نمایش 1 - 10 از 169
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ابرقدرت‌ها بیش از این‌که قدرت داشته باشند برای خود سروصدا ایجاد کرده و با این سروصدا ترسوها را می‌ترسانند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: اگر وزیر نفت به اقتصاد مقاومتی توجه می‌کرد و پتروپالایشگاه‌هایی را ایجاد می کرد در صادرات نفت هیچ گاه دچار مشکل نمی شدیم و نفت ایران با دو تا سه برابر ارزش افزوده صادر می‌شد و دیگر قابل تحریم نبودیم.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR ابعاد مختلفی را که رهبر انقلاب درباره رونق تولید در پیام نوروزی و بیانات در حرم مطهر رضوی مطرح کردند در این اطلاع‌نگاشت منتشر می‌کند.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: همه راهکارهای رونق تولید جلوی چشم مسئولان است اما متأسفانه حوزه اراده و عمل ضعیف است.
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان درح:
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان درح از تشکیل هسته های جهادی به منظور رفع مشکلات روستاها خبرداد و گفت: باید اقتصاد کشور ما مولد و درون زا باشد تا از التهابات بازار، احتکار و تحریم آسیب نبیند.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: كارخانه كوير تاير الگويی موفق در حوزه اقتصاد مقاومتی است كه تلاش خواهيم كرد اين الگو را در سطح كشور به خوبی معرفی كنيم.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی باید به اقتصاد مقاومتی ناب خودمان برگردیم و با تلاش سعی در پیاده سازی اقتصاد مقاومتی داشته باشیم.
عبدالملکی مطرح کرد
یک اقتصاددان درباره تاکید رهبر انقلاب بر طهارت اقتصادی به عنوان شرط مشروعیت مسئولان انقلاب اسلامی، گفت: بانک جامع اطلاعات اقتصادی را می‌توان در کمتر از 6ماه راه‌اندازی کرد و پس از آن اتفاقات مالی همه افراد از جمله مدیر و غیر مدیر قابل ارزیابی است.
کارشناس سیاسی خراسان جنوبی:
کارشناس سیاسی خراسان جنوبی گفت: طبق آمار سازمان فائو ایران در تولید 30 محصول کشاورزی جزو 20 کشور نخست دنیا است و در تولید 21 محصول رتبه تک رقمی دارد.
قائم مقام سازمان امور عشایری ایران مطرح کرد
قائم مقام سازمان امور عشایری ایران گفت: خراسان‌جنوبی در زمینه جذب تسهیلات سرمایه در گردش و ایجاد پرونده مقام اول را در امور عشایری کشور به دست آورده است.

صفحه‌ها

اشتراک در اقتصاد مقاومتی