نمایش 1 - 10 از 52
تصمیم پرداخت ارز 4200 تومانی به همه نیازهای ارزی یکی از مهمترین تصمیمات دولت روحانی بوده است که آسیب‌شناسی نحوه رسیدن به این تصمیم، می‌تواند حلقه‌های مفقوده نقد و تحلیل سیاست‌گذاری‌های اقتصادی دولت‌ها را تکمیل کند.
گزارش/
روزنامه دولتی ایران نیز اعتراف کرد که « این کابین اختصاصی است و در سفر چند ساعته اربعین خانواده آقای جهانگیری درآن مستقر شدند.»
گزارش/
در شرایطی که طی دو روز گذشته، انتقادات گسترده ای نسبت به نقل قول اسحاق جهانگیری درباره تصویب و تایید لوایح FATF مطرح شده است، دفتر وی در بیانیه ای در پاسخ به انتقادات مطرح درباره نسبت خلاف جهانگیری به سران قوا درباره تصویب لوایح FATF؛ توضیح داد که سران قوا فقط ضرورت این لوایح را تصویب کرده اند.
پاسکاری ادعاهای کذب توسط مقامات دولتی؛
جهانگیری و روحانی در حالی ادعای موافقت مقام معظم رهبری با لوایج چهارگانه و FATF را مطرح می کنند که مجمع تشخیص مصلحت نظام این ادعا را تکذیب کرده است.
معاون اول رئیس جمهور:
معاون اول رئیس جهور گفت: اقتصاد کشور شرایط رو به بهبودی پیدا کرده و این از صادرات و واردات طی شش ماه گذشته به خوبی مشخص است.
جهانگیری در جمع مردم درح:
معاون اول رئیس جمهورضمن تاکید بر این‌که ایران در تفاهم‌های بین‌المللی هیچ‌گاه خلف وعده نکرده است اما آمریکایی‌ها می‌خواهند در جنگ اقتصادی ایران را دچار آشفتگی کنند.
معاون اول رئیس جمهور:
جهانگیری گفت: خراسان جنوبی به عنوان یک استان همجوار با کشور افغانستان، می تواند در گسترش روابط و مناسبات به ویژه در حوزه اقتصادی و تجاری نقش خوبی ایفا کند.
سپاه؛ از نبرد گلوله‌ها تا نبرد با تحریم‌ها؛
اگر این روزها نام نهاد های نظامی در عرصه های مختلف زیاد شنیده می شود به معنای تندروی و یا زیاده روی آنها در عرصه های اقتصادی نیست شاید ضعف نیروها و مسئولین اجرایی کشور آن قدر زیاد است که فعالیت های از روی وظیفه و قانون نهاد های نظامی تبدیل به اهرمی برای تخریب خود آنها می شود.
گزارش/
در حالیکه چندی پیش معاون اول رئیس جمهور دستور صرفه جویی در هزینه‌های جاری دستگاه‌های اجرایی را صادر کرد، خود سخنران اصلی همایش میلیاردی معاونت امور جوانان در گران‌ترین هتل کرمان بود.
دعوای داخلی در دولت بر سر افتضاح سیاست تک نرخی کردن دلار که با نام دلار جهانگیری شناخته شده است، حالا بالا گرفته است.

صفحه‌ها

اشتراک در جهانگیری