نمایش 1 - 7 از 7
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: دانشجویان بسیجی که پاسداران ارزش‌های انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها هستند همیشه خود را آماده خدمت به مردم می‌دانند.
گزارشی از بازخورد پیشنهاد سردار غیب پرور برای کمک به دولت در فضای مجازی؛
بعد از پاسخ سردار غیب پرور به روحانی درباره ظرفیت های بسیج امکان استفاده دولت از آنها، دو هشتگ #ظرفیت_بسیج و #اگر_بخواهید به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شد.
از حرف تا عمل یک روحانی؛
یکی از اهداف قرارگاه پیشرفت وآبادانی محرومیت زدایی و تثبیت جمعیت در روستاها به ویژه روستاهای مرزی است . در این راستا یک طلبه ۳۰ساله گام در این عرصه نهاده و باعث عدم مهاجرت روستائیان شده است.
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری گفت: تمام جهت‌گیری‌ها و محور برنامه‌های آستان قدس رضوی با هدف گره‌‎گشایی از مشکلات مردم است.
امام جمعه سربیشه:
امام جمعه سربیشه بابیان‌این‌که تنها منفعت مردم این منطقه از کارگری است، خواستار توجه ویژه به زیرساخت‌های بازارچه مرزی و رسیدن عایدات آن به مردم شد.
نایب‌ رئیس فدراسیون جودو گفت: به عنوان سرباز تیم ملی لباس قهرمانی را درآوردم و لباس خدمت به تن کردم تا به مردم کشور و شهرم خدمت کنم.
سیلی طبس به آمریکا/5
امام جمعه طبس بابیان‌اینکه باید در مقابل جنایت آمریکا ایستاد گفت: مقاومت در برابر آمریکا و همچنین خدمت صادقانه به مردم؛ شکرانه این پیروزی است.
اشتراک در خدمت به مردم