نمایش 1 - 8 از 8
امام جمعه زیرکوه:
امام جمعه زیرکوه گفت: در حال حاضر در خود مرکز شهرستان هنوز دانش آموزان نمونه ما در کانکس درس می خوانند و نیازمند توجه خیرین برای ساخت کلاس درس هستیم.
در شورای اداری زیرکوه مطرح شد
سرپرست فرمانداری زیرکوه گفت: مدارس شبانه روزی این دو شهرستان در مورد تغذیه با مشکلاتی مواجه اند که اگر امداد به مدد جویان خود کمک کند بسیار خوب است.
امام جمعه اهل سنت شهرستان زیرکوه با بیان اینکه مدرسه سازی و کمک به تحصیل فرزندان ایران اسلامی ذخیره آخرت است، گفت: ساخت فضاهای آموزشی، و کمک به توسعه و تجهیز مدارس و کمک به دانش آموزان بی بضاعت مصداق بارز باقیات و صالحات است.
امام جمعه زیرکوه خطاب به سخنان ترامپ:
امام جمعه زیرکوه در پاسخ به سخنان اخیر ترامپ،‌گفت:آنچه در این خصوص باید گفت این است که از یک انسان دیوانه که صرفا یک تاجر است و از سیاست هیچ الفبایی نمی داند،انتظاری بیشتر نیست.
روحانیون خراسان جنوبی در تحصن اعتراضی به سخنان سخیف استاندار/35
امام جمعه زیرکوه گفت: باید جلوی کسانی که ضد دین و ارزش‌ها حرف می زنند محکم ایستاد.
امام جمعه زیرکوه:
امام جمعه زیرکوه گفت:روز جهانی قدس تنها روز مبارزه با اسرائیل نیست بلکه روز مبارزه با همه کسانی است که به جان اسلام افتاده اند و اسرائیل از این طریق اهدافش را پیاده می کند.
امام جمعه زیرکوه:
امام جمعه زیرکوه گفت: از مردم انتظار داریم که در این روز به سوگ بنشینند و آن را به یک نماد برای وحدت اسلامی تبدیل کنند.
امام جمعه زیرکوه:
امام جمعه زیرکوه گفت: اصلا درست نیست که به بهانه رفع تدریجی تحریم‌ها برخی از خطوط قرمز نظام مانند امنیت نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته ای، زیرسوال برود.
اشتراک در امام جمعه زیرکوه