نمایش 1 - 10 از 24819
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خبرداد
امروز مراسم بزرگداشت هفتم تیر در امامزادگان باقریه برگزار می شود.
سخنان متناقض رئیس جمهور درباره فعالیت‌های سازندگی سپاه در حالی است که مرور سخنان گذشته وی دقیقا نقطه خلاف مواضع کنونی را نشان می دهد.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی:
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر 330 ميليون متر مکعب گاز طبیعی در 3 ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.
نزدیک به 24 ساعت از انتشار خبر بازداشت "حامد طالبی" و "علی اکبری" توسط وزارت اطلاعات می‌گذرد و هنوز هیچ منبعی در خصوص علت دستگیری دو فعال رسانه‌ای توضیحاتی ارائه نداده است؛ از طرفی بی‌خبری خانواده‌های این دو دبیر خبرگزاری فارس از آن‌ها موجب ایجاد نگرانی‌هایی در خصوص صحت و سلامت "حامد طالبی" و "علی اکبری" شده است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
عضو کمیسیون اقتصادی در خصوص ادغام و تلفیق برخی از موسسات و بانک ها اظهارداشت: اینکه بخواهند برخی از موسسات را با بانک ها تلفیق و ادغام کنند اصلا سخن درستی نیست و این امر امکان پذیر هم نیست؛ دلیل این امر هم سرمایه و دارایی است موسسات در ابتدا در بانک مرکزی به ثبت رسانده اند و اینکه بخواهند این موسسات را با بانک های دیگر که سرمایه های متفاوتی دارند ادغام کنند کار بسیار دشوار و نشدنی است.
فرمانده انتظامی طبس گفت: جسد پیدا شده در ساعت ۳۰: ۱۵ روز سه شنبه در بلوار گلستان این شهر متعلق به زن جوانی است که در اثر اصابت ضربات جسم سخت به سر و اصابت شیء نوک تیز به چند جای بدنش به قتل رسید.
شجاعی و حاج‌صفی آخر هفته قراردادشان را امضا می‌کنند
باشگاه پرسپولیس برای صدور رضایتنامه مهاجم ملی پوش خود برای رفتن به باشگاه پانیونیوس یک میلیون یورو درخواست کرد.
زاکانی مطرح کرد:
رئیس کمیسیون ویژه برجام در مجلس نهم گفت: تحریم‌ها فقط از بعد اعلامی برداشته شده است اما از بعد اعمالی تحریم‌ها همچنان ادامه دارد.
شهید مهدی امین زاده در حادثه تروریستی انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در7تیر1360که به دست پلید منافقین صورت گرفت به خیل شهیدان پیوست وشربت شهادت نوشید.
با گذشت کمتر از شش ماه از اجرای عملیات روکش آسفالت بلوار اصلی شهر حاجی آباد زیرکوه، این بلوار به علت عملیات اصلاح شبکه آبرسانی شکافته شد.

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان