نمایش 1 - 10 از 108
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن:
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن گفت: شرایط کنونی واقعا شرایط حساسی است که در دنیا مشخص می‌شود چه کسی واقعا ابالفضلی است و از اسلام دفاع می کند، چه کسی واقعا اهل دنیا و راحتی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز مسلمانان باید بصیرت داشته باشند، گفت: بی عدالتی و ظلم هیچ ربطی به مسلمانان ندارد و اساس اسلام و قرآن بر اجرای عدالت و حق است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر آگاهی، بصیرت، تعهد و حساسیت نسبت به مسئولیت وجود نداشته باشد، نابود می‌شود.
امام جمعه اهل سنت زیرکوه:
امام جمعه اهل سنت زیرکوه گفت: انسانیت و اسلامیت جنایت ربایش مرزداران میرجاوه را محکوم می کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: انقلاب ما برخواسته از محرم و صفر است و این معجزه را محرم و صفر ایجاد کرده است.
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی:
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی گفت: خطبه‌ها باید روشنگر باشد یعنی دشمن‌شناسی افراد با شنیدن خطبه‌های نمازجمعه به اوج برسد.
رهبر انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان در کنگره «نقش شیعه در پیدایش وگسترش علوم اسلامی»:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه یکی از مسائل مهم دنیای اسلام، موضوع پیشرفت علمی و حرکت جدی در این زمینه است، فرمودند: بر اساس گزارش‌های مراکز علمی جهانی، شتاب حرکت علمی ایران در سال‌های گذشته ۱۳ برابر متوسط جهانی بوده است،‌
مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی
مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: یکی از راهبردهای اصلی هدف گذاری دشمن برای استحاله فرهنگی و از بین بردن فرهنگ ناب اسلامی، برنامه ریزی برای زنان است.
مجموعه عکس نوشته خاورستان؛
مجموعه عکس نوشته اختصاصی خاورستان برگرفته از سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان در کنفرانس اتحادیه بین‌ المجالس سازمان همکاری اسلامی پیش روی شماست.
حسین شریعتمداری
آقای روحانی در حالی، حتی پیامبر خدا را هم قابل نقد می‌داند که خود تاکنون هیچ نقدی را از سوی هیچ منتقدی بر نتافته و با اهانت و ناسزاهای دور از شأن یک رئیس‌جمهور به منتقدان تاخته است!

صفحه‌ها

اشتراک در اسلام