نمایش 1 - 10 از 14
26 آبان‌ماه؛
نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اعتراض مرغداران شهرستان نهبندان به فاصله جوجه ریزی 110 روزه تذکر کتبی داد.
وزیر جهاد کشاورزی:
وزیر جهاد کشاورزی گفت: یکی از مشکلات خراسان‌جنوبی علی‌رغم داشتن محصولات خوبی از جمله زرشک، زعفران و عناب این بوده که متاسفانه هنوز نتوانسته‌ایم زنجیره تولید را به شکل شایسته بعد از تولید تکمیل کنیم.
وزیر جهاد کشاورزی:
وزیر جهاد کشاورزی وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه کشاورزی قراردادی در استان باید تعمیم داده شود، گفت: در خصوص محصول عناب، زرشک و سایر محصولات باید کشاورزی قراردادی توسعه پیدا کند.
وزیر جهادکشاورزی:
وزیر جهاد کشاورزی گفت: کشت گلخانه ای در خراسان جنوبی عقب است و باید همه دست به دست هم بدهند که کشت گلخانه ای در استان بیشتر توسعه پیدا کند.
حجتی مطرح کرد
وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه مردم نگران بازار شب عید نباشند، گفت: قیمت دام زنده باید هرکیلو حدود ۲۴ هزار تومان باشد، اما در حال حاضر تا ۴۰ هزار تومان افزایش یافته و سبب شده قیمت گوشت لاشه تا ۱۰۰ هزار تومان افزایش یابد.
وزیر جهاد کشاورزی در بیرجند:
وزیر جهاد کشاورزی گفت: به خاطر برخی ناهماهنگی ها راندمان آبیاری قنات بلده فردوس خیلی پایین و نزدیک ۲۰ درصد است که سزاوار مردم این منطقه و خود منطقه نیست.
وزیر جهاد کشاورزی:
وزیر جهاد کشاورزی گفت: امیدوارم ظرفیت های این استان بیش از پیش مورد توجه مسئولان قرار گیرد و با پیگیری اعتبارات مورد نیاز، مردم را نیز به سمت اجرای طرح های مهم از جمله ترسیب کربن سوق دهند.
با حضور وزیر جهاد کشاورزی صورت گرفت
عصر امروز با حضور وزیر جهاد کشاورزی پروژه آبیاری زیر سطحی ۷۲ هکتاری در روستای اسماعیل‌آباد نهبندان افتتاح شد.
وزیر جهاد کشاورزی در بیرجند:
وزیر جهاد کشاورزی گفت: خراسان‌جنوبی قطب مقاومت در برابر خشکسالی است و در مورد آب دو سیاست افزایش راندمان آب و افزایش بهره‌وری آب را در خراسان‌جنوبی پیگیری می‌کنیم.
دقایقی قبل؛
محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی دقایقی قبل وارد فرودگاه بیرجند شد.

صفحه‌ها

اشتراک در حجتی