نمایش 1 - 10 از 29735
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر به نسخه انقلاب عمل کنیم به نتیجه مثبت دست خواهیم یافت و خواهیم توانست سرنوشت کشور و جهان را تغییر دهیم.
مسئول مشارکت های عمومی معاونت اجتماعی انتظامی خراسان جنوبی:
مسئول مشارکت های عمومی معاونت اجتماعی انتظامی خراسان جنوبی گفت:متاسفانه امروز قلیان تفریح خطرناک بعضی خانواده‌ها شده در حالی که قلیان ۶۰۰ ماده سمی و مهلک دارد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبرداد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه عضویت در خانه مطبوعات از طریق سامانه جامع خانه مطبوعات برای تمامی خبرنگاران ضروری است ،گفت:عضویت در خانه مطبوعات یکی از گزینه های لازم و امتیاز آور در طرح رتبه بندی خبرنگاران است.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت:واژگونی یک دستگاه سواری پرايد سه مجروح برجای گذاشت.
گزارش/
از بلوار امام رضا(ع) به سمت صیاد شیرازی که حرکت می‌کنیم، سمت راست خانه‌های کاه‌گلی را می‌بینیم که از بافت شهری دور هستند اما شاید هم نزدیک‌ترین نقطه به مرکز شهر باشد و محروم از امکانات.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق بخوانید
صادرات زعفران شرایط مطلوبی ندارد، بی‌کلاه‌ماندن سر خراسان جنوبی از انتقال آب دریای عمان و محل تفریح مردم پاتوق معتادان شده ازجمله گزارشاتی است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
نماینده فائو در ایران به همراه هیئت همراه از طرح بین المللی احیای اراضی جنگلی و تخریب یافته شهرستان سرایان خراسان جنوبی بازدید کردند.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی خبر داد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با بیان این‌که 300 کودک معتاد از انتهای سال گذشته تاکنون درمان شده‌اند، گفت: 60 دانش آموز معتاد نیز در خراسان جنوبی وجود دارد که این تعداد نیز درمان شده‌اند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این‌که همه اقشار جامعه در برابر مسئله اعتیاد دارای مسئولیت اجتماعی هستند، گفت: شناخت عوامل و علل ایجاد اعتیاد در جامعه و همچنین راه‌های مبارزه با آن از ضروریاتی است که بایستی به آن توجه ویژه شود.
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس:
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: کت و شلوار من مارک پوشاک سازان است که پارچه و دوختش خوب است و از کیفیتش نیز راضی هستم.

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان