نمایش 1 - 8 از 8
امام جمعه خوسف:
امام جمعه خوسف گفت: یکی از اهداف یادواره شهدا آشنایی نسل حاضر و آینده با آرمان‌ها و فداکاری آن‌ها است و امروز نیز مدیران ما باید در کارشان راه شهدا را مدنظر داشته باشند تا منحرف نشوند.
آیت‌الله رئیسی در همایش اساتید بسیجی حوزه‌های علمیه:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: متاسفانه گاها شاهدیم در حوزه و دانشگاه، اساتید انقلابی، آسیب‌شناس و هشداردهنده و زمان‌شناس را گوشه‌نشین می‌کنند.
تاثیر "بهزاد نبوی" در انحراف برخی چهره‌های خط امامی؛
برخی از نشریات جریان اصلاح طلب در حالی گزارشی از مراسم تجلیل از بهزاد نبوی را منتشر کردند که او را می توان یک چهره اثر گذار در انحراف برخی از چهره های خط امامی دانست.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام:
معاون هماهنگ‌کننده سپاه خراسان‌جنوبی گفت: هیچ‌گونه احساس تهدیدی از ناحیه آمریکا و اسرائیل نمی‌کنیم بلکه احساس تهدید از مشکلات داخلی است.
به نظر می رسد ماجراهای گروگان گیری در استرالیا، بلژیک و پاکستان برای منحرف کردن افکار عمومی از تجمع وحدت آمیز شیعیان و سنی ها و حتی دیگر مذاهب در کربلا است.
وی در سال هایی که احمدی نژاد مسئولیت امور ایرانیان خارج از کشور را به یار دیرین و نزدیک خود یعنی اسفندیار رحیم مشایی سپرده بود با دعوت نامبرده در همایش ایرانیان خارج از کشور شرکت کرد و با پیشنهاد مشایی خانه مجللی در شهر اصفهان از سوی رییس جمهور برای اقامت به وی اهدا گردید.
یادداشت/
سناریوهایی چون؛ انحراف ذهن‌ها و افکار مخاطبان درخصوص مسئله اصلی کشور، تخصصی جلوه دادن امور مهم به همراه عوامانه خطاب کردن منتقدان و طرح ادعای فقدان سواد دیپلماتیک، غوغاسالاری در موضوعات کوچک با هدف مظلوم‌نمایی و ژست حق به جانب گرفتن به همراه تکنیک برچسب‌زنی و اشتغال ذهن مردم به دغدغه‌های صرفاً معیشتی با سیاست‌های پوپولیستی، اصل دقت و پرسشگری ملت را دچار خدشه می‌کند.
کودتای آمریکا و سناریوی انحراف انقلاب؛
آمریکا فرايند اقدام امنیتی و نظامی علیه انقلاب مصر را اکنون پس از تأخیری یک سال و نیمه به اجراء درآورده تا نتیجه انقلاب، دولتی لیبرال و غرب گرا باشد.
اشتراک در انحراف