نمایش 1 - 10 از 30926
مردم بیرجند در روز عاشورا به عزاداری پرداختند.
نماز ظهر روز عاشورا با حضور پرشور مردم عزادار بیرجند برگزار شد.
مراسم عزاداری هیئت‌های مذهبی بیرجند در شب عاشورا برگزار شد. هیئت‌های مذهبی به رسم قدیم به مسجد عاشورا می‌روند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: به لطف خدا تمام این برنامه‌ها و نقشه‌های دشمنان را محرم و عزاداری امام حسین(ع) به هم می‌ریزد و خنثی می‌کند.
مراسم عزاداری هیئت‌های مذهبی بیرجند در شب تاسوعا برگزار شد. هیئت‌های مذهبی به رسم قدیم به مسجد امام حسین علیه‌السلام می‌روند.
دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس خراسان جنوبی خبر داد
دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس خراسان جنوبی با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس 950 عنوان برنامه در سطح خراسان جنوبی برگزار خواهد شد، گفت: همچنین همزمان با این هفته تعداد 60 پروژه اقتصاد مقاومتی و عمرانی توسط بسیج سازندگی به افتتاح می‌رسد.
عزاداری هیئت مهاجرین افغان مقیم بیرجند را در تصاویر مشاهده می‌کنید.
هئیت‌های عزاداری در سطح شهر بیرجند به راه افتادند. تصاویر زیر مربوط به هیئت عزادارن حضرت ولیعصر(عج) خیابان معلم بیرجند است.
روایتی از جهادگری با چاشنی اخلاص؛
روش‌های تبلیغ هر روحانی متفاوت است، و این طلبه جوان با زیر پا گذاشتن غرور خود و در دست گرفتن بیل و کلنگ در روستاهای مرزی خراسان جنوبی، لبخند را به آن ها هدیه کرده است.
گزارش/
صندوق بازنشستگی کشور برای سامان بخشیدن به امورات بازنشستگان نیازمند مدیری تازه نفس و جوان است اما باید ببینیم مسیر قطار برکناری مدیران بازنشسته به سازمان بازنشستگی کشور هم می رسد یا خیر؟

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان