نمایش 1 - 10 از 95
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از آسیب‌های جدی که انقلاب را در مسیر حرکت توفنده آن تهدید کرده و می‌کند همین اشرافی‌گری است و اشارات مقام معظم رهبری به این موضوع حائز اهمیت است که باید در قول و عمل جدی گرفته شود.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران با این رویکرد که نظام اسلامی به عنوان یک الگو به جهان معرفی شد به عنوان یک نظامی که در مقابل سلطه ایستادگی می‌کند و خودش منشا قدرت می‌شود، در منطقه و جهان به عنوان بزرگترین اولویت و دستاورد تلقی می‌شود و این افتخار نظام است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه زمانی‌که مجریان تعهدی نسبت به موضوع احساس نمی‌کنند یا در یک بروکراسی اداری قرار می‌گیرند مطمئنا شاهد ولنگاری فضای مجازی هستیم که آسیب آن به فضای جامعه، خانواده‌ها و افراد می‌رسد و نمی‌توانیم از این فضا استفاده مطلوب کنیم.
حاشیه‌های شورای اداری خراسان جنوبی با حضور معاون رئیس‌جمهور؛
رئیس پارک علم و فناوری خراسان‌جنوبی گلایه‌هایی از عدم‌همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی به دلیل در اختیار نگذاشتن مکان و سنگ‌اندازی جلوی پای نخبگان استان کرد.
نمایندگان استان در شورای اداری مطرح کردند
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: زمینه حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های بین المللی فراهم شود.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگرچه بخشی از ایده مجلس مبنی بر حذف کنکور را پوشش می‌دهد اما این ۸۵ درصد عموما مربوط به رشته‌هایی است که بعضا آنچنان هم پر متقاضی و پرطرفدار نیست.
طی اخذ رأی در جلسه علنی مجلس؛
فرهاد فلاحتی به عنوان عضو ناطر شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی انخاب شد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به شهرستان قاین خبر داد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان مطرح کرد
نماینده مردم قاین و زیرکوه درمجلس شورای اسلامی گفت: مبلغ مورد نیاز برای رتبه بندی معلمان بین 10 تا 15 هزار میلیارد تومان است اما متاسفانه دولت مبلغ 2 هزار میلیارد تومان در لایحه بودجه 98 برای رتبه بندی معلمان در نظر گرفته است که این مبلغ بسیار اندک است.
فلاحتی در گفتگو با خاورستان:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مأموریت سفر به ایتالیا سه محور اساسی داشت و در این سفر مسائل مربوط به ارزکه برای دانشجویان خیلی مشکل ایجاد کره بود را بررسی کرده و از همان‌جا رایزنی‌هایی انجام شد.

صفحه‌ها

اشتراک در فلاحتی