نمایش 1 - 9 از 9
دانیال مدبر عزیزی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند
یادداشت/
همه در تلاش هستند سناریو انقلاب اسلامی را به اثر برتر این جهان تبدیل کنند همان اثری که یمن، بحرین، لبنان، سوریه و عراق و... از آن الگو گرفته‌اند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: در پنجمین جشنواره فیلم فجر خراسان‌جنوبی 15 فیلم در محل سینما بهمن بیرجند اکران می‌شود.
واکنش رییس بسیج جامعه زنان به تک خوانی یک زن در جشنواره فیلم فجر:
رییس بسیج جامعه زنان در واکنش به اجرای تکخوانی یک زن در افتتاحیه بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر این حریم شکنی را مغرضانه دانست و گفت: اجرای این برنامه در مقابل وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باعث تاسف است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: در مجموع، 56 هزار نفر از مردم بیرجند از اکران فیلم‌های جشنواره فجر استفاده کردند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبرداد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خراسان جنوبی پس از اکران ١٢ فیلم فاخر بخش مسابقه جشنواره، شب گذشته در سینما بهمن بیرجند به کار خود پایان داد.
ابراهیم حاتمی‌کیا پس از دریافت سیمرغ بلورین گفت: من افتخار می‌کنم فیلمی درباره مدافعان حرم ساختم. افتخار می‌کنم که برای ساختن این فیلم از عزیزی مثل سردار حاج قاسم سلیمانی جایزه گرفتم.
افتتاحیه جشنواره فیلم فجر خراسان جنوبی شب گذشته با حضور مسئولان استان در محل سینما بهمن بیرجند برگزار شد.
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از اکران ٥ فیلم انیمیشن ویژه کودکان و نوجوانان همزمان با جشنواره فیلم فجر استان خبر داد.
بهنام تشکر به هنگام پایین آمدن از سکوی ویژه جشنواره فیلم فجر، ناگهان پایش به لبه پله گیر کرد که خوشبختانه توانست تعادل خود را حفظ کند.
اشتراک در جشنواره فیلم فجر