نمایش 1 - 10 از 89
محمد امامی امین به عنوان گزینه جدید استاندار خراسان‌جنوبی معرفی شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی در خصوص پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری، گفت: تسهیلات روستایی از ابتدای سال 1397 تا 10 آبان‌ماه جاری به 832 طرح با اعتبار 147 میلیارد و 300 میلیون تومان پرداخت شده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌جنوبی با بیان این‌که هنوز خبرهایی از رفتن من نیست، گفت: من کارمند دولت هستیم باید ببنیم اوضاع چگونه خواهد شد.
انتصاب دو مدیرکل در استانداری خراسان‌جنوبی
طی حکمی از سوی استاندار خراسان جنوبی دو مدیر کل برای استانداری خراسان جنوبی منصوب کرد.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی گفت:امسال نیز تعهد استان برای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی580 نفر است که تاکنون 218 نفر از متقاضیان در قالب این طرح جذب و آموزش دیدند.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی:
معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی گفت:نهمین جشنواره ملی فرهنگی و ورزشی رضوی ۲۹ تیرماه سال جاری در خراسان جنوبی برگزار می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت:بسیج سازندگی و بسیج ظرفیت بی بدیلی است که اگر دستگاه های اجرایی این ظرفیت را درکنار خود حفظ کنند خیر و برکاتی نصیب آنها خواهد شد.
مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور بانکی، تامین مالی و سرمایه گذاری خبر داد
مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور بانکی، تامین مالی و سرمایه گذاری گفت :سرمایه گذاری برای چهار طرح کلان در خراسان جنوبی 2 هزار و 440 میلیارد ریال و تسهیلات مورد نیاز برای این طرح ها یک هزار و 900 میلیارد ریال بوده است.
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان جنوبی :
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: اگر بنا است اتفاقی بیفتد و پیشرفتی کنیم باید نوع نگاه ها تغییر کند؛ اکنون بروکراسی های اداری کشور مردم را خسته میکند و به نتیجه مطلوب نمیرسیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به ضرورت فعال شدن کارگروه‌های کمیسیون اجرایی ایمنی و حمل و نقل در استان،گفت:بایستی دستورالعمل‌های جلسات از قبل کنترل شود همچنین مسئولان مربوطه پاسخگو باشند تا وقت جلسات تلف نشود.

صفحه‌ها

اشتراک در استانداری