نمایش 1 - 10 از 24455
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: ساعت 8:57 صبح امروز حادثه سقوط فردی در ارتفاعات اطراف روستای خروان طبس به مرکز پیام اورژانس 115 اعلام شد.
یکی از دستگاه های دولتی خراسان مانع فعالیت ستاد دانشجویی آیت الله رئیسی در بیرجند شد.
گزارشی از نبود مسجد در یک محله؛
در شمال شهر؛ شامل خیابان نیروهوایی، بلوار بقیه الله، خیابان مهزیار، با توجه به ساخت مجتمع های مسکن مهر در این منطقه، جمعیت بالایی، بخصوص جمعیت جوان ساکن است اما متاسفانه در نزدیکی مسجدی برای اقامه نماز وجود ندارد.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان گفت: مشکل تعطیلی مرکز بهداشت آسیابان نیروهای تازه کار و بی تجربه اند و یا کارشناسانی که اول پایگاه سلامت را درقهستان محله آسیابان مصوب کردند ومکان هم تعیین شد ولی متاسفانه مکان تغییرکرد و این شایعه سیاسی بودن کار را بیشترکرد.
پاسدار پیشکسوت بیرجندی:
پاسدار پیشکسوت بیرجند گفت: یکی از دست آوردهای مبانی بزرگ انقلاب اسلامی ما جایگاه ولی فقیه و شخص ولی فقیه است و سپاه وظیفه اش است که به حفاظت از دست آوردها پرداخته و تبعیت از مقام معظم رهبری را داشته باشد.
کریمی قدوسی:
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: از حسین فریدون برادررئیس جمهور تا دانیال زاده فاسدترین دوست رئیس جمهور از طرف روحانی حمایت شدند و امروز به خاطر اقدامات این‌ها است که دو بانک در حال ورشکستگی است.
عضو شورای شهر بیرجند:
عضو شورای شهر بیرجند گفت: حراست با تاکید بسیار از ورودم به استانداری با خودرو جلوگیری کرد، در حالی که بنده به عنوان نماینده مردم نه یک فرد حقیقی و همچنین به عنوان مهمان و با دعوت رسمی خود استانداری مراجعه کردم.
واکنش حجت الاسلام عبادی به سخنان رئیس جمهور؛
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه رئیس جمهور گفته است به شرق کشور توجه بیشتر شده؛ دروغ محض است، تا دیر نشده از مردم خطه شرق بخصوص خراسان جنوبی عذرخواهی کنید.
حاشیه همایش اقتصاد مقاومتی؛
همایشی به نام اقتصاد مقاومتی امروز در بیرجند برگزار شد که تبلیغات از حسن روحانی، رئیس جمهور فعلی در لابلای این همایش به گوش می‌رسید.
مدیر عامل کارخانه شمش فلز منیزیم رویال فردوس:
مدیر عامل کارخانه شمش فلز منیزیم رویال فردوس گفت: اولین محموله این کارخانه را سال گذشته به اروپا، جمهوری چک و لهستان صادر کرده ایم و این موضوع نشان دهنده آن است که زمینه صادرات و جذب سرمایه گذار در استان خراسان جنوبی فراهم است.

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان