نمایش 1 - 10 از 36146
استاندار خراسان جنوبی:
معتمدیان گفت: دشمن در طول این چهل سال، تحریم نفت را به طرق گوناگون در دستور کار قرار داده که علت آن وابستگی شدید بودجه کشور به نفت می باشد؛ به همین منظور هدف گذاری دولت، کمرنگ شدن نقش نفت در بودجه و اتکا به سایر درآمدها به ویژه مالیات است.
یادداشت/ علیرضا معاف
منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت و سقم) ، در صورت نیاز طی فرایند قانونی تغییر یابند نه تحت فشار اعتراض و اشوب؛ که در این صورت ثبات حکومت دچار اختلال می شود و این پیام به جامعه منتقل می شود که هر تصمیمی با اعتراض خیابانی و اشوب قابل تغییر است.
با ابلاغ استانداری خراسان‌جنوبی صورت گرفت
به موجب ابلاغ استاندار خراسان جنوبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهبندان، بخشدار مرکزی نهبندان، بخشدار اسلامیه و شهردار دیهوک منصوب شدند.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
حجت‌الاسلام عبادی گفت: امیدوارم دولتی‌ها به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش داده، جلوی گرانی‌ها را گرفته و مدیریت خود را اصلاح کنند تا کشور هزینه کمتری بپردازد.
اغتشاشگران حرمت کتاب خدا را هم شکستند؛
عده‌ای اغتشاشگر قرآن های موجود در مصلی قدس را به آتش کشیدند و حرمت کتاب خدا را شکستند.
قیمت امروز طلا و سکه در بازار بیرجند؛
امروز هر گرم طلای 18 عیار با قیمت 425 هزار و 500 تومان در بازار بیرجند داد و ستد شد.
رئیس مرکز بیماری‌های خاص استان خراسان‌جنوبی خبر داد
دهقانی با بیان اینکه تاکنون یک‌هزار و 726 زوج نابارور به مرکز درمان ناباروری استان خراسان‌جنوبی مراجعه داشته اند، گفت: با تشکیل پرونده و پیگیری درمان این افراد تا کنون 58 زوج صاحب فرزند شدند.
مسئول تعلیم و تربیت سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی خبر داد
حجت‌الاسلام رحیم آبادی با اشاره به این‌که بیش از ۶ هزار حلقه صالحین در استان فعال هستند، گفت: بیش از ۴ هزار حلقه صالحین در مساجد حضور دارند که از این تعداد ۳ هزار حلقه صالحین کودک و نوجوان هستند.
مدیر دبستان رودکی در گفت‌وگو با خاورستان مطرح کرد
مدیر دبستان رودکی بیرجند با اجرای برنامه‌های جانبی در کنار درس خوندان فضایی صمیمی در این دبستان ایجاد کرده است.
در بیانیه اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان خراسان جنوبی آمده است
اکنون که با تصمیم مسئولان کشور سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین را شاهد بودیم انتظار داریم از مسئولان محترم تمام جوانب این تصمیم را در نظر گرفته و با بررسی‌های بیشتر و بازدیدهای میدانی اجازه ندهند این تصمیم آثار تورمی در جامعه داشته باشد.

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان