نمایش 1 - 9 از 9
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت:وعده‌هایی که در سفر قبلی رئس سازمان برنامه و بودجه داده شد محقق نشده امیداوریم این سفرفرصتی برای بررسی وعده‌های قبلی نیز باشد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: اگر دولت‌مردان در ادعایشان که ولایت‌مداری است راستگو باشند هرگز زیر بار مذاکره با آمریکا و اروپا نمی‌روند و به درون کشور تکیه می‌کنند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: اگر کمپینی در فضای مجازی درست می کنند و چند نفر از آقای پرویزی دفاع می کنند وزیر کشور نباید زیر این شانتاژ بازی‌ها برود.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: اگر تیم دیپلماسی محکم کاری کرده بودند امروز به همه تعهدات عمل می شد. اما آمریکا با بدعهدی و تخلف از مواضع برجام، جمهوری اسلامی را به مواضعی مبتلا کردند تا با مجامع بین المللی صحبت کند تا آمریکا را وادار به انجام تعهداتش کنند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: تعامل و خوش و بش با دشمنی که خیر ما را نمی خواهد و به این شکل به کشور ما ضرر وارد می کند؛ سبب پررویی دشمن و طمع کردن به اموال کشور شده است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه شهرستان فردوس گفت: تنها شعار دادن و سخنرانی نمی‌تواند ارزش‌ها را حفظ کند بلکه باید در میدان عمل، همه ارزش‌ها را اجرایی کنیم.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: برخی افراد از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه همه افراد حتی کسانی که نظام را قبول ندارند باید در انتخابات شرکت کنند، تعبیر غلطی داشته اند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: به نظر می رسد افرادی تنها بمنظور هجمه به شورای نگهبان کاندید شدند تا این موضوع را که شورای نگهبان کاندیداها را به صورت اتوبوسی رد صلاحیت کرده است را مطرح کنند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: ملت ایران به سران 1+5 اعتماد نداشته و با حضور خود در صحنه بر خوا‌سته‌های حقه‌ی خود پافشاری می‌کنند و از طرفی پشتوانه محکمی برای تیم مذاکره کننده ایرانی خواهند بود.
اشتراک در بابایی ماهانی