نمایش 1 - 10 از 28811
فرمانده انتظامی نهبندان خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان از کشف بقایای اسکلت انسان در یکی از رشته قنات های این شهرستان خبر داد .
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: اکسپو و نمایشگاه چاپ دستی در نگارخانه سرو بیرجند افتتاح می شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: ساخت درمانگاه تامین اجتماعی برای شمال شهر بیرجند در بودجه امسال تامین اجتماعی تعریف و زمین آن مشخص شده است.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به عبور سامانه بارشی و کاهش رطوبت منطقه، امشب روند کاهش دما به ویژه در نیمه شرقی استان رخ خواهد داد که سبب وقوع یخبندان در مناطق کوهستانی و سردسیر استان خواهد شد.
فرماندار بیرجند:
فرماندار بیرجند با بیان این‌که سمن‌ها گلایه دارند که برای آن‌ها زمان گذاشته نمی‌شود گفت: ادارات، مشاوران جوان رؤسای ادارات را معرفی کنند و بعد از آن، خواسته‌های جوانان را از ادارات مطالبه‌گری می‌کنیم.
مدیر گروه خدمات بیمه کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد
مدیر گروه خدمات بیمه کشاورزی خراسان جنوبی با اشاره به خسارت سیل و تگرگ در ۹ شهرستان، گفت: در پی این بارندگی ها ۹ شهرستان استان از جمله شهرستان های فردوس، سرایان، طبس، قاین، بشرویه، زیرکوه، سربیشه، نهبندان و درمیان دچار خسارت شده اند.
امروز اتفاق افتاد
صبح امروز فرماندار خوسف هنگام سخنرانی در روستای اصغریه شهرستان خوسف دچار حمله قلبی شد.
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
براساس قول های مسئولان قرار بود پرونده دوبانده سازی محور بیرجند- قاین یا همان محور دلهره امسال بسته شود اما محدودیت های مالی و تخصیص نیافتن اعتبارات آن در سرفصل های مختلف سبب شده تا پرونده این پروژه حیاتی و زیرساختی استان در سال 97 بسته نشود و اگر منابع اعتباری آن تخصیص یابد شاهد پیشرفت80 درصدی در دوبانده سازی این محور خواهیم بود، این در شرایطی است که هنوز دولت 46 میلیارد تومان به پیمانکاران این محور بدهکار است.
دبیرکل مجمع مجالس آسیایی:
دبیرکل مجمع مجالس آسیایی گفت: یکی از راه های برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور با توجه به اصل اقتصاد مقاومتی، توجه به صنعت گردشگری است.
مدیر آموزش و پرورش بیرجند خبر داد
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند گفت:مهمترین معضل شهرستان بیرجند در بُعد آموزشی در مرحله نخست کمبود فضای آموزشی و بعد کمبود تجهیزات و نیروی انسانی است.

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان