نمایش 1 - 10 از 10
معاون اول قوه قضائیه:
معاون اول قوه قضائیه با بیان این‌که خراسان جنوبی عاری از جرائم خشن است، گفت: برای کاهش تصادفات جاده ای باید یک هم اندیشی بین ارگان های مربوطه صورت بگیرد.
معاون اول قوه قضائیه:
معاون قوه قضائیه با بیان این‌که در این مقطع نباید عدالت را به صرف قضاوت در دادگاه منحصر کنیم، گفت: دستگاه‌های نظارتی باید جهادی و انقلابی عمل کنند.
معاون اول قوه قضائیه:
معاون اول قوه قضائیه گفت: گر چه در طول چهل سال از انقلاب اسلامی تلاش‌های زیادی شده اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داشته و باید برای رسیدن به این نقطه مطلوب تلاشهای زیادی کنیم.
دادستان کل کشور خبر داد:
حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی: عوامل اصلی انتشار این پیامک ها دستگیر شده است که سخنگوی دستگاه قضا درباره آن توضیحات بیشتری ارائه خواهد کرد.
معاون اول قوه قضائیه:
معاون اول قوه قضائیه در نامه‌ای به وزیر ارتباطات اعلام کرد؛ ظرف مدت حداکثر یک ماه نسبت به مسدودسازی و کنترل اطلاعاتی موثر شبکه‌های وایبر، واتس‌آپ و ... اقدام عاجل صورت پذیرد + متن نامه
معاون اول قوه قضائیه: رسیدگی به تخلفات کارکنان دولت در هر رده و همچنین تصمیماتی که برخلاف قانون در دولت حتی در زمینه گزینش استخدام، تخلف اداری، مسائل مالی ومالیات صورت می‌گیرد توسط دستگاه قضا نظارت خواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی
معاون اول قوه قضائیه:
معاون اول قوه قضائیه مبنا و شاخص اعتدال را ولی فقیه جامع الشرایط دانست و گفت: دفاع از ارزش های الهی عین عقلانیت است
معاون اول قوه قضائیه:
معاون اول قوه قضائیه گفت: امروز شناخت سیره حضرت علی (ع) گمشده جهان بشریت است.
معاون اول قوه قضائیه در گفتگوی اختصاصی با خاورستان :
معاون اول قوه قضائیه به خبرنگار خاورستان گفت : همگان وظیفه دارند که به نمایندگان دولت کمک کنند تا موفق شوند
معاون اول قوه قضائیه در روز قدس در بیرجند :
معاون اول قوه قضائیه گفت : مقام معظم رهبری در همان ابتدای قضایای سوریه اتفاقات امروز سوریه را به منظور شکستن خط مقاومت دانستند اما برخی ازمسئولین داخل کشور این اتفاقات را اشتباهی تحلیل کردند اما پس ازمدتی به صحبت های مقام معظم رهبری پی بردند و از این کار خود توبه کردند .
اشتراک در معاون اول قوه قضائیه