نمایش 1 - 10 از 25311
عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی:
عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: اگر قرار باشد تغییری در وضعیت حصر این افراد ایجاد شود، در حیطه اختیارات شورای عالی امنیت است که رئیس جمهور در راس آن قرار دارد و می‌تواند در این باره تصمیم بگیرد و موضوع را به دستگاه قضایی ارجاع دهد.
مدیر فرودگاه های خراسان جنوبی:
مدیر فرودگاه های خراسان جنوبی گفت: پرواز کاروان‌های حجاج 3 و 4 شهریور ماه به مقصد جده انجام می‌گیرد و کلیه پروازهای فرودگاه بیرجند چه داخلی و چه خارجی به طور کامل انجام خواهند گرفت.
دغدغه رانندگان پایه یک و بی توجهی مسئولان حمل و نقل؛
متاسفانه دریافت کارت هوشمند رانندگی برای رانندگان پایه یک استان هزینه هایی را ایجاد کرده است که مسئولان استان حاضر به کاهش این هزینه ها نیستند.
لحظه به لحظه با روز پنجم بررسی وزرای پیشنهادی؛
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای رای اعتماد به وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم در حال برگزاری است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: ویژه برنامه بزرگداشت شهید حججی، شهدای مدافع حرم و میثاق با شهدای گمنام امروز یکشنبه 29 مرداد ماه سال جاری در محل مسجد امام حسین (ع) برگزار خواهد شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان گفت: حدود 900 هکتار از مزارع شهرستان زیر کشت گندم قرار دارد و تا کنون حدود 600 تن از گندم های خریداری شهرستان تحویل سیلو شده است.
صنعت کشمش در ایران با معیشت و اشتغال بیش از صدها هزار نفر گره خورده است، اما هر لحظه بیم از دست رفتن جایگاه کشور به عنوان صادر کننده کشمش احساس می شود. در این میان کشورهای آمریکا و ترکیه مهم ترین رقبای صادراتی ایران در جهان به شمار می آیند.
گزارش خبری؛
متاسفانه قسمتی از جاده آستان مقدس شاه سلیمان علی(ع) خوسف، که در نزدیکی مقصد واقع شده است، خاکی بوده و از وضعیت مناسبی برخوردار نیست که سبب اذیت شدن زائران می شود.
گزارش مردمی؛
حمله سگ گرگ به آغل گوسفندان در روستای مسک بخش مرکزی شهرستان درمیان، باعث از بین رفتن تعدادی از گوسفندان دامداران این روستا شد.
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی:
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: انتظار داریم خیران برای رعایت بهداشت عمومی ذبح دام های قربانی را در کشتارگاه ها انجام دهند.

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان