نمایش 1 - 10 از 10
حجتی مطرح کرد
وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه مردم نگران بازار شب عید نباشند، گفت: قیمت دام زنده باید هرکیلو حدود ۲۴ هزار تومان باشد، اما در حال حاضر تا ۴۰ هزار تومان افزایش یافته و سبب شده قیمت گوشت لاشه تا ۱۰۰ هزار تومان افزایش یابد.
وزیر جهاد کشاورزی در بیرجند:
وزیر جهاد کشاورزی گفت: به خاطر برخی ناهماهنگی ها راندمان آبیاری قنات بلده فردوس خیلی پایین و نزدیک ۲۰ درصد است که سزاوار مردم این منطقه و خود منطقه نیست.
وزیر جهاد کشاورزی:
وزیر جهاد کشاورزی گفت: امیدوارم ظرفیت های این استان بیش از پیش مورد توجه مسئولان قرار گیرد و با پیگیری اعتبارات مورد نیاز، مردم را نیز به سمت اجرای طرح های مهم از جمله ترسیب کربن سوق دهند.
با حضور وزیر جهاد کشاورزی صورت گرفت
عصر امروز با حضور وزیر جهاد کشاورزی پروژه آبیاری زیر سطحی ۷۲ هکتاری در روستای اسماعیل‌آباد نهبندان افتتاح شد.
وزیر جهاد کشاورزی در بیرجند:
وزیر جهاد کشاورزی گفت: خراسان‌جنوبی قطب مقاومت در برابر خشکسالی است و در مورد آب دو سیاست افزایش راندمان آب و افزایش بهره‌وری آب را در خراسان‌جنوبی پیگیری می‌کنیم.
دقایقی قبل؛
محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی دقایقی قبل وارد فرودگاه بیرجند شد.
وزیر جهاد کشاورزی گفت: شرمنده دامداران و بخش عمده‌ای از اقشار جامعه هستم که نمی‌توانند شیری که از دسترنج هموطنان خودشان تهیه شده است بخرند.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
یک نماینده مجلس از آغاز طرح استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی با 15 محور در مجلس شورای اسلامی خبر داد.
محمدصادقی:
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه غیرعلنی امروز که عمده مباحث پیرامون گندم بود رئیس کمیسیون کشاورزی و وزیر جهاد کشاورزی سخنرانی کردند.
بازخوانی سخنان مقام معظم رهبری در جلسه ۵ شهریور ۸۰ با هیئت دولت
رهبر انقلاب فرمودند: همان چیزى که آقاى حجّتى در این‌جا قولش را به من دادند و من توقّع داشتم که ایشان در مجلس هم آن را بگویند–که متأسفانه نگفتند–و آن این است که ما در مواد اصلى غذایى کشور، یعنى گندم و برنج و احتمالاً روغن، خودکفا شویم.
اشتراک در حجتی