نمایش 1 - 10 از 316
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه گروه های جهادی از فرصت انقلاب به خوبی استفاده می کنند، گفت: بنده و امثال بنده حسرت می خوریم که این توفیق را نداریم، لذا از شما بسیار قدردانی و تشکرمی کنیم و سلام ما را نیز به دیگر همکارانتان برسانید.
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث راه آهن یکی از خواسته های بسیار مهم است . راه آهن شرق اهمیت منطقه‌ای و فرامنطقه ای آن با هیچ راه آهنی در سطح کشور قابل مقایسه نیست.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای راه آهن، انتقال آب و دوبانده شدن جاده‌ها اعتبارات چند صد میلیاردی نیاز است که باید مورد توجه نوبخت باشد.
حجت‌الاسلام عبادی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست که همانگونه که حقوق های نجومی را توجیه کرده افزایش حقوق های کم درآمدها را توجیه کرده و همانگونه که حقوق های نجومی را پرداخت کرده اند افزایش حقوق های کم درآمدها را پرداخت کنند.
دومین یادواره دو شهید گمنام دانشکده کشاورزی امشب بعدازنماز مغرب و عشا با سخنرانی حجت الاسلام عبادی نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
پیگیری‌ها جواب داد؛
مسئول نمایندگی وزارت امورخارجه در خراسان جنوبی با حضور مسئولان استانی معرفی شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: اگر مشترکات خود را حفظ کنیم دشمن خفه خواهد شد. اختلاف نظرها هیچ ارتباطی به مذهب و افراد ندارد.پاسخ دشمن، هوشیاری و بصیرت است و طرف حساب او خدا است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر از وجود آمریکا غافل شویم خطرها کشور ایران را تهدید خواهد کرد. مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر استبداد و استعمار مرگ بر آمریکا شعار هر مظلوم است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به تبلیغات مسموم رسانه‌های غربی گفت: منکر مشکلات موجود نیستیم اما دستگاه رسانه‌ای غرب به دنبال این است که دوران سیاه ستمشاهی را گلستان نشان داده و دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیرد که عکس واقعیت است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تامین آب و انتقال آب به استان جدی گرفته نمی‌شود و مسئولان باید مطالعات در این زمینه را سریع به نتیجه برسانند و وارد فاز اجرا کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در عبادی