نمایش 1 - 10 از 26
امام جمعه اسدیه:
امام جمعه اسدیه با بیان اینکه رژیم اسرائیل روز به روز در حال افول است، گفت: آمریکا با این معامله می‌خواهد تسکینی به اسرائیل بدهد که در واقع وجود اسرائیل را در سرزمین‌های اشغالی تمدید کند اما راه به جایی نخواهند برد.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان با بیان این‌که ترسوهای داخلی ستون پنجم دشمن هستند، گفت: این‌ها را باید کاسبان شبح جنگ نامید چراکه اگر این‌گونه مواضعی را مطرح نکنند جای حیاتی در نظام سیاسی جمهوری اسلامی ندارند.
امام جمعه اسدیه:
امام جمعه شهر اسدیه با بیان اینکه درمیان نیازمند تاسیس مدارس جدید است، گفت: در اسدیه نیازمند تاسیس حداقل ۳ مدرسه جدید و ۳خوابگاه هستیم و با اطلاع‌رسانی کردن کمبودها می‌توانیم باعث جذب خیرین مدرسه‌ساز شویم.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: اگر در کشوری تولید باشد چرخ‌های اقتصادی کشور به چرخش در می‌آید و ایجاد اشتغال می‌شود در این شرایط است که نیاز ما به خارج از کشور کم یا اصلا نیازی نخواهیم داشت.
امام جمعه اسدیه در گفت‌وگو با خاورستان،
امام جمعه اسدیه گفت: سفر بشاراسد به ایران نشان دهنده پیروزی قطعی محور مقاومت و نشان دهنده سرافکندگی جبهه مقابل است.
امام جمعه اسدیه:
امام جمعه اسدیه با بیان اینکه با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن مشتی بر دهان دشمنان خواهیم زد، گفت: شرکت در راهپیمایی مختص قشر خاصی نیست انقلاب برای همه مردم است همه مردم با هر مذهبی باید در این راهپیمایی شرکت کنند.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: باید در شهرستان مرزی نهبندان عایدات مرزی را مورد توجه قرار داد که ساکنان هر منطقه از آن بهره مند شوند در این شهرستان عایداتی که از بازارچه دوکوهانه باید به مردم برسد نه تنها وجود ندارد بلکه بازارچه نیز غیر فعال است.
رئیس هیئت بسکتبال خراسان جنوبی:
رئیس هیئت بسکتبال خراسان جنوبی گفت: وقتی در لیگ‌های کشوری نماینده نداریم نباید ادعای قهرمانی کنیم.
امام جمعه اسدیه:
امام جمعه اسدیه گفت: این الگو با توجه به بحث دشمن برای نگذاشتن دیدن 40 سالگی انقلاب یک تو دهنی محکمی به آمریکا و استکبار است که از راه‌های مختلف کشور ما را دچار تحریم و مشکلات می‌کنند.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان با بیان این‌که جنایت‌های منافقان قابل فراموشی نیست گفت: جنایت‌های منافقان برای نسل جوان بیان شود.

صفحه‌ها

اشتراک در خزاعی