نمایش 1 - 9 از 9
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند مطرح کرد
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند گفت: مدارس غیردولتی و هیئت امنایی کمک یار آموزش و پرورش در انجام رسالت بزرگ تربیت نیروی انسانی توانمند است.
مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش بیرجند برگزار شد.
در پی گزارش خبری نیمه تعطیلی دارالقرآن به بهانه کمبود فضای آموزشی؛
مدیرآموزش و پرورش بیرجند نسبت به نیمه تعطیل شدن دارالقرآن صاحب الزمان (عج) واکنش نشان داده و گفت: این دارالقرآن حتی یک ثانیه تعطیل نشده است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند خبر داد
مدیر آموزش و پرورش بیرجند کفت: در آزمون سراسری سال جاری 90 دانش آموز از شهرستان بیرجند رتبه زیر هزار را کسب کرده‌اند.
مدیر آموزش وپرروش بیرجند خبر داد
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند با بیان این که کمبود فضای آموزشی در شهرستان بیرجند مشهود است، گفت:در حال حاضربیرجند دارای تعداد 12 پروژه در حال ساخت است که امیدواریم پروژه های مذکور، هر چه زودتر به پایان برسند.
مدیر آموزش و پرورش بیرجند خبر داد
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند گفت:مهمترین معضل شهرستان بیرجند در بُعد آموزشی در مرحله نخست کمبود فضای آموزشی و بعد کمبود تجهیزات و نیروی انسانی است.
مدیر آموزش و پرورش بیرجند:
مدیر آموزش و پرورش بیرجند بر ضرورت ایجاد و راه اندازی مرکز مداخله اورژانس اجتماعی دانش آموزی تأکید کرد و گفت: در سال جاری، مراکز مشاوره شهرستان بیرجند به 4 مرکز افزایش پیدا کرده است.
طی مراسمی؛
طی مراسمی صبح امروز ضیایی به عنوان مدیر آموزش و پرورش بیرجند منصوب شد.
مدیر آموزش و پرورش بیرجند:
مدیر آموزش و پرورش بیرجند گفت: در مهر شهر، روستاهای حاجی‌آباد، امیرآباد، شهرک چهکند، معصومیه، کوی شهید مفتح و تعدادی روستای بخش مرکزی برای ارائه خدمات در سال تحصیلی آینده با کمبود کلاس روبه رو خواهیم بود.
اشتراک در مدیر آموزش و پرورش بیرجند