نمایش 1 - 8 از 8
عکس نوشته/
امام خامنه‌ای فرمودند: قم سرچشم اصلی و پشتوانه معنوی انقلابی است که دنیا را متحول کرد، بنابراین بزرگان و جوانان قم نباید اجازه دهند دست‌های خائن، قم را از مرکزیت انقلاب، خارج و این حرکت تحولی را در آن کمرنگ کنند.
قائم مقام دبیرکل همایش بین المللی 40 سال مبارزه با اسلام آمریکایی:
قائم مقام دبیرکل همایش بین المللی 40 سال مبارزه با اسلام آمریکایی گفت: حتی عربستان هم درگیر اسلام آمریکایی است و این همایش در ایامی برگزار می‌شود که با ایام شهادت شیخ نمر عالم مجاهد عربستانی همزمان است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: «یهودی‌سازی فلسطین خواب آشفته‌ای است که دیده‌اند. نه آن اتّفاق می‌افتد نه معامله‌ی قرن.»
یادداشت دکتر علی دارابی استاد دانشگاه
رهبری را باید به جامعه به‌خصوص جوانان معرفی کرد. ایشان از جمله رهبران بزرگ جهان در قرن بیست‌و‌یکم است. رسانه‌های استکباری بعد از ارتحال امام تصمیم به «بایکوت خبری رهبری» در دنیا گرفتند. تا صدا و تصویر و پیام ایشان به گوش جهانیان نرسد!
امام خامنه‌ای
رهبر معظم انقلاب اسلامی از چه طریق و چگونه در جریان مسائل کشور قرار می‌گیرند؟
اگر از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی حرفی زده می‌شود؛ آن حرف حتما عملی می‌شود. طبعا کسی هم می‌تواند وعده‌ی صادق و راست بدهد که جدا از خصلت‌های فردی و ایمان‌ به وعده‌های الهی، هم بر امکانات و توانایی‌های مجموعه‌ی تحت امرش اشراف داشته باشد و هم از توانمندی و وضعیت رقیبش اطلاع کافی.
پویش مردمی من بسیجی‌ام
جمعی از بسیجیان خراسان جنوبی در هفته بسیج، بزرگترین پویش مردمی را با عنوان "من بسیجی‌ام" راه‌اندازی کردند که به بالاترین میزان خود یعنی بیش از 30 هزار عضو رسید.
امام خامنه‌ای
رهبر معظم انقلاب در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام:
رهبر معظم انقلاب در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام، تصریح کردند: دفاع از فلسطین و همراهی با ملتی که نزدیک به هفتاد سال است برای کشور غصب‌شده‌ی خود مبارزه می‌کند، مهم‌ترین وظیفه همه ما است.
آیت‌الله تهامی
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مرحوم آقای آسیّد حسن تهامی که از علمای بزرگ کشور ما و ساکن بیرجند بود، رفته بود در بیرجند مانده بود؛ ملّای خیلی بزرگی بود، اگر در قم یا نجف میماند، حتماً مرجع تقلید میشد؛ مرد بسیار دانایی بود.
اشتراک در امام خامنه‌ای