نمایش 1 - 10 از 10
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی گفت: در حقیقت آنچه موجب پیشرفت ما می‌شود نگاه جدی به توانمندی‌های داخلی است.
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: تحریم‌ها نشان داد که ما چه میزان وابستگی‌هایی به نظام سلطه داریم که با جدا شدن از آنها می‌توانیم استقلال اقتصادی و سیاسی خود را کامل‌تر کنیم.
کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خاورستان؛
کارشناس مسائل سیاسی گفت: اشرافی‌گری مانند یک موریانه است که اگر مبادرت نشود کم‌کم از درون نظام را نابود خواهد کرد.
پورابراهیمی:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت:در صورت پذیرفتن FATF هیچ تضمینی برای استفاده و بهره‌گیری از روابط و عضویت ایران در FATF وجود ندارد که نمونه بارز آن برجام است.
عضو جامعه روحانیت مبارز:
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه من معتقد هستم اروپایی‌ها دنبال آمریکا خواهند رفت، گفت: اروپایی‌ها نمی توانند از آمریکا جدا شوند مگر اینکه اتفاق تازه‌ای افتاده باشد چراکه اروپا همیشه دنبال آمریکا بوده است و آنچه آمریکا انجام داده اروپا نیز انجام داده است.
تروئیکای اروپایی در عمل نشان داده‌‌ اتحاد درون آتلانتیکی با ایالات متحده آمریکا را نسبت به هر گزینه و مولفه دیگری (از جمله تامین حقوق برجامی ایران!) ترجیح می‌دهد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سربیشه:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سربیشه گفت: رئیس‌جمهور نیز گاهی از بدعهدی و نافرجام بودن برجام سخن می‌گوید و گاه از پرثمر بودن برجام! که واقع بینی در این خصوص توسط دولت و قبول شکست برجام نه تنها از عزت دولت نمی‌کاهد بلکه اقرار به خطا و تلاش برای جبران آن بر عزت دولت خواهد افزود.
رئیس اداره کار،تعاون ورفاه اجتماعی قاین گفت: علی‌رغم پیگیری های متعدد، سهم سیمان مجتمع فرهنگی ورزشی کارگران قاین در پیچ وخم مذاکرات وپیگیری ها گم شده است وبه جزگرد وغبارسیمان چیزی عاید کارگران شهرستان نمیشود.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: اگر تیم دیپلماسی محکم کاری کرده بودند امروز به همه تعهدات عمل می شد. اما آمریکا با بدعهدی و تخلف از مواضع برجام، جمهوری اسلامی را به مواضعی مبتلا کردند تا با مجامع بین المللی صحبت کند تا آمریکا را وادار به انجام تعهداتش کنند.
سوابق بدعهدی آمریکا از ایران تا هم پیمانانش/ وقتی آمریکا انگلیس را هم دور زد!
کودتای ۲۸ مرداد، مصداق بارز بدعهدی و خیانت آمریکایی‌ها در کشور ما به حساب می‌آید. آمریکایی‌ها حتی در ماجرای ۲۸ مرداد به هم پیمانان خودشان هم رحم نمی‌کنند و حاضر نمی‌شود تا منافع به دست آمده را با آن‌ها تقسیم کند.
اشتراک در بدعهدی