نمایش 1 - 10 از 329
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه تقابل انقلاب اسلامی با استکبار تقابل دینی و فرهنگی است، بیان کرد: مستکبران با دین ما دشمن هستند بقیه مسائل بهانه یا روش است.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی گفت: در حقیقت آنچه موجب پیشرفت ما می‌شود نگاه جدی به توانمندی‌های داخلی است.
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: تحریم‌ها نشان داد که ما چه میزان وابستگی‌هایی به نظام سلطه داریم که با جدا شدن از آنها می‌توانیم استقلال اقتصادی و سیاسی خود را کامل‌تر کنیم.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که حرف از وابستگی به غرب می‌زنند بیش از آن‌که به دنبال مدیریت باشند تبنل بوده و می‌خواهند گره‌گشایی مشکلات را با وابستگی به غرب انجام دهند.
یک نماینده موافق با برجام:
یک نماینده موافق با برجام گفت: فرجام برجام مشخص است اما باید توجه داشت که امروز تصویب لوایحی همچون FATF و CFT در مجلس مطرح است که عواقبی جبران ناپذیر به دنبال خواهد داشت از این رو باید به شدت با تصویب آن ها مقابله کرد.
گزارش/
توجه ویژه دولت به تشکیل وزارت بازرگانی از یک‌سو و تمرکز بر روی عملیاتی شدن اینستکس در عرصه سیاست خارجی از سویی دیگر، این شائبه را به وجود می‌آورد که وزارت بازرگانی و اینستکس، مکمل هم بوده و تشکیل آن‌ها لازم و ملزوم یکدیگر است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که برجام سراسر ضرر برای ما بود، گفت: هنوز تعدادی از مسئولان خواب هستند چراکه دیپلماسی التماسی برای ما کارساز نیست و این مردم در انتخابات آینده سیلی سختی به این مسئولان خواهند زد.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان با بیان این‌که مذاکرات برجام نشان داد که عقب‌نشینی در برابر دشمن جواب نمی‌دهد گفت: آن‌چه امروز در برابر دشمن جواب می‌دهد تئوری مقاومت است که در این چند ماهه به خوبی نتیجه مقاومت فعال را حتی در صحنه سیاسی نیز مشاهده کردیم که دشمن را به انفعال کشانده است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمانی‌که کدخدا به جای خدا محور می‌شود و می‌گوید با کدخدا ببندید، نتیجه، فرصت‌سوزی، تنبلی، رخوت، وابستگی، ترس، ذلّت و این می‌شود که در قدرت بایستی و کار نکنی و مجبور شوی به مردم دروغ تحویل دهی و به مردم بگویی سازش خوب است.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: بعضی از مسئولان با توجه به این که در پایان سال عرصه انتخابات را داریم لذا از این طریق تغییر موضع می‌گیرند تا برای انتخابات آینده حرفی برای گفتن داشته باشند و یا بتوانند بخشی از افراد جامعه را به سمت خود جلب کنند و حرف از مذاکره می‌زنند.

صفحه‌ها

اشتراک در برجام