نمایش 1 - 10 از 44
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان با بیان این‌که ترسوهای داخلی ستون پنجم دشمن هستند، گفت: این‌ها را باید کاسبان شبح جنگ نامید چراکه اگر این‌گونه مواضعی را مطرح نکنند جای حیاتی در نظام سیاسی جمهوری اسلامی ندارند.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: اگر در کشوری تولید باشد چرخ‌های اقتصادی کشور به چرخش در می‌آید و ایجاد اشتغال می‌شود در این شرایط است که نیاز ما به خارج از کشور کم یا اصلا نیازی نخواهیم داشت.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: استکبار طی این سال‌ها بخشی از افکار عمومی دنیای غرب را با سیاست اسلام هراسی آماده کردند و همفکر کردند لذا تحت تأثیر این سیاست، جنایت تروریستی در نیوزیلند را انجام دادند که در اینجا به سیاست یک بام و دو هوای غربی‌ها میرسیم.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: دشمن همیشه بیدار است و برای این‌که آن‌چه در گذشته اتفاق افتاد تکرار نشود، امت انقلابی بصیر باید حضور داشته باشند چراکه شاید از کوچکترین غفلت‌ها راه برای دشمن باز شود.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: باید در شهرستان مرزی نهبندان عایدات مرزی را مورد توجه قرار داد که ساکنان هر منطقه از آن بهره مند شوند در این شهرستان عایداتی که از بازارچه دوکوهانه باید به مردم برسد نه تنها وجود ندارد بلکه بازارچه نیز غیر فعال است.
امام جمعه نهبندان مطرح کرد
امام جمعه نهبندان گفت: گرامی‌داشت 13 آبان، معرفی چهره آمریکا به عنوان دشمن بزرگ ایران به نسل فعلی است که گول لبخندهای زهرآگین آمریکا را نخورند.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: حماسه عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی در کربلای معلی سبب اقتدار و عزت تشییع و اتحاد مسلمانان است.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان با بیان این‌که جنایت‌های منافقان قابل فراموشی نیست گفت: جنایت‌های منافقان برای نسل جوان بیان شود.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان با بیان این‌که مردم آگاه بوده و دست‌آویز و بازی‌چه دست دشمن قرار نمی‌گیرند گفت: مردم ایران مردمی بصیر، ولایی، آگاه، موقعیت‌شناس و دشمن‌شناس هستند و حتما توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 11
امام جمعه نهبندان گفت: خدام حرم رضوی از راه دور دل های مردم را به پنجره فولاد گره می زنند.

صفحه‌ها

اشتراک در امام جمعه نهبندان