نمایش 1 - 10 از 160
هشدار استاندارخراسان جنوبی به مسئولان استانی و شهرستانی؛
استاندار خراسان جنوبی گفت: سخن بنده خطاب به فرمانداران شهرستان‌های استان آن است که هر مدیری که در شهرستان‌ها همکاری نمی‌کند را به مرکز استان بفرستید تا ما تکلیفش را روشن کنیم.
استاندار خراسان جنوبی در همایش دختران آفتاب؛
استاندار خراسان جنوبی گفت: در طول تاریخ و تجربه ۴۰ ساله نشان داد جایی که بانوان حضور داشته باشند دشمن نمیتواند به کشور دست اندازی داشته باشد.
استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد
استاندار خراسان جنوبی با بیان این‌که خراسان جنوبی پتانسیل بالایی دارد که بایستی روی شتر بومی استان، چگونگی پرورش و تکثیر آن بحث شود گفت: ما داد می‌زنیم که مزیت بزرگ استان شتر است و از طرفی دیگر دنبال واردکردن بزسانن‌ هستیم، چرا مزیت بزرگ استان را نمی‌بینیم؟
استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد
استاندار خراسان جنوبی ضمن تاکید بر لزوم اثربخشی جلسات شورای معادن در استان، گفت: متاسفانه در استانی که ادعا می کنیم بالاترین مزیتش، معادن است از بسیاری‌ از پیشرفت ها عقب مانده‌ایم.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی ضمن اشاره به خدمات ارزشمند و خیرخواهانه تیم فوق تخصصی پزشکی مرهم در استان های مختلف کشور،گفت:ارتباط ناگسستنی بین خدمت به خلق و جلب رضایت خداوند وجود دارد.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت:با توجه به شرایط فعلی اقتصادی کشور و خراسان جنوبی منطقه ویژه اقتصادی فرصت طلایی برای استان است.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت:خراسان‌جنوبی در کارگروه ملی 100 میلیارد تومان طرح دارد که 76 میلیارد تومان تعیین تکلیف شده است.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی مصرف قارچ‌های سمی را مورد بحث قرار داد و گفت: متأسفانه صنعت پرورش قارچ با شکست مواجه شده و افراد از ترس سمی بودن قارچ‌ها دیگر از آن استفاده نمی‌کنند.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی ضمن اشاره به پایین بودن سهم بانک کشاورزی استان در بحث پرداخت تسهیلات اشتغال و عملکرد ضعیف این بانک در استان، گفت: این بانک حق سخت گیری های اضافی و بی مورد را در خراسان جنوبی ندارد.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: ستاد تدابیر ویژه اقتصادی در استان متناظر با ستاد ملی تشکیل خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در استاندار خراسان جنوبی