نمایش 1 - 10 از 65
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در خصوص ماندگاری معلمان در مناطق محروم، گفت: متاسفانه ماندگاری معلمان در نهبندان کم است که باید فکری برای جایگزینی داشته باشیم
افضلی در گفتگو با خاورستان:
نماینده مردم در مجلس از راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی در نهبندان و سربیشه خبرداد و گفت: راه اندزای این مناطق در مرحله تایید شورای نگهبان است.
افضلی با حضور در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت:نصب دکل های جدید همراه اول نیز نیازمند اختصاص اعتبار بوده و لذا می طلبد که با مساعدت و توجه ویژه شخص وزیر این موضوعات در نظر گرفته شده و در جهت رفع هر چه سریعتر مشکلات حوزه ارتباطات روستاها و شهرهای حوزه انتخابیه، گام های اساسی برداشته شود.
نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان در سال 98 انتخاب شد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید جاذبه‌های گردشگری و میراث فرهنگی استان در سطح کشور و دنیا معرفی شود چراکه هنوز بسیاری از افراد حتی در داخل کشور از جاذبه‌های گردشکری استان بی‌اطلاع هستند.
نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند افراد دیگری در هفته اول در استان‌های شمال کشور حضور داشتند اما مردم انتظار داشتند شخص اول دولت نیز حضور داشته باشد. البته اقای روحانی رفت اما دیرهنگام بود.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه مشاغل جایگزین کشاورزی حتما باید غیر آب بر باشند، گفت: می‌توان بعضی از کارخانجات غیر آب بر را به جای اینکه در مناطق پر آب احداث کنیم، در مناطقی که بارندگی اندک و کشاورزی سخت است، احداث کنیم.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های ۳ ساله،دستور وزیر راه و شهرسازی جهت تخصیص اعتبار در بودجه ۹۸ برای موارد جاده‌ای حوزه انتخابیه‌اخذ شد.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: باید برای افزایش ۱۰۰ هزار تنی گوشت قرمز برنامه ریزی داشته باشیم زیرا نمی‌توان در کوتاه مدت و به راحتی به این موضوع دست پیدا کنیم.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با اعتبارات موجود 20 درصد در استان شاهد رشد خواهیم بود و این استان برای پیشرفت نیاز به اعتبارات ملی دارد .

صفحه‌ها

اشتراک در افضلی