نمایش 1 - 10 از 517
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث اشتغال که مهم‌ترین بحث کشور است، علاوه بر بانک‌های توسعه‌تعاون، پست‌بانک، کشاورزی و صندوق کارآفرینی امید، باید بانک‌های بزرگ از جمله صادرات، ملی، ملت و تجارت نیز شرکت و به اشتغال کمک کنند.
استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد
استاندار خراسان جنوبی گفت:مدیران اجرایی شما رو به خدا از استان های دیگر یادبگیرید،فرصت آزمون و خطا دیگر بس است؛هر کدام از شما بالای 30 سال تجربه کار اجرایی دارید و انتظارات ما از شما بیشتر از این ها است.
عصر امروز خانه جوان بیرجند با حضور استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق بخوانید
مسئولی که پاسخگو نباشد، مسئول جمهوری اسلامی نیست و آزمون استاندار برای برخورد با قانون‌گریزی ازخبرهایی است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی با بیان این‌که مطالبه‌گری در حوزه‌های مختلف وجود ندارد و پیگیری‌ها در استان ضعیف است گفت: ندایی از سوی مدیران نشنیدم و منِ استاندار باید مسائل را پیگیری کنم.
استاندار خراسان‌جنوبی تأکید کرد
استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه باید پاسخ‌گوی توسعه و اشتغال که برای مردم ملموس بوده باشیم، گفت: در حوزه نرم‌افزاری و ارتباطی فرصت بسیار طلایی برای استان فراهم شده تا به عنوان درگاه ارتباطی بین افغانستان تبدیل شود.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: یکی از نظرات خوبی که میتوان برای شهر بیرجند اجرا کرد نظریه مرکز پیرامون است؛ اگر این نظریه به خوبی اجرا و ارزیابی نشود خود به معضل بزرگی تبدیل خواهد شد.
استاندار خراسان جنوبی با صدور پیامی از مردم خراسان جنوبی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
استاندار خراسان جنوبی صبح امروز برای افتتاح تعدادی پروژه و همچنین حضور در ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان درمیان به این شهرستان سفر کرد.
وزیر کشور در ابلاغیه ای به مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی با تبدیل روستای درح مرکز بخش درح به شهر موافقت کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در استاندار