نمایش 1 - 10 از 179
یادداشت/
بهتر است اصلاح‌طلبان استان و کانال‌ها و روزنامه‌های وابسته و حامی دولت بجای رفاقت بازی‌های سیاسی برای یکبار هم شده از سهم‌خواهی‌های خود بکاهند و به فکر پیشرفت استان خراسان‌جنوبی باشند.
استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد
استاندار خراسان جنوبی گفت: دولت ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی با نرخ ۴ درصد را برای جبران برخی از خسارتها یا مشکلاتی که بر اثر کمبود اب یا خشکسالی بر جامعه تولیدی روستایی وارد شده است را اختصاص داده که هم اکنون این اعتبار در حال برنامه ریزی برای توزیع است.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: ۱.۵ میلیارد تومان اعتبار به حوزه اجتماعی استانداری خراسان جنوبی اختصاص داده شده که در صدی از این اعتبار مربوط به حوزه بانوان استانداری است و باید در این زمینه هزینه شود.
پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت ۱۳ آبان ماه؛
استاندار خراسان جنوبی گفت: با توكل به قدرت ايمان و وحدت و همدلی، می توان در برابر هر طاغوتی ايستاد و استعمار و استكبار را به خاک مذلت افكند.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: خراسان‌جنوبی مشکلی برای ارائه طرح ندارد و تا کنون طرح‌های زیادی ارائه شده اما باید در ابلاغ اعتبارات جدید خراسان جنوبی به طور ویژه دیده شود.
حمید آیتی در گفتگو با خاورستان :
حمید آیتی گفت : من نه دایه استانداری و نه تلاشی برای استاندارشدن دارم و بهتر از من وجود دارد.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه مسئولان کمیته‌ها در کنار مسئولیت‌هایی که دارند باید با نگاه ویژه‌تری به این مسئله بپردازند تا به سر انجام برسد، گفت: نگاه اعتقادی که مسئولان اجرایی در برگزاری کنگره شهدا داشتند انسجام و وحدت را در استان به وجود آورده است.
استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: باید از شعار دادن در بحث جوانان پرهیز کرده و به سوی ایجاد حرکات کیفی حرکت کنیم.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان‎جنوبی گفت: بانک ملی ۱۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ماده ۵۶ برای بزرگراه بیرجند- قاین را به شرط اینکه مدارک لازم تهیه گردد پذیرفته است.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: دشمنی و نفاق در همه زمان ها بوده و عوامل آن همواره فعال است امروز با توجه به شرایط اقتصادی که در کشور وجود دارد مردم در رویارویی با دشمنی و نفاق هوشیارانه عمل می‌کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در استاندار خراسان جنوبی