نمایش 1 - 10 از 169
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: جاده بیرجند - قاین و راه آهن غرب کشور دو پروژه عظیمی هستند که توانسته اند درسال جاری از بانک ملی اعتبارات بگیرند تسهیلاتی که برای این دو پروژه توسط بانک ملی اختصاص داده شده 120 میلیارد تومان بوده است.
استاندار خراسان جنوبی خبر داد
استاندار خراسان جنوبی گفت:به زودی میدانی به نام عناب در بیرجند احداث می‌شود.
در بهره‌برداری از پروژه‌های درمانی فردوس مطرح شد
امام جمعه فردوس گفت: مردم شهرستان فردوس به دلیل فقدان وجود MRI و سونوگرافی حدود دو ماه در نوبت قرار می‌گیرند که امیدواریم مشکل سونوگرافی و MRI حل شود.
استاندار خراسان جنوبی خبرداد
استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه طی 5 ماه گذشته با بانک‌های چهارگانه‌ای که طرف حساب پرداخت منابع مالی تسهیلات اشتغال پایدار هستند بیش از 100 میلیارد تومان قرارداد بسته شده است، گفت: تا روز شنبه 10 شهریورماه 83.5 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده است.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی با بیان این که سازمان بهزیستی در راستای توانمندسازی مددجویان بهزیستی و اشتغال‌زایی آن‌ها اقدامات خوبی را انجام داده است، گفت: خدمت به جامعه معلولین از بزرگ ترین افتخارات مسئولین است.
امام جمعه زیرکوه دومین کارت زرد را به استاندار خراسان جنوبی به دلیل نبود فرماندار در شهرستان زیرکوه نشان داد و گفت: مگر می‌شود شخصی همزمان مدیرکل سیاسی استانداری، فرماندار قاین و سرپرست فرمانداری زیرکوه باشد؟!
استاندار خراسان جنوبی به مناسبت روز خبرنگار، پیامی صادر کرد.
سایت استانداری خراسان جنوبی منتشر کرد
سایت استانداری خراسان جنوبی تکذبیه‌ای در خصوص سخنان منتشر شده از قول استاندار خراسان جنوبی منتشر کرد.
استاندار خراسان جنوبی خبرداد
استاندار خراسان جنوبی با بیان این‌که بنده پیگیر مسائل و مشکلات خراسان جنوبی در مرکز از طریق مراوده با مسئولان عالی‌رتبه کشوری هستم، تصریح کرد: مجوز ماده 56 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت برای بزرگراه بیرجند قاین صادر شد.
هشدار استاندارخراسان جنوبی به مسئولان استانی و شهرستانی؛
استاندار خراسان جنوبی گفت: سخن بنده خطاب به فرمانداران شهرستان‌های استان آن است که هر مدیری که در شهرستان‌ها همکاری نمی‌کند را به مرکز استان بفرستید تا ما تکلیفش را روشن کنیم.

صفحه‌ها

اشتراک در استاندار خراسان جنوبی