نمایش 1 - 10 از 46
فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: طی بارندگی‌های روز گذشته در شهرستان درمیان به 10 خودروی گرفتار در سیل امداد رسانی شد.
سرپرست فرمانداری ویژه طبس:
سرپرست فرمانداری ویژه طبس گفت:هم اکنون تنها جایی که با مشکل مواجه است محور عشق آباد به تپه طاق بوده که جاده بسته شده و جاده خرو نیز به دلیل اینکه سد نهرین سرریز شده جاده بسته شده است.
مدیرکل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون چهار مرحله کالای قاچاق به وزن بیش از 10 تن به ارزش حدودی 370 میلیون تومان امحا شده است.
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی از امهال تسهیلات کشاورزان خسارت دیده در خراسان جنوبی خبرداد و گفت: سود، کارمزد و جرایم تسهیلات کشاورزی که خسارت غیرمترقبه دیده‌اند، بخشیده و اصل تسهیلات به مدت سه سال تمدید می‌شود.
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: در سال زراعی گذشته 127 میلیارد ریال غرامت در حوزه محصولات باغی پرداخت شده است.
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در سال زراعی قبل بیشترین خسارت وارد شده مربوط به دام سبک به میزان 6 هزار و 997 رأس بوده که شهرستان نهبندان بیشترین میزان خسارت را متحمل شده است.
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 12 هزار و 243 فقره تسهیلات با اعتباری معادل 2 هزار و 357 میلیارد ریال در بخش‌های مختلف کشاورزی پرداخت شده است.
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی:
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: از اوایل تیرماه همه شهرستانهای خراسان جنوبی با طوفان و وزش باد شدید و گرد وخاک رو به رو بوده اند که در برخی از شهرستان‌ها نیز شاهد خساراتی بوده ایم که این خسارت به بیش از 30 میلیارد ریال رسیده است.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: عملیات بیولوژیک بیابان‌زدایی در بیش از 174 هزار و 773 هکتار از عرصه های بیابانی اجرا شده است.
در گفت‌وگو با نمایندگان مجلس مطرح شد
نمایندگان ملت، امضای معاهده جنجالی FATF را دو ماه به تعویق انداختند تا پس از نتیجه مذاکره ایران با اروپایی ها در خصوص آن تصمیم گیری کنند. البته در ماهیت سیاسی و غیرفنی این نهاد همین بس که اصلی‌ترین تامین‌کننده مالی تروریسم بین‌الملل یعنی آمریکا عضو اصلی و عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی اعضای ناظر آن هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در خسارت