نمایش 1 - 10 از 10
مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین یجمعنا» به خوبی نشان می دهد پیاده روی عاشقان‏ این مکتب در روز اربعین، با بهره گیری از آموزه های دینی، تأثیر شگرفتی در خنثی نمودن امواج تبلیغات دشمنان اسلام و اهل‏بیت علیهم السلام ایفا کرده و روح تازه‏اى در کالبد دوستان و علاقه‏ مندان به آن حضرت دمیده است.
آیت‌الله مکارم شیرازی:
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: سند ۲۰۳۰، فضای مجازی و رسانه‌های فاسد تکرار تجربه اندلس است و تنها راه نجات حرکت در سایه تعلیمات و آموزه‌های اسلامی و قرآنی است.
آیت‌الله مکارم شیرازی مطرح کرد
یکی از مراجع تقلید گفت: اگر دولت در برابر بدحجابی بی‌توجه نباشد، مشکل در این زمینه حل خواهد شد، باید دولت در این زمینه پیش قدم باشد، اما شاهد بی‌تفاوتی نسبت به این مسأله هستیم.
آیت الله مکارم شیرازی:
یکی از مراجع تقلید گفت: مسؤولان با عزم جدی به فضای مجازی سروسامان دهند، اگر به این فضا رسیدگی نشود دیگران سوء استفاده خواهند کرد.
آیت الله مکارم شیرازی به سخنان اخیر رئیس جمهور واکنش نشان داد:
آیت الله مکارم شیرازی: همه افراد اعم از پليس و غير پليس موظف به اجراى قوانين اسلام هستند، حتى وظيفه امر به معروف و نهى از منكر بنا به تصريح قرآن مجيد و اجماع مسلمين وظيفه همگان است.
وزارت ارتباطات روی ویبره نسل سوم تلفن همراه/
در حالی که آیت الله مکارم شیرازی نسبت به اعطای مجوز نسل سوم به اپراتورهای تلفن تذکر داده اند، وزیر ارتباطات در اقدامی عجیب و با دور زدن قانون دلایلی را برای ارائه این خدمات مطرح می‌کند.
آیت الله مکارم در دیدار وزیر بهداشت:
آیت الله مکارم شیرازی تصریح کرد: یکی از مشکلات مهم پول زیر میزی است که این امر شبیه رشوه خواری است و برای مملکت اسلامی زشت است پزشکی رشوه بگیرد .
آیت‌الله مکارم شيرازي:
آیت‌الله مکارم شیرازی با بیان اینکه صلح منطقه، برای رژیم صهیونیستی سم است، گفت: آمریکائی‌ها می‌خواهند برای جلب رضایت صهیونیست‌ها از ایران امتیاز بگیرند که این مسئله هم محال است.
مشروح/ آیت‌الله مکارم شیرازی در مدرسه فیضیه قم:
یکی از مراجع تقلید قم با اشاره به هجمه‌های دشمنان نسبت به اسلام گفت: با منطق صحیح و مودبانه حرف‌های دشمنان را در هم می‌کوبیم چرا که منطق آنها بسیار ضعیف بوده و منطق اسلام بسیار قوی است.
در نخستین ساعت رای گیری
آیت الله مکارم شیرازی در نخستین ساعت رای گیری، در انتخابات شرکت کرد.
اشتراک در آیت الله مکارم شیرازی