نمایش 1 - 10 از 79
گزارشی در پاسخ به ادعای حامیان FATF؛
عده‌ای باهدف تصویب لوایح مرتبط با fatf در مجمع تشخیص مصلحت نظام، اقدام ترامپ در جهت تروریستی نامیدن سپاه را بی‌ارتباط با این لوایح می‌دانند اما بررسی ابعاد حقوقی متن کنوانسیون‌ CFT و همچنین نقش تعیین‌کننده سپاه در دور زدن تحریم‌ها به‌خوبی این ادعا را نفی می‌کند.
دولت باید یک دوره مذاکره جدی با FATF با هدف بازنگری و اصلاح برنامه اقدام ایران داشته باشد و این مذاکره باید مبتنی بر این فهم پایه‌ای باشد که اجرای برخی از اقدامات برنامه اقدام تکمیل کننده تحریم‌های ظالمانه آمریکاست.
حسن بیگی مطرح کرد؛
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: افرادی که هنوز به دنبال تصویب CFT و پالرمو هستند، به دنبال خوش‌رقصی برای آمریکا و اروپا خواهند بود.
آقایان مرتباً بحث رفراندوم را در تصویب لوایح استعماری FATF پیش می‌کشند و این بدان معناست که در حوزه منطق و استدلال، نتوانسته‌اند کاری از پیش ببرند و حالا می‌خواهند هر طور شده بازی را به حاشیه ببرند.
گزارش/
تصمیم گروه ویژه اقدام مالی در خصوص تمدید مهلت چهار ماهه به ایران برای اجرای کامل توصیه‌های این گروه نشان داد که تصمیم مجمع تشخیص مصلحت نظام در بی توجهی به برخی فضاسازی‌های رسانه‌ای و تأمل در تصویب پیوستن ایران به کنوانسیون‌های پالرمو و CFT اقدامی به‌جا بوده است.
در بیانیه تحلیلی مرکز اندیشه و همفکری راهبردی بسیج مطرح شد
عدم امكان اعمال حق‌شرط‌ در لوايح مرتبط با FATF , و وجود اشكالات عد‌يده نسبت به مفاد كنوانسيون‌هاي پالرمو و CFT به نحوي كه اين لوايح تضمين‌كننده صريح منافع اقتصادي جمهوري اسلامي نيست از جمله ایراداتی است که در این لوایح وجود دارد.
گزارش/
اروپایی‌ها بعد از مدت ها تعلل در اجرای تعهدات خود در برجام به طور کاملا گستاخانه‌ای سعی دارند با راه اندازی یک کانال مالی ناقص از ایران باج خواهی کنند.
اجتماع جوانان و مردم انقلابی بیرجند
پس از اقامه نماز جمعه بیرجند اجتماع جوانان و مردم انقلابی بیرجند در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید در دفاع از معیشت و امنیت، و مخالفت با کنوانسیون‌های استعماری مرتبط با FATF صورت پذیرفت.
تجمع دانشجويان دانشگاه‌های بیرجند
پنج‌شنبه صورت گرفت
پنجشنبه 25 بهمن‌ماه دانشجویان دانشگاه‌های بیرجند و صنعتی در تجمعی اعتراض آمیز علیه تصویب لوایح استعماری مرتبط با FATF بر سر مزار شهید گمنام پردیس شوکت آباد حضور پیدا کردند.
اجتماع بزرگ فاطمیون در بیرجند
در اجتماع فاطمیون در بیرجند عنوان شد
سخنران اجتماع فاطمیون بیرجند گفت: در خصوص برجام و FATF و CFT نگاه‌تان به سخنان مقام معظم رهبری باشد.

صفحه‌ها

اشتراک در FATF