نمایش 1 - 10 از 56
محمد هاشمی:
عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ترامپ به دنبال توافق و تفاهم نیست، گفت:‌ به جای مذاکره با ترامپ دنبال هم‌صدایی در داخل کشور باشیم.
وزیر نفت گفت: مرحوم هاشمی رابطه مستمری با تکنوکرات‌ها داشت و آنها را می‌فهمید.
محمد عطریانفر معتقد است اگر سیاست هاشمی در دوران ریاست جمهوری مشابه سیاست دوران جنگش بود، چه ­بسا در سال ۷۲ همین رأی ده میلیونی هم برای وی به صندوق ریخته نمی­‌شد.
گزارش خبری؛
تعدادی از شهروندان بیرجند نسبت به ساخت میدان آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتهای خیابان مدرس معترض بودند و از نحوه ساخت این میدان و اینکه این میدان بسیار بزرگ است و تردد را سخت کرده است، اظهارگلایه مندی کردند.
استاد حوزه و دانشگاه:
استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که ستون خیمه انقلاب اسلامی، با ولایتمداری زنده است، گفت: تمام کسانی که خودشان را عاشق هاشمی رفسنجانی نشان می دهند باید ولایتمدار بوده و پشت سر رهبر معظم انقلاب بایستند.
وصیت نامه هاشمی رفسنجانی؛
مرحوم هاشمی می‌نویسد: وجوهی که در گاوصندوق دفترم موجود است، در اختیار بیت‌المال بگذارند.
پوشش لحظه‌‌به‌لحظه مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی:
رهبر انقلاب اسلامی صبح فردا (سه‌شنبه) با حضور در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه تهران، نماز را بر پیکر ایشان اقامه می‌کنند و شروع این مراسم از ساعت 8:30 صبح خواهد بود.
در 82 سالگی و به دلیل عارضه قلبی
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت.
کارشناس سیاسی خراسان جنوبی:
کارشناس سیاسی خراسان جنوبی گفت: اصلاحات به بهانه این که احمدی نژاد به صحنه انتخابات می آید؛ حسابی به دنبال ایجاد فتنه بودند که به نظرم مقام معظم رهبری با این مصلحت اندیشی که کردند هم جان احمدی نژاد را نجات دادند و هم از فتنه بزرگی جلوگیری کردند.
رئیس ستاد تبلیغاتی روحانی در گفتگو با خاورستان / بخش دوم
رئیس ستاد تبلیغاتی روحانی گفت: در انتخابات 96، صد در صد جبهه اصلاحات هیچ چاره ای ندارد که از روحانی حمایت کند؛ آنها استدلالشان این است که حمایت ما از روحانی انتخاب بین بد و بدتر است.

صفحه‌ها

اشتراک در هاشمی رفسنجانی