نمایش 1 - 10 از 49
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی با بیان این که 6 هزار و 153 هکتار سطح زیر کشت محصول زرشک بیمه است، گفت: سطح خسارت دیده 4 هزار و 100 هکتار بوده که 34 میلیارد تومان غرامت پرداخت شده است.
رئیس بسیج سازندگی کشور خبر داد
رئیس بسیج سازندگی کشور با اشاره به این‌که سال گذشته عملیات خدمت‌رسانی همزمان 40 هزار پروژه عمرانی عام المنفعه در سطح کشور آغاز شد، گفت: از این تعداد 1700 پروژه که 200 پروژه آن در خراسان‌جنوبی بوده به اتمام رسیده است.
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان درمیان:
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان درمیان گفت: سیل سمت بخش قهستان به ۷ خانه در روستای سریجان آسیب جدی وارد کرده است.
فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: طی بارندگی‌های روز گذشته در شهرستان درمیان به 10 خودروی گرفتار در سیل امداد رسانی شد.
سرپرست فرمانداری ویژه طبس:
سرپرست فرمانداری ویژه طبس گفت:هم اکنون تنها جایی که با مشکل مواجه است محور عشق آباد به تپه طاق بوده که جاده بسته شده و جاده خرو نیز به دلیل اینکه سد نهرین سرریز شده جاده بسته شده است.
مدیرکل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون چهار مرحله کالای قاچاق به وزن بیش از 10 تن به ارزش حدودی 370 میلیون تومان امحا شده است.
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی از امهال تسهیلات کشاورزان خسارت دیده در خراسان جنوبی خبرداد و گفت: سود، کارمزد و جرایم تسهیلات کشاورزی که خسارت غیرمترقبه دیده‌اند، بخشیده و اصل تسهیلات به مدت سه سال تمدید می‌شود.
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: در سال زراعی گذشته 127 میلیارد ریال غرامت در حوزه محصولات باغی پرداخت شده است.
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در سال زراعی قبل بیشترین خسارت وارد شده مربوط به دام سبک به میزان 6 هزار و 997 رأس بوده که شهرستان نهبندان بیشترین میزان خسارت را متحمل شده است.
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 12 هزار و 243 فقره تسهیلات با اعتباری معادل 2 هزار و 357 میلیارد ریال در بخش‌های مختلف کشاورزی پرداخت شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در خسارت