نمایش 1 - 10 از 108
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خبر داد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از 12 مصوبه برای شهرستان‌های قاین و زیرکوه طی نتیجه سفر اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به خراسان‌جنوبی خبر داد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم صدا و سیما حتی با مشی و روش آقایانی که شعار روشن فکری می‌دهند سازگار نیست.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نُرم دانش آموزی کشور و خراسان جنوبی یکی در نظر گرفته شده است درصورتی که تراکم جمعیتی در استان زیاد است و باید نُرم دانش آموزی در این استان کمتر از مرکز کشور دیده شود
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خبرداد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مرز یزدان به گمرک رسمی ایران تبدیل خواهد شد و کالاهای کشور از این طریق علاوه بر افغانستان به چین، پاکستان و هندوستان خواهد رسید.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مهم‌ترین و بدترین نتیجه‌ای که فتنه 88 داشت آغاز تحریم‌های بزرگ علیه کشور بود گفت: یقینا بعد از فتنه 88 و آشوب‌های خیابانی بزرگترین تحریم‌های آمریکایی اروپایی علیه ملت ایران شکل گرفت.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تلقی از هوشمندسازی مدارس به تبدیل گچ و کاغذ به کامپیوتر یا تخته سیاه به تخته هوشمند تنزل پیدا کرده است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: زبان فارسی یکی از قدیمی‌ترین و زیباترین زبان‌ها در دنیا با شاخصه‌های کلان فرهنگی مهم است و افتخار ما است که امروز دیوان حافظ به چندین زبان زنده دنیا ترجمه می‌شود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش هر ساله با کسری بودجه مواجه است و این کسری بودجه را به سال بعد منتقل می‌کند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: خیران پشتوانه‌های مادی و معنوی دولت و مردم هستند و فعالیت‌های چشمگیر خیران در ایران می‌توان گفت در سطح دنیا نظیر ندارد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام آمریکا در تروریست معرفی‌کردن سپاه در جامعه جهانی بی‌سابقه بوده و علت این کار نشان از عجز ترامپ و هم‌پیمان اصلی‌اش یعنی رژیم صهیونیستی در مقابله با جمهوری اسلامی ایران است.

صفحه‌ها

اشتراک در فلاحتی