نمایش 1 - 10 از 25991
وزیر کشور:
وزیر کشور با بیان اینکه راهپیمایی اربعین باید تجلی معرفت زائران باشد، گفت: وقتی موفق هستیم که محتوا و معنی مراسم اربعین را به مردم دنیا بشناسانیم و آنها را با محور این کار عظیم آشنا کنیم.
در «ثریا» بررسی شد
یک کارشناس مسکن در برنامه ثریا تصریح کرد: تنها کاری هم که دولت کنونی در چندسال اخیر انجام داده است ارائه وام خرید بوده است که این هم سیاست دولت یازدهم نیست بلکه همان سیاست سال ۷۲ است و با همان مکانیزم اجرایی می‌شود و به روز رسانی هم نشده است.
یکی از منابع درآمدی مردم مرزنشین و نیازمند به ویژه در سیستان سهمیه سوخت می باشد که در صورت عملکرد مناسب از سوی دولت بسیاری از مشکلات مردم این مناطق رفع خواهد شد.
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با دانا مطرح کرد:
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به موضوع افزایش واردات پوشاک کالا در کشور اظهارداشت: امروز صنعت تولید پوشاک کشور از سه ناحیه آسیب جدی می بیند ، واردات ، نبود تعرفه سنگین وارداتی و از طرف دیگر عدم بروز بودن صنعت نساجی در کشور آسیب جدی را به صنعت پوشاک کشور وارد کرده است.
در دیدار خانواده شهید همدانی مطرح شد
فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایفای نقش تعیین‌کننده در یاری رساندن به جبهه مقاومت با راه‌اندازی بسیج مردمی در سوریه، برگی از زندگی شهید همدانی است.
یک تحلیلگر سیاسی:
رئیس اسبق پژوهشکده علوم دفاعی و امنیت ملی گفت: وقتی از داخل عده ای عباراتی مثل دولت در سایه و با تفنگ مطرح و شهرک‌های موشکی و شعار مرگ بر آمریکا زیر سئوال برده می‌شود تکلیف رفتار آمریکا روشن است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان گفت: در سال قبل میزان تولیدی شیر خام شهرستان برابر با نه هزار و 276 تن بوده است که پیش بینی می‌شود در سال جاری این رقم به بیش از نه هزار و 700 تن برسد.
از چک های میلیاردی تا بند مربوط به FATF
سکوت دولت در قبال جاسوسی دری اصفهانی در حالی است که وی اعترافات مهمی درباره ارتباط گیری با کانادا، آمریکا و انگلیس داشته است.
نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر 500 روستا در خراسان جنوبی با تانکر آبرسانی صورت می‌گیرد و برای تثبیت جمعیت و محرومیت زدایی در روستاها باید یک کار جهادی انجام شود.
یادداشت/
استاندار جدید خراسان جنوبی باید به خوبی بداند که این استان از محروم ترین استان های کشور از لحاظ بودجه ها و امکانات تخصیص داده شده است و مردم آن بر خلاف برخی استان های دیگر که حتی از نظر جمعیتی و وسعت کوچکتر هستند، شرایط سخت تری دارند.

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان