نمایش 1 - 10 از 94
فرماندار نهبندان
دردومین روز از دهه فجر؛
در دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولان استانی از 5 طرح تولیدی و عمرانی با اعتبار 488 ملیون تومان در بخش شوسف از شهرستان نهبندان و همچنین 36 پروژه شاخص با اعتبار 2 ملیارد و 480 ملیون تومان در بخش مرکزی قائن بهر‌برداری شد.
در نشست خبرنگاران با مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری مطرح شد
مدیرکل امور بانوان استانداری خراسان‌جنوبی گفت: برنامه ریزی می‌شود در هفته زن با همکاری خانه مطبوعات از بانوان خبرنگار استان تجلیل شود.
طی حکمی؛
محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی فاطمه آرامجو به عنوان سرپرست روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی منصوب کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی طرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: بیش‌از یک‌هزار و 700 پروژه نیمه‌تمام در استان با 30 تا 40 درصد پیشرفت فیزیکی وجود دارد.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور:
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: بحث پروازی خراسان جنوبی را دنبال می‌کنیم چرا که این استان می‌تواند قطب دوم حمل و نقل کشور شود.
محمد امامی امین به عنوان گزینه جدید استاندار خراسان‌جنوبی معرفی شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی در خصوص پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری، گفت: تسهیلات روستایی از ابتدای سال 1397 تا 10 آبان‌ماه جاری به 832 طرح با اعتبار 147 میلیارد و 300 میلیون تومان پرداخت شده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌جنوبی با بیان این‌که هنوز خبرهایی از رفتن من نیست، گفت: من کارمند دولت هستیم باید ببنیم اوضاع چگونه خواهد شد.
انتصاب دو مدیرکل در استانداری خراسان‌جنوبی
طی حکمی از سوی استاندار خراسان جنوبی دو مدیر کل برای استانداری خراسان جنوبی منصوب کرد.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی گفت:امسال نیز تعهد استان برای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی580 نفر است که تاکنون 218 نفر از متقاضیان در قالب این طرح جذب و آموزش دیدند.

صفحه‌ها

اشتراک در استانداری