نمایش 1 - 10 از 27983
امام جمعه طبس ساعتی پیش دارفانی را وداع گفت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند خبر داد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با بیان این که حدود 2 هزار حلقه صالحین در بیرجند وجود دارد،گفت: 800 حلقه در اقشار متخصصین و یک هزار و 204 حلقه در مساجد و محلات بیرجند فعال هستند.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: فتنه های دشمن مردم را نسبت به نقش رهبری و ولایت در کشور آگاه تر می کند، اگر فتنه 88 بیش از 8 ماه طول کشید، اما اتفاقات دی ماه 96 تنها در 8 روز به خوبی توسط مردم جمع شد.
مدیر کل تشکل های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی:
مدیر کل تشکل های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: امروز برگزاری مجالس سرور و شادی جزو اولویتهای هیئات مذهبی نیست و برگزاری مجالس شادی و سرور نباید کمتر از مجالس عزاداری باشد.
کارشناس روابط عمومی اداره کل فرودگاه های خراسان جنوبی خبر داد
کارشناس روابط عمومی اداره کل فرودگاه های خراسان جنوبی گفت: برخی از پروازهای فرودگاه بیرجند به دلیل کمبود ناوگان لغو شده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز علاوه بر اراده خداوند، اراده و حضور مردم باید محقق شود تا امام زمان(عج) ظهور کند و تا مردم آماده نشود، امام مهدی(عج) ظهور نخواهند کرد.
گزارش خبری؛
توزیع ناعادلانه نهاده جو در بین دامداران شهر اسفدن موجب گلایه ها ونارضایتی دامداران این شهر شده است.
در پی گزارشی از رنج و فقر مردم ذکری؛
کمبود اعتبارات بزرگترین مشکل برای به سر انجام نرسیدن اقدامات انجام شده برای روستای مرزی ذکری شده است و بر رنج و مشکلاتشان افزوده است.
در مسابقات کونگ‌فوتوآ قهرمانی بانوان بزرگسال کشور، مهناز و محبوبه احراری با کسب مدال برنز مقام سوم این رقابت ها را به دست آوردند.
معاون حمل ونقل اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی خبرداد
معاون حمل ونقل اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی از اجرایی شدن طرح محدودیت تردد ناوگان فرسوده از ابتدای سال آینده خبرداد.

صفحه‌ها

اشتراک در خاورستان