نمایش 1 - 10 از 23765
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار را به سومین جشنواره مد و لباس اسلامی‌ - ایرانی استان خراسان جنوبی را ٥ بهمن ماه ٩٥ اعلام کرد.
برنامه های کمیته امداد استان به مناسبت دهه فجر؛
قائم مقام کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: از جمله برنامه های حمایتی کمیته امداد استان طی دهه مبارک فجر اهداء کمک هزینه جهیزیه به ۱۹۳ نوعروس شهری و روستایی و افتتاح ۴۸ پروژه مسکن شهری و روستایی خواهد بود.
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاد های خراسان جنوبی:
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاد های خراسان جنوبی گفت: 19 باب راهدارخانه و 25 اکیپ راهداری آمادگی فعالیت در محورهای مواصلاتی استان خراسان جنوبی را برعهده گرفته اند.
۲۷ دی ماه سالروز اجرای توافق هسته ای؛
آقای ترکان خسارت عدم اجرای برجام را روزانه ۱۰۰ میلیون دلار قلمداد کرده بود، با این حساب پس از یک سال چیزی نزدیک به یک و نیم برابر کل نقدینگی موجود، عایدی برجام باید باشد.
گزارش خبری
مسئول معدن پیررستم نهبندان گفت: آنقدر بازدید و حضور وزیر در این معدن کم بود و بازدید سریع انجام شد که اصلا فرصتی پیدا نشد تا مشکلات معدن را بیان کنیم و وزیر فقط بازدید کرد.
روابط عمومی فرودگاه بیرجند خبرداد
روابط عمومی فرودگاه بین المللی بیرجند گفت: شرایط نا مساعد جوی در استان مانع لغو پروازهای فرود گاه بیرجند نشده است.
مدیر عامل شرکت عمران و مسکن سازان خراسان جنوبی:
مدیر عامل شرکت مسکن وعمران سازان استان خراسان جنوبی گفت: فعلا منتظر اعتبار و بودجه هستیم و به محض دریافت اعتبارات خرید و تملک خانه های باقی مانده در محدوده فرزان را انجام خواهیم داد.
فرشید گل زاده کرمانی که نزدیک به 2 سال و نیم پیش به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه انتخاب شد و حالا فیش های حقوقی وی نشان می دهد که رقمی بالغ بر 24 میلیون تومان به صورت ماهیانه دریافتی دارد.
یکی دیگر از تدابیر دولت یازدهم/
پالایشگاه بزرگ استان کرمانشاه به قیمتی حدود ۱۸۰ میلیارد تومان فروخته شده است که با احتساب ۹۰ هزار هکتار مساحت این مجموعه و بدون در نظر گرفتن تاسیسات می توان گفت چیزی حدود متری ۲۰۰ هزار تومان کادو داده شده است.
فوادایزدی:
کارشناس مسائل هسته‌ای گفت: مسئولان در نشست وین به گونه ای القا کردند که گویا موفقیت بزرگی طی این نشست‌ها حاصل شده و آمریکا قول داده است که از اثرات این تحریم ها جلوگیری کند اما حقیقت این است که زمانی که آمریکا اصل نقض برجام را قبول نکرده است چگونه می تواند قولی برای ممانعت از تاثیر تحریم ها بر ایران بدهد؟

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان