نمایش 1 - 10 از 10
دراحوالات زیرساخت‌های معیوب آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی؛
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت‌های آموزش و پرورش خراسان جنوبی نیاز به توجه جدی دارد و باید نتیجه سفر ما گشایشی برای آموزش و پرورش استان باشد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی امکاناتی زیادی در کشور فراهم شده، گفت: حال می‌طلبد دستگاه‌ها بیشتر توجه کرده و سازمان برنامه و بودجه حتما اعتبارات آموزشی استان را افزایش دهد.
سید غلامرضا ابطحی
کتابفروش قدیمی شهر بیرجند:
کتابفروش قدیمی بیرجندی با بیان این‌که عشق به مطالعه باید در فرزندانمان نهادینه شود، گفت: از دوران دبستان باید علاقه به مطالعه در دانش‌آموزان ایجاد شود و در کنار کتاب‌های درسی، کتاب‌های غیر درسی نیز مطالعه کنند و من نگران فرهنگ کودکان هستم.
سید غلامرضا ابطحی، با سابقه ترین کتابفروش بیرجندی گفت: عشق به سازندگی و افراد جامعه موجب شد تا با این شغل حداقل قدمی در جهت رشد فکری جامعه بردارم.
محمد خاتمی و محمدعلی ابطحی وقتی که خیلی جوان بودند!
در واکنش به آخرین اظهارات ابطحی؛
چطور می‌توان چشم بر این نکته بست که پیروزی شکننده به دست آمده تنها با ۰.۷ درصد بیشتر از حد نصاب اکثریت آرای مأخوذه محقق شد؟
ابطحی:
سیدمحمدعلی ابطحی ادعا کرد: رای مردم در ۲۴خرداد «نه» گفتن به تمامی رویه‌های گذشته بود.
اعتراف جدید ابطحی
محمد علی ابطحی در فیس‌بوکش نوشت: آن‌هایی که از آقای روحانی توقع دارند که چون رای آورده باید یکسره هواداران کاندیداهای دیگر را نادیده بگیرد و فضا را تند کند و مخالفان انتخاباتی اش را به گوشه بفرستد و فشار را بر آنها زیاد کند، باید بدانند که یک بار این اشتباه از سوی افراطی ها در ایام اصلاحات انجام شد.
محمد علی ابطحی طی مطلبی در صفحه شخصی فیسبوکش به طور مستقیم شب نهم دی را شب فتنه نامید.
حماسه سیاسی در سرزمین خاورستان/5
جانشین ستاد انتخابات شهرستان بیرجند از توزیع 380 هزار تعرفه اخذ رای در شعب اخذ رای این شهرستان خبر داد.
اشتراک در ابطحی