نمایش 1 - 10 از 242
گزارشی از تاثیر اتفاقات اخیر بر گردشگری؛
فعالان گردشگری می گویند تصاویر و گزارش ها از اغتشاشات چند روز اخیر تمام زحمات در معرفی جاذبه های ایران را در سه روز از بین برد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی اظهار داشتند: هم دوستان و هم دشمنان بدانند؛ ما در عرصه‌ جنگ نظامی و سیاسی و امنیتی دشمن را عقب زدیم.
گزارش/
پرداخت کمک معیشتی به خانوارها و جلوگیری از گران‌فروشی و افزایش قیمت کالا از جمله تدابیر دولت برای جلوگیری از فشار تورمی افزایش قیمت بنزین است.
معاون اول رئیس جمهور:
معاون اول رئیس جهور گفت: اقتصاد کشور شرایط رو به بهبودی پیدا کرده و این از صادرات و واردات طی شش ماه گذشته به خوبی مشخص است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: تیم دیپلماسی ایران باید ضمن رعایت اخلاق با صلابت بیزاری و تنفر ملت ایران را به اروپاییان منتقل کنند.
شما چه اطلاعاتی در زمینه ارزو نرخ ارز و اهمیت آن در اقتصاد دارید؟
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: کارخانه چدن خوسف به حول قوه الهی، پیگیری‌های مستمر و تلاش سرمایه‌گذار چینی ادامه یافته تا روزنه امیدی برای مردم شریف منطقه باشد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمانی‌که کدخدا به جای خدا محور می‌شود و می‌گوید با کدخدا ببندید، نتیجه، فرصت‌سوزی، تنبلی، رخوت، وابستگی، ترس، ذلّت و این می‌شود که در قدرت بایستی و کار نکنی و مجبور شوی به مردم دروغ تحویل دهی و به مردم بگویی سازش خوب است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه شهرستان نهبندان قطب معدنی استان است متاسفانه نقش معادن در بحث اشتغال و اقتصاد شهرستان کمرنگ است که باید بیش از این مورد توجه باشد.
گزارش/
در توئیتر فارسی هشتگ #اگر_به_تلفن_اوباما_جواب_نمیدادی به ترند برتر تبدیل شده و در اینستاگرام نیز این هشتگ و جملات کنایه آمیز مطرح شده بین کاربران دست به دست می شود.

صفحه‌ها

اشتراک در اقتصاد