نمایش 1 - 10 از 287
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلاب اسلامی جهانی خواهد شد و این وعده حق خداوند است، گفت: این انقلاب عالمگیر می شود و سهم شهدا و ایثارگران و جانبازان و صبوری خانواده شهدا در این شرافت ابدی مثال زدنی خواهد شد.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه لازمه ماندگاری در روستاها ایجاد شغل است، گفت: مهمترین چالش در روستاها محرومیت و معیشت است که منجر به مهاجرت به حاشیه شهرها شده است.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در خراسان‌جنوبی تا کنون شاهد اقدامات زیادی بوده‌ایم، گفت : رفع مشکلات مناطق هدف بازآفرینی شهری نیاز به عنایت کشور دارد.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه ورزش در استان می تواند ابزار مهمی در دیپلماسی و گسترش ارتباطات با کشورهای همسایه باشد، گفت: از دیپلماسی ورزشی غافل نشوید.
استاندار خراسان‌جنوبی مطرح کرد
استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه استان نیازمند افزایش پایگاه های امدادی است، گفت: احداث پایگاه های امدادی جدید جهت خدمات رسانی نیازمند همکاری است.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: از وزیر صمت میخواهم دستور دهد در هر شهرستان یک طرح تولیدی توسط شرکت های وابسته به وزارتخانه صمت مانند ایدرو و ایمیدرو اجرایی شود.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
همایش پیشرفت استان یا کباب بره عالیجناب و سعادتِ افتتاحیه‌های دولت از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
در مراسم افتتاح دبستان 12 کلاسه شکوهی مطرح شد
استاندار خراسان جنوبی گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان دولت دوازدهم 50 درصد نیازهای استان در بحث کمبود فضای آموزشی تامین شود.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: از جمله ملاک‌های ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در سال جاری پیگیری و اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی و جذب اعتبارات است.
شب گذشته برگزار شد
شب گذشته همایشی در خراسان جنوبی برگزار شد که در آن به جای بررسی مباحث مربوط به پیشرفت استان، از استاندار تجلیل شد.

صفحه‌ها

اشتراک در استاندار خراسان جنوبی