نمایش 1 - 10 از 66
با صدور بیانیه‌ای تأکید شد
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی با قدردانی از مواضع انقلابی و حمایت های گسترده داخلی و خارجی از این نهاد مردمی، تصریح کرده است: این پشتیبانی های متکثر و معنادار دلالت بر بی اعتباری اقدام دولت ماجراجوی آمریکا داشته و مسئولیت‌های خطیر سپاه در حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تامین امنیت ملی را سنگین‌تر ساخته است.
رهبر انقلاب در پیامی به مناسبت حادثه تروریستی سیستان‌وبلوچستان:
در پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای آمده است: ارتباط عاملان این جنایت با سازمانهای جاسوسی برخی کشورهای منطقه و فرامنطقه مسلّم است و دستگاههای مسئول کشور باید بر آن تمرکز کنند و آن را با جدیت دنبال کنند.
رهبر انقلاب در پیام به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان اروپا:
در این پیام آمده است: هم اکنون خیل عظیمی از دانشجویان دیروز، در کشور به کارهای بزرگ سرگرمند و لذت خدمت به پیشرفت دانش و فناوری در میهن خود را با همه‌ی وجود حس میکنند.
پیام رهبر انقلاب در پی حادثه تروریستی اهواز؛
در پی حادثه تروریستی صبح امروز در اهواز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل در پیامی به مناسبت حماسه ۹ دی، تاکید کرد: یوم الله ۹ دی روز پیوند عاشورایی مردم و رهبری و حضور آگاهانه ملت مسلمان ایران در خلق حماسه تاریخی است.
استاندار خراسان جنوبی به مناسبت نه دی پیامی کوتاه و مختصر صادر کرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی ارسال کرد.
علی ناصری
فرماندار بیرجند گفت: امیدوارم این گام بزرگ مسیری برای تعالی و رشد هرچه بیشتر نظام و اقتدار روزافزون ملت و دولت، در صحنه های بین‌المللی باشد.
بعد از اعلام «الزامات 9گانه رهبرمعظم انقلاب در اجرای برجام» که طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور محترم کشورمان ابلاغ شده بود، انتظار آن بود - و بایسته‌تر هم به نظر می‌رسید- که ماجرا تمام شده تلقی شود و همگان چشم به راه اجرای برجام با تکیه بر «باید»ها و «نباید»های اعلام شده باشند.
بازیکن جنجالی لیگ ایران که پیش از این تویوتا و بی ام و میلیاردی سوار می شد، برای کنار گذاشتن حاشیه ها و به توصیه علیرضا منصوریان، با پراید تردد می کند.

صفحه‌ها

اشتراک در پیام