نمایش 1 - 10 از 21
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی
حجت الاسلام حاج شیخ احمد مروی با حکم رهبر معظم انقلاب به تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد.
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: مگر کسی می‌تواند در فضای شهید و شهادت زندگی کند و به جای استقلال دم از ناتوانی، وادادگی و کوتاهی بزند؟فرهنگ شهادت فرهنگ مقاومت، ایستادگی و تسلیم نشدن و اتکا به داشته‌ها و توجه به اقتصاد مقاومتی را به ما می‌آموزد.
آیت الله رئیسی در بیرجند:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: افول قدرت آمریکا یک مسئله جدی است. همانگونه که قدرت نرم ما در حال افزایش است قدرت آمریکا روز به روز در حال کاهش است.
حجت‌الاسلام رئیسی عنوان کرد؛
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امروز اسلام توسعه‌گرا یا اسلام آمریکایی و اسلام واپس‌گرا که نماد آن رژیم سعودی است رسوا و پرچمداری از آن اسلام محمدی (ص) است.
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: تنها راه سعادت و نجات کشور با هر نوع نگاه سیاسی، سلیقه ای و جناحی عمل به سخنان مقام معظم رهبری است.
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: آمریکا با انتقال سفارت خود به بیت المقدس درصدد عادی سازی روابط کشورها با اسرائیل است.
فردا صورت می‌گیرد
آیت‌الله رئیسی صبح فردا طی سفری یک روزه وارد شهرستان طبس خواهد شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار روز گذشته خود با تولیت آستان قدس رضوی، گفت: در این دیدار گزارشی از مسائل و مشکلات استان به تولیت آستان قدس رضوی ارائه شد.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان گفت: آیت‌الله رئیسی مدیر توانمند در طراز انقلاب اسلامی ایران است و در هر کجا کاری از دستشان بر آمده است، برای مردم انجام داده‌اند.
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی:
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان این‌که آستان قدس رضوی حضوری خادمانه و حساب شده‌ای را دنبال می‌کند، گفت: با نگاه جهادی و انقلابی آیت‌الله رئیسی و همکاران ایشان در مجموعه آستان قدس رضوی شاهد تحول جدی در توجه به مسائل فرهنگی در ابعاد مختلف و در سطح ملی هستیم.

صفحه‌ها

اشتراک در تولیت آستان قدس رضوی