نمایش 1 - 10 از 332
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: ارتباطات امروزه در زمینه فرهنگ و تهاجم فرهنگی به صورت بمبی برای جامعه درآمده است. در حالیکه ماهیت هر جامعه فرهنگ آن است اگر فرهنگ آسیب ببیند مشکل ایجاد خواهد شد و اگر فرهنگی از بین برود نمی‌توان آن فرهنگ را ساخت.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ابرقدرت‌ها بیش از این‌که قدرت داشته باشند برای خود سروصدا ایجاد کرده و با این سروصدا ترسوها را می‌ترسانند.
یادداشت/
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت تأخیر در ساخت بیمارستان خوسف نادیده گرفتن جان افرادیست که در مناطق دور دست شهرستان به مشکل بر می‌خورند و این بیمارستان امید نجات آنها خواهد بود .
نمایندگان مجلس شورای اسلامی:
نماینده مرم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران همواره آمادگی مقابله با هر تهدیدی را دارد و منافع آمریکا در تیررس ما قرار دارد. اگر اتفاقی هم بیفتند این ایران است که بر نیروهای آمریکایی غالب است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که اقدام شورای عالی امنیت ملی آزمون بزرگ برای اروپا است گفت: اگر غربی‌ها تعهداتشان را انجام ندهند، تضمینی برای ادامه برجام وجود ندارد.
با پیگیری‌های نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛
با پیگری نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مطالبه خبرنگاران خراسان‌جنوبی به گوش دولت رسید.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دو نرخی شدن و سهمیه بنزین در مجلس به رای گذاشته شده که هیچکدام در مجلس رای نیاورد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود از گازرسانی به ۹۰ درصد جمعیت شهرستان درمیان با پیگیری‌های خود و سایر مسئولان و اتمام گازرسانی به مناطق باقیمانده تا پایان سال خبر داد.
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند با بیان اینکه علم و دین نباید از هم جدا شود، گفت: امروزه علم به ابزاری برای دزدان بین المللی تبدیل شده که از هیچ دزدی و جنایت ابایی ندارند.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی و امام جمعه بیرجند به مناسبت روز کار و کارگر طی پیامی گفت: آنچه در شرایط کنونی مهم است اولویت بخشی به وضعیت کارگران، امنیت شغلی و حقوق قانونی آنان است که براساس گزارشات متعدد دریافتی متأسفانه شاهد هستیم که توجه ویژه‌ای به مطالبات این قشر تأثیرگذار و حساس از جامعه نمی‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در عبادی