نمایش 1 - 10 از 194
استاندار خراسان جنوبی طی پیامی،
استاندار خراسان جنوبی، طی پیامي، شهادت شهيد محسن مشرقي را به خانواده معظم شهيد و اقشار مختلف مردم تبريک و تسليت گفت.
در سفر سه روزه استاندار خراسان‌جنوبی به نهبندان مطرح شد
استاندار خراسان‌جنوبی در سفربه شهرستان نهبندان از مشکلات این شهرستان از نزدیک آشنا شد و خبر بازگشایی به زودی بازاراچه دوکوهانه را به مردم این شهرستان داد.
حاشیه نگاری خاورستان از شورای مسکن مهر خراسان‌جنوبی؛
شورای مسکن خراسان جنوبی درحالی‌که برای به پایان رسیدن این پروژه در سال جاری تشکیل شده بود با حواشی به پایان رسید.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: متاسفانه این استان از نظر اعتبارات در ردیف آخر قرار دارد ونیازمند توجه و تخصیص اعتبارات بیشتر برای استان هستیم.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندارخراسان‌جنوبی گفت: مشکل عمده استان در زمینه محصولات راهبردی بحث خام فروشی است که فرآوری در استان صورت نمی‌گیرد.
عصر امروز صورت گرفت
استاندار خراسان جنوبی عصر امروز به منظور رایزنی و مذاکرات برای تثبیت و گسترش مرزهای رسمی با افغانستان به این کشورسفر کرد.
مهدی آیتی مطرح کرد
فعال سیاسی با بیان این‌که راه عامل اصلی توسعه منطقه خواهد بود گفت: استاندار خراسان جنوبی به عنوان ذینفع از طرح بزرگ کریدور شمال جنوب، لازم است فعال باشد و با استانداران شرق کشور متحد شوند و در دولت بر احداث هرچه سریع‌تر آن اصرار کنند.
استاندار خراسان‌جنوبی دستور داد
استاندار خراسان‌جنوبی به مدیران کل آموزش و پرورش ،نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس و فرمانداران استان برای بازدید و ایمن سازی از مدارس مقاطع مختلف استان دستور داد.
مسئول ستاد انتخاباتی روحانی:
فعال سیاسی اطلاح‌طلب خراسان جنوبی با بیان این‌که آقای روحانی مدیر اجرایی نیست و در تمام عمرش یک کار کوچک مدیریتی نکرده است گفت: دولت روحانی را از نظر اجرایی و مدیریتی از متوسط هم پایین‌تر می‌دانم.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: به دنبال افزایش صادرات سیمان از خراسان جنوبی هستیم و چنانچه کشور افغانستان آمادگی لازم را داشته باشد ما نیز آمادگی افزایش سهم صادرات را داریم.

صفحه‌ها

اشتراک در استاندار خراسان جنوبی