نمایش 1 - 10 از 24258
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان درمیان، گفت: امسال از شهرستان درمیان 82 زائر در قالب دو دستگاه اتوبوس ظهرامروز از مرکز شهرستان درمیان ؛ شهر اسدیه عازم مناطق عملیاتی در جنوب کشور خواهند شد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی،گفت:با تلاش شبانه روزی راهداران از ابتدای طرح نوروزی 41 مقطع ریزش برداری و تسطیح در محور های مواصلاتی استان در بارندگی های اخیر انجام پذیرفته که تا کنون به بیش از 244 دستگاه خودرو امداد رسانی و 99 مسافر اسکان داده شده است .
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند،گفت:ساعت 3:06 صبح امروز حادثه برخورد اتوبوس و خودروی سواری تیبا در کیلومتر 55 محور فردوس – دیهوک به مرکز پیام اورژانس 115 اعلام شد که متاسفانه منجر به فوت چهار نفر شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، گفت:ورزش یکی از تحرکاتی است که بدن را سالم نگه می دارد و توقعی که از ورزشکاران کشور داریم این است که علاوه بر قدرت بدنی خود، بیشتر قدرت‌های روحی، فکری و اخلاقی خود را نشان دهند.
کارشناس سیاسی گفت:جریان فتنه خط قرمز نظام هست و اینکه در جلسه حرفی از سران فتنه زده شود و دولتمردان واکنش نشان ندهند، باید به ولایت مدار بودن و خدمتگذار بودن آنان شک کرد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: اگر در این جلسات شعار حمایت از سران فتنه بدهند نمی شود از این سخنان گذشت.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی ،گفت:تا پایان نیمه اول تعطیلات نورزی 96 بیش از 42 هزار و 700 نفر معادل 11 هزار و 863 خانوار، میهمان فرهنگی و غیر فرهنگی در مدارس و مراکز آموزشی رفاهی استان اسکان یافتند.
جواد خامسان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در نیمه نخست طرح نوروزی به 24 هزار و 846 مسافر خدمات ارائه شده است.
کارشناس هوا شناسی استان گفت: بارندگی ها تا روز سه شنبه میهمان استان خواهد بود و از روز سه شنبه به تدریج از خراسان جنوبی خارج می‌شود و شاهد افزایش دما خواهیم بود.
خدمتی بی منت از کاشی فرزاد بیرجند/ گزارش تصویری
در ابتدای سال نو،از سوی فلاحی مدیریت کارخانه کاشی فرزاد بیرجند؛ توزیع مرغ بین 130 خانوار معلول جامعه هدف بهزیستی شهرستان خوسف صورت گرفت.

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان