نمایش 1 - 10 از 11
حجت الاسلام عبادی نماینده بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، فرماندار خوسف و چند تن از مسئولان این شهرستان در دهگردشی‌ روستاهای معدن قلعه‌زری، بیشه، بصیران و علی‌آباد زارعین حضور پیدا کردند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،گفت: یکی از مسائلی که بایستی به آن توجه ویژه شود آن است که دانشگاه‌ها تنها در تهران نیستند و نباید تمرکز بودجه‌ها فقط در مرکز کشور باشد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به وجود همه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در جنوب شهر بیرجند، گفت: بایستی یک مرکز درمانی شبانه‌روزی در شمال شهر بیرجند راه‌اندازی شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که اسرائیل برای خاورمیانه نقشه دارد،گفت:نظر اسرائیل خبیث آن است که کدخدا بایستی اسرائیل باشد و تمام کشورهای خاورمیانه بایستی از نظر توانمندی، اقتصادی، نظامی و فناوری از اسرائیل پایین تر باشند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این که توجه به شعار سال از اولویت های مهم شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی باشد، گفت: دلیل آن این است که این شعار از اشتغال و تولید کشور حمایت می کند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از نیروگاه خورشیدی خوسف بازدید کرد.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امروز به همراه فرماندار خوسف و تنی چند از سایر مسئولان این شهرستان؛ از روستاهای تقاب و سیوجان شهرستان خوسف بازدید کردند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: سال 89 مجلس، دولت و همه دستگاه ها را موظف کرد که قوانینی که نیاز به اصلاح داشته یا اضافی و دست و پا گیر بوده به مجلس اعلام کند اما متاسفانه تاکنون حتی یک دستگاه نامه ای در این خصوص به مجلس ارسال نکرده است.
حضوری تماشایی/ 9
نماینده مردم شهرستان های بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که نظام ما به ملت های دنیا شهامت داد،گفت: امروز شعار "مرگ برآمریکا" علاوه بر کشورهای اسلامی در خود آمریکا تکرار و پرچم کشورشان را آتش می زنند.
زورخانه امیرعرب
نماینده مردم بیرجند در مجلس با حضور در زورخانه امیرعرب مرکز استان با رئیس و ورزشکاران هیأت پهلوانی دیدار کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در نماینده بیرجند در مجلس