نمایش 1 - 10 از 121
شب گذشته محمدصادق معتمدیان به همراه معاون سیاسی امنتیتی استانداری به ماسبت روز دانشجو در محل سالن جلسات دانشگاه بیرجند با تعدادی از دانشجویان و روسای دانشگاه های سطح استان دیدار کرد.
حاشیه پر رنگ‌تر از متن در ۱۶ ‌آذر؛
جلسه دیدار استاندار خراسان جنوبی با دانشجویان درحالی برگزار شد که سخنرانی ۸ رئیس دانشگاه در این جلسه، باعث گلایه مندی برخی از دانشجویان حاضر شد و از طرفی تلاش رییس بنیاد نخبگان استان هم برای گرفتن وعده ای از استاندار برای دانشجویان، نتیجه بخش نبود.
استاندار خراسان جنوبی:
معتمدیان با اشاره به اینکه فضای دانشگاه باید برای نقادی و انتقادکردن در چارچوب قوانین باز باشد، گفت: به هیچ عنوان دنبال ایجاد فضای امنیتی در دانشگاه های استان نیستیم، لذا تصمیم گیری برنامه های دانشجویی باید در خود دانشگاه صورت گیرد.
دبیر همایش ملی اندیشه‌های فلسفی کلامی علامه طباطبایی خبر داد
مزگی‌نژاد گفت: بیش از 80 مقاله از دانشگاه‌های کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شده است که از این تعداد 67 اثر مورد پذیرش قرار گرفته است.
گزارش/
مصطفی معین یکی از تندروهای چهره‌های اصلاح‌طلبان امروز در دانشگاه بیرجند حضور پیدا می‌کند.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی:
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: وقف بر توسعه علم و دانشگاه بیرجند بسیار کم است که امیدواریم در همایش کارکردهای وقف در توسعه انسانی موقوفات جدیدی در توسعه علم ایجاد شود
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی:
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: نشست تخصصی وقف با حضور اساتید دانشگاه و نخبگان علمی و مدیرکل و معاونان اداره کل اوقاف استان در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی خبر داد
مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: تابستان امسال 564 دانشجو در قالب 30 گروه جهادی با هدف خدمت‌رسانی و رفع محرومیت‌ به نقاط محروم و روستایی اعزام می‌شوند.
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند:
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: متأسفانه شرایط در دانشگاه بیرجند برای فعالیت تشکل‌ها مهیا نیست و ما در طول سال در بسیج دانشجویی درگیر مسائلی مانند بروکراسی‌های اداری می‌شدیم که نه به صلاح و نه در شان بسیج دانشجویی بود.
گزارش/
معاونت فرهنگی دانشگاه بیرجند با برگزاری کارگاه آموزش موسیقی و دف در اردیبهشت‌ماه حاشیه‌ساز شد؛ در این مراسم دف‌نوازی از فرقه قادریه از شاخه‌های صوفی‌گری و دراویش حضور داشت.

صفحه‌ها

اشتراک در دانشگاه بیرجند