگر لازم باشد شب انتخابات هم استانداران و فرمانداران را تغییر می‌دهم.
وزیر کشور در ابلاغیه ای به مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی با تبدیل روستای درح مرکز بخش درح به شهر موافقت کرد.
وزیر کشور در واکنش به اتفاقات اخیر:
وزیر کشور با بیان اینکه با خشونت پراکنی قطعا برخورد می شود، گفت: کسانی که اقدام به تخریب اموال عمومی، بی نظمی و بی قانونی می کنند باید پاسخگوی رفتارهای خود بوده و هزینه آن را بپردازند.
وزیر کشور گفت: با اجرای طرح ساماندهی کولبری تا ۷۰ درصد میزان قاچاق مبادی رسمی و مناطق آزاد کنترل می‌شود.
وزیر کشور:
وزیر کشور با بیان اینکه راهپیمایی اربعین باید تجلی معرفت زائران باشد، گفت: وقتی موفق هستیم که محتوا و معنی مراسم اربعین را به مردم دنیا بشناسانیم و آنها را با محور این کار عظیم آشنا کنیم.
همرا با تودیع و معارفه استاندار در خراسان جنوبی:
وزیرکشور گفت: آقای پرویزی به حاشیه سیاسی نروید و از جایی نیرو نیاورید و از تمام قشرهای سیاسی بر اساس شایستگی استفاده کنید.
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی بابیان‌اینکه برای انتخاب استاندار با نمايندگان مشورتی صورت نگرفت گفت: انتخاب استاندار می‌توانست با هماهنگی نمایندگان باشد که انجام نشد.
موضوع تاخیر چندماهه انتخاب معاون سیاسی وزارت کشور دستمایه‌ای برای هجمه برخی جریان‌های تندروی اصلاح‌طلب علیه وزیر کشور شده و سناریوی انتصاب معاونت سیاسی همچنان ادامه دارد.
نمایندگان مجلس با ۱۳۵ رأی مخالف، از پاسخ‌های وزیر کشور درباره سؤال علی مطهری قانع نشدند، بدین‌ترتیب به رحمانی فضلی کارت زرد دادند.

صفحه‌ها

اشتراک در رحمانی فضلی