نمایش 1 - 10 از 28
فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: طی بارندگی‌های روز گذشته در شهرستان درمیان به 10 خودروی گرفتار در سیل امداد رسانی شد.
فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: دستور تخلیه 10 محله از 10 روستا در شهرستان درمیان داده شده است.
فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی برای وقوع بارندگی‌ها حدود 30 دستگاه اجرایی در سطح شهرستان درمیان در حال آماده‌باش کامل هستند.
فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: دربرخی از نقاط شهرستان درمیان کمبود شدید فضای آموزشی داریم و خیران مدرسه ساز با سهیم شدن در ساخت مدارس نقش مهمی در فراهم کردن زمینه تعلیم و تربیت جوانان منطقه دارند.
به همت خیران؛
دبستان 6 کلاسه روستای طاقان شهرستان درمیان با اعتباری بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان با حضور خیران و مسئولان کلنگ‌زنی شد.
فرماندار درمیان:
فرماندارشهرستان درمیان گفت: بر اثر واژگونی خودرو در سیلاب در حوالی شهر گزیک یک نفر فوت و دو نفر مفقود شدند.
فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: ما مسئولان باید کارهای خود را بسیجی وار انجام دهیم و با همت بسیجی از آمریکا و مشکلات اقتصادی نترسیم کنار یکدیگر مشکلات را حل کنیم.
فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت:طی سفری که معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به روستاهای مرزی شهرستان درمیان داشت قرار شد برای این سه روستا با همکاری کمیته امداد امام خمنی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خانه ساخته شود.
فرمانداردرمیان:
فرماندار درمیان گفت:در نزدیکی روستای مهدی آباد چاهی وجود دارد که پلمپ شده است اگر همین چاه موقتا رفع پلمپ شود درصدی از مشکل آب این روستا برطرف خواهد شد.
در مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه دامپزشکی درمیان عنوان شد:
فرماندار درمیان گفت:در شهرستان درمیان راه‌اندازی کشتارگاه صنعتی طیور شهرستان ضروری است و بهبود امکانات و توسعه زیرساخت‌های دامپزشکی برای مقابله با تهدیدات و بیماری‌های واگیردار دام در شهرستان مرزی درمیان مورد نیاز است.

صفحه‌ها

اشتراک در فرماندار درمیان