نمایش 1 - 10 از 41
اجرای قانون منع به‌ کارگیری بازنشستگان؛
قانون منع بکارگیری بازنشستگان همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی اجرا شد و از لیست محرمانه ۹ نفره که در فضای مجازی اعلام شده بود تنها استاندار کنار رفت.
کارشناس ارشد مسائل اقتصادی:
کارشناس ارشد مسائل اقتصادی گفت: امروز در جنگ نابرابر اقتصادی قرار گرفتیم و قاچاقچیان، مدیران و آقازاده‌هایی که با لابی‌گری اقدام به واردات رسمی و غیر رسمی می‌کنند بی‌شک عوامل دشمن هستند و به اقتصاد و معیشت این جامعه آسیب جدی می‌رسانند.
نفس هم نکش مخالف من!
انحصارطلبی حیرت انگیز اصلاح طلبها در انتصاب معاون یک مدیر کل استانی؛
در حالی که جنبش های اجتماعی در حال پاسخگویی به هتاکی های نتانیاهو و ترامپ به ملت ایران هستند، تقریبا تمام رسانه های اصلاحات از انتصاب معاون یک مدیر کل استانی! مثل اسپند روی آتش شده اند.
«شایعه عجیبی دست به دست می‌شود مبنی بر اینکه تلگرام می‌خواهد سرورهایش را به داخل ایران منتقل کند. ایده ای که نامعقول است.»
جلیلی:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خوش باوران به غرب امروز که به بدعهدی امریکا اذعان دارند انتطار این است که با زبان تکریم با ملت سخن بگویند و قدرت اتکا به نیروهای خودی را باور کنند.
مدیر کل فرودگاههای خراسان جنوبی:
مدیر کل فرودگاههای خراسان جنوبی گفت: از امروز هر هفته چهارشنبه پرواز مشهد، بیرجند، تهران از استان صورت می گیرد.
گزارش/ وظیفه مسئولان در اجرای امر به معروف و نهی از منکر:
اگر قرار است جامعه اصلاح شود باید مسوولان، ائمه‌جمعه، کارکنان و مدیران دستگاه‌های اجرایی که مسوولیت خدمت به مردم را دارند، موضوع امربه معروف و نهی از منکر را در رأس امور خود قرار دهند.
واکنش فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی به اتفاقات اخیر استان/ 3
سردار نظری گفت: قابل قبول نیست که در این فضای اقتصادی یک مسئول چندین میلیون تومان برای اتاق مدیریت خود هرینه کند و این برای مردم قابل درک نیست.
انتقاد از وزارت ورزش بخاطر حمایت نکردن از یک زندانی!
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از سمت خود کناره گیری کرد.
قائم مقام جدید باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که برای روشن شدن تکلیف سرمربیگری این تیم باید با حمید درخشان جلسه بگذارد.

صفحه‌ها

اشتراک در مدیر