نمایش 1 - 10 از 214
استاندار خراسان جنوبی خبرداد
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان تا قبل از پایان سال به حساب مرزنشینان واریز می‌شود.
گزارشی در خصوص شعار سال 97؛
در سال جاری که به نام حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده است مدیران خراسان‌جنوبی نسبت به تحقق شعار سال و خرید کالای ایرانی تلاش کردند.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه اعتبار ویژه‌ای برای خراسان جنوبی درنظر گرفته شد که به نوعی رکورد بود. ان‌شاءالله شاهد تحول در حوزه توسعه استان باشیم.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: كارخانه كوير تاير الگويی موفق در حوزه اقتصاد مقاومتی است كه تلاش خواهيم كرد اين الگو را در سطح كشور به خوبی معرفی كنيم.
استاندار خراسان جنوبی در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی:
استاندار خراسان جنوبی گفت:در کنار کمک به صنعت و واحدهای تولیدی، پیگیری مسائل و مشکلات کارگران و پرداخت معوقات مدنظر ماست.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: با پیگیری های انجام شده از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت توانستیم 100 تن گوشت بیشتر از سهمیه تنظیم بازار را برای استان جذب کنیم.
در سفر دوروزه استاندار خراسان جنوبی به درمیان مطرح شد
استاندار خراسان جنوبی اولویت اول استان را تامین آب شرب مردم دانست و گفت: تامين آب شرب و منابع آبي پايدار براي روستاها نيز جزو اولويت هايي است که با انجام کارهاي كارشناسي در كوتاه ترين زمان انجام خواهد شد.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: مقدمات اتصال راه‌آهن از بیرجند به سمت یونسی برای اتصال به شبکه ریلی کشور در حال پیگیری و فراهم شدن است.
آخرین وضعیت مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به نهبندان تشريح شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با تشريح آخرين وضعيت اجرای مصوبات سفر استاندار به شهرستان نهبندان، گفت: تاکنون ۳۵ درصد مصوبات اجرايی و تا پايان سال ۱۵ درصد ديگر نيز محقق خواهد شد.
اندر حکایت سوءمدیریت‌ها؛
یکی از مدیران ارشد یکی از ادارات کل خراسان جنوبی به جای خدمت، آخر هر هفته با خودروی اداره، تا منزلش در مشهد رفت‌وآمد دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در استاندار خراسان جنوبی