نمایش 1 - 10 از 524
در شورای مسکن خراسان ‌جنوبی مطرح شد
شهردار بیرجند در شورای مسکن استان خراسان‌جنوبی خواستار تعیین تکلیف پادگان 04 ارتش واقع در وسط شهر بیرجند شد.
استاندار خراسان جنوبی در بازدید از بازارچه یزدان؛
استاندار خراسان جنوبی گفت: به دنبال این هستیم که با تعاملات و پیگیری هایی که از طریق برادران افغانستان انجام دهیم بتوانیم فعالیت مجدد بازارچه را از سر بگیریم.
استاندار سابق خراسان‌جنوبی:
استاندار سابق خراسان‌جنوبی با اشاره به اهمیت توجه به حمل و نقل جاده، هوایی و ریل، گفت: به اعتبار موضوع راه آهن بیرجند به کال سور گناباد از سوی صندوق ملی پاسخ مثبت داده شده و در مرحله کنسرسیوم بانکی است.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی:
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی گفت: باید اول باور کنیم که نیازمند توسعه هستیم، باور کنیم که بر سفره غنی نشسته‌ایم، باور کنیم که برای توسعه استان نیاز به نگاه‌های مدیریتی کلان داریم نه نگاه‌های غلیظ سیاسی، باور کنیم که تفرقه و حاشیه‌سازی، خنثی کردن ظرفیت‌های مهم نیروی انسانی استان است.
استاندار خراسان‌جنوبی در گفت‌و گو با خاورستان:
استاندار خراسان‌جنوبی به ضرورت شفافیت دستگاه‌های دولتی و پاسخگویی به مردم اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها از یاران ما در پیگیری و توسعه امور هستند و لازم است تا از این ظرفیت بهره ببریم.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که بایستی به زیر ساخت‌های امنیتی در استان توجه ویژه‌ای توسط فرمانداران صورت گیرد، گفت: سند آمایش استان مستندی برای تصمیم‌گیری های آینده است.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی با تأکید بر این نکته که هیچ‌گونه مشکلی در زمینه تأمین گاز برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری نداریم، عنوان کرد: به همه سرمایه‌گذاران اعلام می‌کنیم که مشکلی در بحث گاز در شهرستان نهبندان مشهود نیست و آنان بدون دغدغه بیایند و در این شهرستان سرمایه‌گذاری کنند.
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث اشتغال که مهم‌ترین بحث کشور است، علاوه بر بانک‌های توسعه‌تعاون، پست‌بانک، کشاورزی و صندوق کارآفرینی امید، باید بانک‌های بزرگ از جمله صادرات، ملی، ملت و تجارت نیز شرکت و به اشتغال کمک کنند.
استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد
استاندار خراسان جنوبی گفت:مدیران اجرایی شما رو به خدا از استان های دیگر یادبگیرید،فرصت آزمون و خطا دیگر بس است؛هر کدام از شما بالای 30 سال تجربه کار اجرایی دارید و انتظارات ما از شما بیشتر از این ها است.
عصر امروز خانه جوان بیرجند با حضور استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد.

صفحه‌ها

اشتراک در استاندار