نمایش 1 - 10 از 49
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس گفت: گلایه‌ای در سطح کلان‌ کشور و شهرستان طبس وجود دارد و حتی مقام معظم رهبری نیز جامعه را از آن برحذر داشته‌اند که آن فضای دوقطبی سازی است که متاسفانه برخی با آن نان می‌خورند.
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس گفت: حضور اقشار و مذاهب مختلف در همایش بزرگ پیاده‌روی اربعین باعث ایجاد وحدت و همدلی بین همگان شده و دشمنان از این وحدت و اتحاد می‌ترسند.
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان بیرجند:
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان بیرجند گفت: تا کنون 55 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان بیرجند نقشه برداری شده و 45 هکتار تبدیل به یکپارچه سازی شده است.
گفتگو با فردی که پنج رتبه در کنکور کارشناسی ارشد را کسب کرد
رتبه اول کارشناسی ارشد حقوق گفت: 7 رتبه تک رقمی در کنکو ارشد کسب کردم و برای این موفقیت فضای مجازی را ترک کردم و شش ماه به طور مداوم درس خواندم.
خبرهای کانال پلیس 17 تیر؛
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: طرح برخورد با مفاسد اجتماعی و بی حجابی به صورت مستمر و با جدیت در خراسان جنوبی پیگیری می شود و پلیس از هیچ هجمه ای در این راه هراس ندارد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی:
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با بیان اینکه در سال گذشته حدود 38 تن انواع مواد مخدر در استان کشف شد، گفت: در سه ماهه اول سال جاری حدود 9 تن مواد مخدر در استان کشف شده که 12۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
خبرهای کانال پلیس 27خرداد 97؛
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: مأموران با اقدامات فنی و پلیسی 3 پاتوق خرید و فروش مواد مخدر صنعتی را در نقاط مرکزی و حاشیه ای شهرستان بیرجند شناسایی کردند که پس از هماهنگی با مقام قضائی این محل ها بازرسی و پاکسازی شد.
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس با بیان اینکه این جبهه و نیروهای مقاومت هستند که دست برتر را دارند، گفت: وقتی جبهه مقاومت موفقیت‌های چشمگیری داشته عقل هیچ انسان سالمی نمی‌پذیرد که از این موقعیت برتر دست بردارند و خودشان را به خفت و خواری در مقابل نظامی که هیچ بویی از انسانیت و بشریت نبرده بیاندازد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیرجند:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیرجند گفت: محدودیتی در واردات دام داشتی به استان وجود ندارد و هرمتقاضی می‌تواند حداقل ۵۰۰ راس دام داشتی را وارد کند .
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس گفت: ملت ایران شجاعت، درایت و بینش دارند و با حضور در صحنه تمام سیاست‌ها و توطئه‌های دشمنان و کاسبان ترس را نقش بر آب می‌کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در محمدی