نمایش 1 - 10 از 32492
با حضور مسئولان لشکری و کشوری؛
فردا یکشنبه با حضور مسئولان و فرماندهان لشکری و کشوری مراسم تودیع و معارفه فرمانده تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی (قرارگاه شهید ناصری) برگزار می‌شود.
فرمانده انتظامي شهرستان درمیان:
فرمانده انتظامي شهرستان درمیان از دستگیری باند سارقان حرفه ای اماکن خصوصی و کابل های برق در این شهرستان خبر داد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مردم قاین و یزرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق نشستی که با رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور داشتم از وی درخواست شد برای ترم بهمن دانشجویان در یک فضا غیر فضایی که مورد تایید دانشگاه فرهنگیان است مستقر شوند.
سرپرست اداره کل امور عشایری خراسان‌جنوبی:
سرپرست اداره کل امور عشایری خراسان جنوبی گفت: روزانه 400 متر مکعب آب به وسیله حدود 30 تانکر آبرسانی بین عشایر خراسان‌جنوبی توزیع می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: عناوین ایام‌ الله دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صورت سراسری و با شعار محوری افتخار به گذشته، امید به آینده اعلام شد.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: با گسترش زبانه‌های هوای سرد طی روزهای یکشنبه و دوشنبه شاهد تشدید یخ‌بندان در استان خواهیم بود.
گزارشی از زخم کهنه دعواهای یک جریان سیاسی؛
برخی بیان می کنند اینکه خوئینی‌ها اختلافات گذشته را تازه کرده است به نوعی به شرایط حال و حاضر اصلاح طلبان و مشکلاتی که این جریان با دولت روحانی پیدا کرده است باز می گردد.
سیاست نوزاد برجام سه‌ساله شد
دولتمردان و رسانه‌های اصلاح طلب در سال ۹۴ علاوه بر تاکید بر رفع مشکل تورم، رکود، بیکاری، ازدواج جوانان و آب خوردن مردم با برجام، هشدار می‌دادند که هر یک روز تأخیر در اجرای برجام، ضرر هنگفتی دارد.
با طولانی شدن تعطیلی دولت در آمریکا، بسیاری از کارمندان دولت فدرال این کشور که برای تأمین مواد غذایی به حقوق ماهیانه وابسته هستند، به اجبار به دریافت غذا از مراکز خیریه رو آورده‌اند.
"دست 94 مدعی روی 38 زمین"، "سهم اشتغال معلولان استان کمتر از 2 درصد" و "تهدید شهردار به پلمب (هلال)" عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان جنوبی هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان