نمایش 1 - 10 از 73
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه شهرستان نهبندان قطب معدنی استان است متاسفانه نقش معادن در بحث اشتغال و اقتصاد شهرستان کمرنگ است که باید بیش از این مورد توجه باشد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت:صنعت باید به موازات کاهش بخش کشاورزی در استان رشد می‌کرد که در استان شاهد مهاجرت نباشیم‌.
9 شهریور صورت می‌گیرد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به خراسان‌جنوبی خبر داد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بخش آموزش عالی دانشکده کشاورزی سربیشه و دانشکده معدن نهبندان با صرف هزینه‌های زیاد ساخته و تجهیز شده‌اند اما هم اکنون بلااستفاده است گفت: باید وضعیت این دو دانشکده توسط وزارت علوم تعیین تکلیف شود.
نمایندگان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی مطرح کردند
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در احداث چاه‌های تامین آب برای روستاها از ریش سفیدهای منطقه صلاحدید و مشورت گرفته شود، گفت: مردم بومی مناطق خیلی خوب می‌فهمند و لازم است دولت به عقل جمعی نیز احترام بگذارد.
در شورای توسعه و برنامه ریزی خراسان‌جنوبی مطرح شد
معاون هماهنگی سازمان برنامه و بودجه خراسان‌جنوبی گفت: پیرو سفر آقای مخبر به خراسان‌جنوبی تفاهم‌نامه سه جانبه‌ای بین استانداری، بنیاد برکت و دستگاه‌های اجرایی امضا شده و 14 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای چند پروژه در خراسان جنوبی در نظر گرفته شده است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم صحبت‌های مطرح شده در دیدار با معاون اول رئیس جمهور عملی و اعتبارات خوبی برای توسعه زیرساخت‌ها در خراسان‌جنوبی در نظرگرفته شود.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی:
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: ۳۰ درصد پست‌ها در خراسان جنوبی وجود ندارد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در خصوص ماندگاری معلمان در مناطق محروم، گفت: متاسفانه ماندگاری معلمان در نهبندان کم است که باید فکری برای جایگزینی داشته باشیم
افضلی در گفتگو با خاورستان:
نماینده مردم در مجلس از راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی در نهبندان و سربیشه خبرداد و گفت: راه اندزای این مناطق در مرحله تایید شورای نگهبان است.

صفحه‌ها

اشتراک در افضلی