نمایش 1 - 10 از 315
حاشیه پر رنگ‌تر از متن در ۱۶ ‌آذر؛
جلسه دیدار استاندار خراسان جنوبی با دانشجویان درحالی برگزار شد که سخنرانی ۸ رئیس دانشگاه در این جلسه، باعث گلایه مندی برخی از دانشجویان حاضر شد و از طرفی تلاش رییس بنیاد نخبگان استان هم برای گرفتن وعده ای از استاندار برای دانشجویان، نتیجه بخش نبود.
استاندار خراسان جنوبی:
معتمدیان گفت: توجه به بخش صنایع دستی از برنامه‌های استانداری خواهد بود چراکه یکی از شاخص های توسعه استان صنایع دستی است.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق گزارشی اجمالی از عملکرد یک ساله نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان و گزارشی به مناسبت روز مجلس می‌خوانید.
استاندار خراسان جنوبی:
معتمدیان گفت: درخصوص امکانات دولتی در دوره‌های مختلف در استان‌ها تخلف صورت می‌گیرد که در این دوره با نظارت کامل اجازه سوء‌استفاده از امکانات دولتی را نخواهیم داد.
استاندار خراسان جنوبی:
معتمدیان گفت: باید روحیه جهادی داشته باشیم و روحیه جهادی تنها به شعار دادن نیست بلکه دل‌کندن از تعلقات است. کسی که مسئولیت می‌پذیرد باید شبانه روز در اختیار مردم باشد و در ساعت اداری نمی‌توان مشکلات را حل کرد و پیشرفتی نخواهیم داشت.
گزارش/
علی‌رغم این‌که استاندار خراسان‌جنوبی بارها خبر از برگزاری نمایشگاه محصولات خراسان‌جنوبی در شهریورماه در مزار شریف افغانستان اعلام کرده بود اما اکنون نه‌تنها بعد از گذشت دو ماه نمایشگاه برگزار نشده بلکه خبرها حاکی از عدم‌برگزاری نمایشگاه دارد.
استاندار خراسان جنوبی درخواست کرد
معتمدیان گفت: تا پایان دولت دوازدهم در هر شهرستان خراسان‌جنوبی یک طرح صنعتی ایجاد شود.
گزارش/
در شورای اداری شهرستان قاین اتفاق قابل تأملی رخ داد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت.
استاندار خراسان‌جنوبی:
معتمدیان گفت: ستاد هماهنگی محرومیت زدایی با همکاری دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی در سپاه انصارالرضاعلیه السلام استان، کمیته امداد و قرارگاه محرومیت زدایی در خراسان جنوبی تشکیل شده است.
با ابلاغ استاندار خراسان جنوبی؛
با ابلاغ استاندار خراسان جنوبی، عباسعلی بهاری به سمت مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی منصوب شد.

صفحه‌ها

اشتراک در استاندار خراسان جنوبی