نمایش 1 - 10 از 12
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی به ماده 14 و 26 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی اشاره کرد و گفت: پلیس بر اساس قانون چنانچه معایب و نواقص ترافیکی رفع نشود و در بروز تصادف نقش داشته باشند، سهم تقصیر سازمان مربوطه را اعمال خواهد کرد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی مطرح کرد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی گفت: کنترل هوشمند ترافیک در مرکز استان مغفول واقع شده به گونه ای که طی 5 سال گذشته بیش از 5هزار نفر در شهر بیرجند مجروح شده‌اند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: به منظور تسهیل در عبور و مرور، افزایش ضریب ایمنی برای عابران به ویژه عزاداران حسینی و جلوگیری از مشکلات ترافیکی و بروز حوادث در شب های تاسوعا و عاشورا محدودیت‌های ترافیکی ‌اجرا می شود.
در 3 ماهه نخست سال جاری اتفاق افتاد؛
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: در 3 ماهه نخست سال جاری 560 فقره تصادف درون شهری به وقوع پیوست که در اين حوادث 10 نفر کشته و 711 نفر مجروح شدند.
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بر تهیه برنامه جامع کاهش تصادفات رانندگی استان در حوزه درون شهری تاکید کرد و گفت: وضعیت تصادفات استان نسبت به میانگین کشوری نگران کننده است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی گفت: طرح نوروزی از 25 اسفندماه شروع و تا 17 فروردین ادامه خواهد داشت.
رئيس پليس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی خبرداد
رئيس پليس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی ازکاهش 75 درصدی تلفات موتورسواران نسبت به مدت مشابه سال قبل در معابر درون شهری استان خبر داد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی محدودیت های ترافیکی فردا در بیرجند را اعلام کرد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: متاسفانه هفته گذشته 26 فقره تصادف در معابر درون شهری استان اتفاق افتاد که در اثر این تصادفات 33 نفر مجروح شدند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از ثبت پنج هزار و 179 فقره انواع تخلف رانندگی توسط ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی استان در یک هفته گذشته خبر داد و گفت: از این تعداد 645 تخلف حادثه ساز بوده است.

صفحه‌ها

اشتراک در رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی