نمایش 1 - 10 از 36
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی خبرداد
رئیس پلیس خراسان جنوبی گفت: متاسفانه صبح امروز در تصادف پراید یا اتوبوس راننده پراید جان خود را از دست داد.
حادثه؛
اتوبوس مسافربری کاشمر - یزد با 9 مسافر ساعتی پیش در سیلاب محور عشق آباد- بردسکن واژگون شد.
18 دستگاه اتوبوس خریداری شده شهرداری بیرجند از شرکت ایران خودرو دیزل تعیین تکلیف شدند و تا پایان سال تحویل شهرداری بیرجند می‌شوند.
رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری خراسان‌جنوبی خبرداد
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خراسان‌جنوبی گفت: قرار است تا اوایل هفته آینده 18 دستگاه اتوبوس با هزینه 11 میلیارد تومان وارد سیستم حمل ونقل شهری شود.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی خبر داد
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران گرامی از امروز فروش بليت سفر با ناوگان حمل و نقل اتوبوسی جاده‌ای از طريق آژانس‌ها، دفاتر فروش شركت‌ها و دفاتر پيشخوان دولت سطح استان و با 20 درصد تخفیف انجام می‌شود.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند:
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند گفت: شرکت خودرو دیزل به تعهدات خود عمل نکرد و اتوبوس‌هایی که قول تحویل آنها را داده بود تا کنون تحویل اتوبوس‌رانی شهرداری بیرجند نشده است.
در پی واژگونی اتوبوس محور طبس_ فردوس
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از اعزام 16مصدم واژگونی اتوبوس طبس_ فردوس به بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند خبر داد.
در بازرسی از خودورهای عبوری و ناوگان عمومی مسافربری در ایست وبازرسی شهرستان بیرجند یک دستگاه اتوبوس مسافربری با 97 کیلوگرم تریاک توقیف شد .
ماموران گمرک در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس ۶ کیلو و ۲۷۷ گرم طلای ساخته شده کشف کردند .
در سانحه تصادف یک دستگاه اتوبوس مخصوص جشن کریسمس در فیلیپین ۲۰ نفر جان باختند.

صفحه‌ها

اشتراک در اتوبوس