نمایش 1 - 7 از 7
مشاور رئیس جمهور از جیسون رضاییان جاسوسی که آمریکا برای آزادیش پول کلان داد، دفاع کرد.
در گفت‌وگویی عنوان شد؛
روز گذشته خبرگزاری دولتی ایسنا در شرایطی به نقل از نویسنده سریال گاندو نوشت "80 درصد این سریال تخیل است" که نویسنده این سریال چنین اظهار نظری را تکذیب می کند.
درحالی که مخاطبان منتظر دیدن قسمت جدید سریال گاندو بودند این مجموعه تلویزیونی پرمخاطب پنجشنبه شب بازپخش شد و بخش‌هایی از آن که مربوط به دولت بود حذف شد!
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:
محمد جواد جمالی با بیان اینکه دستگاه‌های مسئول کار خود را روی پرونده دستگیری جاسوس در تیم مذاکره کننده به خوبی انجام می‌دهند اظهار داشت: متاسفانه اکثر کسانی که اخیرا در رابطه با ارتباط ناسالم با بیگانه چه در حد جاسوسی و چه در سایر مسائل دستگیر می‌شوند کسانی هستند که تابیعت دوگانه دارند.
انتظار می رفت که آمریکا حاضر شود برای آزادی این گروگان خود در ایران دست به هر اقدامی بزند و حتی حاضر شود بر سر پول های بلوکه شده ایران که 36 سال بود آنها را گرو نگه داشته بود، وارد معامله شود.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: با هرگونه احساسی که کشورهای 1+5 داشته باشند که ایران تلاش کرده توافق را نقض کند، می‌توانند همه تحریم‌هایی که الان متوقف شده را دوباره یکجا اجرایی کنند.
سفیر سابق ایران در آرژانتین در گفتگو با خاورستان:
کارشناس مسائل عالی استراتژیک اظهار کرد: در تبادل آزادی این 4 نفر، 7 نفر ایرانی از بندهای آمریکا آزاد شدند با این تفاوت که این 4 نفر مقصر بودند اما 7 نفر ایرانی ناجوان‌مردانه مورد اتهام قرار گرفته بودند.
اشتراک در جیسون رضائیان