نمایش 1 - 10 از 228
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اصلاح ساختار بودجه گفت: قرار بود با دستور رئیس مجلس اصلاح ساختار بودجه ظرف 4 ماه عملیاتی شود ولی الان تقریباً 3 ما از آن زمان تعیین شده گذشته ولی هنوز لایحه اصلاح ساختار بودجه کشور به مجلس نرسیده است.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی با بیان این‌که مقاومت یکی از مبانی و بنیان‌های اساسی هر انسان آزاده‌ای در دنیا است، گفت: در بحث مقاومت ممکن است تعدادی از افراد یا مقداری از سرزمین شما هزینه شود اما با مقاومتی که شکل می‌گیرد انسان‌های آزاده حاضر نیستند به راحتی مبانی خود را به دست دشمن بدهند.
گزارشی از برنامه جدید استراتژیست های پرده نشین دولت برای اقتصاد کشور؛
چه جریان و یا اشخاصی دولت را برای انتصاب "سینکی" به عنوان معاون بازرگانی ریاست جمهوری با اختیارت کامل تحت فشار قرار دادند؟ "یونس حسن سینکی" از اعضای مجمع روحانیون مبارز کیست و از کجا ماموریت دارد؟!
رییس‌جمهوری بی‌سامانی حوزه اقتصادی را به گردن مجلس انداخت؛
«بازار بی‌صاحب است». این مجمل حدیث مفصلِ حسن روحانی از حال‌وروز وضعیت بازار در کشور بود. رییس‌جمهوری برای درمان این بی‌صاحبی نسخه انفکاک وزارتخانه «صمت» و افزایش تمرکز اختیارات در وزارت بازرگانی را مطرح کرد. عضو کمیسیون برنامه‌و‌بودجه مجلس معتقد است اظهارات رییس‌جمهوری نوعی «فرافکنی» است.
رئیس اتاق بازرگانی ایران:
رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به این‌که وقتی سیاست‌های تجاری با سیاست‌های ارزی هم‌خوانی نداشته باشد، مشکلات حل نمی‌شود، گفت: مشکلات ما بیشتر از آن است که با سخنرانی حل شود و هیچ مشکلی با اقدامات وصله‌ای قابل حل نیست.
دولت باید یک دوره مذاکره جدی با FATF با هدف بازنگری و اصلاح برنامه اقدام ایران داشته باشد و این مذاکره باید مبتنی بر این فهم پایه‌ای باشد که اجرای برخی از اقدامات برنامه اقدام تکمیل کننده تحریم‌های ظالمانه آمریکاست.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR ابعاد مختلفی را که رهبر انقلاب درباره رونق تولید در پیام نوروزی و بیانات در حرم مطهر رضوی مطرح کردند در این اطلاع‌نگاشت منتشر می‌کند.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: اگر در کشوری تولید باشد چرخ‌های اقتصادی کشور به چرخش در می‌آید و ایجاد اشتغال می‌شود در این شرایط است که نیاز ما به خارج از کشور کم یا اصلا نیازی نخواهیم داشت.
رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۳۹8 را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند؛
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1398 هجری شمسی، با تبریک عید نوروز و میلاد مسعود امیرمؤمنان حضرت علی علیه‌السلام، سال جدید را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند.
اقتصاددان:
یک اقتصاددان با بیان اینکه اگر دولت مشکلات ارزی که در اوائل سال جاری اتفاق افتاد را به خوبی مدیریت می کرد، مشکلات دیگر در حوزه‌های مختلف اقتصادی بروز نمی کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در اقتصاد