نمایش 1 - 10 از 33
شهردار بیرجند:
شهردار بیرجند گفت: استفاده از افراد متخصص، چابک و با تجربه در شهرداری اولویت دارد و نخبگان جریان پیشگام جامعه هستند از این رو از ظرفیت نخبگان در توسعه و پیشرفت امور شهری بیرجند استفاده می‌شود.
حاشیه‌های شورای اداری خراسان جنوبی با حضور معاون رئیس‌جمهور؛
رئیس پارک علم و فناوری خراسان‌جنوبی گلایه‌هایی از عدم‌همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی به دلیل در اختیار نگذاشتن مکان و سنگ‌اندازی جلوی پای نخبگان استان کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر امور کشور در دست نخبگان متعهد قرار گیرد به بسیاری از آرمان های انقلابمان خواهیم رسید.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی:
ترقی گفت: متاسفانه دولت یازدهم به علت توافق برجام در زمینه حمایت از جوانان نخبه در عرصه هسته ای، گام های مناسبی برنداشته و صدها نفر از مهندسان و نخبگان هسته ای کشور که در سایت های هسته ای مشغول بودند، اکنون بیکار شدند.
دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه بیرجند:
دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه بیرجند با اشاره به اینکه مشکلات باید سازمان یافته حل شود نه موردی، گفت: متاسفانه تا رابطه وجود نداشته باشد مشکل حل نمی‌شود.
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند به وجود دو مشکل در جامعه اشاره کرد و گفت: متاسفانه از میراث عظیم خود که امام(ره) و شهدا هستند غفلت کردیم و به تناسب جهان به روز نشده‌ایم.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی:
معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی گفت:شما نخبگان از متن بخشی هستید که هستی خود را برای هستی دیگران دادند و از تعلقات خود گذشتند.
معاون فرهنگی دانشگاه بیرجند:
معاون فرهنگی دانشگاه بیرجند گفت: در یک سال و نیم اخیر حمایت ها از سرآمدان و نخبگان کمرنگ شده که شاید دلیل آن مسائل اقتصادی کشور باشد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی:
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: قلم نخبگان ارزشمندتر از خون شهدا است.
مدیر کل دفترالگوسازی و تکریم بنیاد ملی نخبگان کشور خبرداد
مدیر کل دفترالگوسازی و تکریم بنیاد ملی نخبگان کشور گفت: قصد داریم که تفاهم نامه ای را با بنیاد نخبگان و شهردار خوسف به منظور تاسیس خانه دکتر شکوهی در خوسف،به امضا برسانیم.

صفحه‌ها

اشتراک در نخبگان