نمایش 1 - 6 از 6
شهردار بیرجند مطرح کرد
شهردار بیرجند گفت: در تمام مراکز استان‌ها سازمان مدیریت پسماند دارند اما در بیرجند این سازمان وجود ندارد و علی‌رغم اینکه سال گذشته این موضوع تصویب شده و به سازمان دهیاری ها و شهرداری‌ها ارجاع داده شد اما به دلیل عدم تصویب طرح جامع مدیریت پسماند، برگشت داده شد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: طرح‌های جامع مدیریت پسماند تاکنون در خراسان‌جنوبی معطل مانده و تنها دو شهر فردوس و بشرویه این طرح جامع را مصوب کردند که اینها نیز اجرای درست و اصولی نداشتند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت:اگر نسبت به مدیریت پسماند چاره‌ اندیشی نشود و اقدام عملی صورت نگیرد فاجعه‌ای به تمام معنا در بحث زیست محیطی استان اتفاق خواهد افتاد.
مدیر کل محیط زیست خراسان جنوبی تاکید کرد:
مدیرکل محیط زیست استان خراسان جنوبی با تأکید بر نهادینه کردن شعار "نه به پلاستیک" در استان خراسان جنوبی خصوصاً شهر بیرجند از به صدا درآمدن زنگ خطر زباله‌های پلاستیکی در حاشیه شهر خبر داد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت:باید 4 سال قبل در خراسان جنوبی برای بحث مدیرت پسماند و امحاء زباله برنامه ریزی و اقدامات لازم صورت می‌گرفت اما هنوز این استان در ابتدای ترین مسائل در این زمینه مانده است.
طرح تفکیک زباله از مبدا سرانجام پس از مدت ها پیگیری از اول خرداد ماه سال جاری در بیرجند آغاز شد.
اشتراک در مدیریت پسماند