نمایش 1 - 10 از 519
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که بایستی به زیر ساخت‌های امنیتی در استان توجه ویژه‌ای توسط فرمانداران صورت گیرد، گفت: سند آمایش استان مستندی برای تصمیم‌گیری های آینده است.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی با تأکید بر این نکته که هیچ‌گونه مشکلی در زمینه تأمین گاز برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری نداریم، عنوان کرد: به همه سرمایه‌گذاران اعلام می‌کنیم که مشکلی در بحث گاز در شهرستان نهبندان مشهود نیست و آنان بدون دغدغه بیایند و در این شهرستان سرمایه‌گذاری کنند.
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث اشتغال که مهم‌ترین بحث کشور است، علاوه بر بانک‌های توسعه‌تعاون، پست‌بانک، کشاورزی و صندوق کارآفرینی امید، باید بانک‌های بزرگ از جمله صادرات، ملی، ملت و تجارت نیز شرکت و به اشتغال کمک کنند.
استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد
استاندار خراسان جنوبی گفت:مدیران اجرایی شما رو به خدا از استان های دیگر یادبگیرید،فرصت آزمون و خطا دیگر بس است؛هر کدام از شما بالای 30 سال تجربه کار اجرایی دارید و انتظارات ما از شما بیشتر از این ها است.
عصر امروز خانه جوان بیرجند با حضور استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق بخوانید
مسئولی که پاسخگو نباشد، مسئول جمهوری اسلامی نیست و آزمون استاندار برای برخورد با قانون‌گریزی ازخبرهایی است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی با بیان این‌که مطالبه‌گری در حوزه‌های مختلف وجود ندارد و پیگیری‌ها در استان ضعیف است گفت: ندایی از سوی مدیران نشنیدم و منِ استاندار باید مسائل را پیگیری کنم.
استاندار خراسان‌جنوبی تأکید کرد
استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه باید پاسخ‌گوی توسعه و اشتغال که برای مردم ملموس بوده باشیم، گفت: در حوزه نرم‌افزاری و ارتباطی فرصت بسیار طلایی برای استان فراهم شده تا به عنوان درگاه ارتباطی بین افغانستان تبدیل شود.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: یکی از نظرات خوبی که میتوان برای شهر بیرجند اجرا کرد نظریه مرکز پیرامون است؛ اگر این نظریه به خوبی اجرا و ارزیابی نشود خود به معضل بزرگی تبدیل خواهد شد.
استاندار خراسان جنوبی با صدور پیامی از مردم خراسان جنوبی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در استاندار