نمایش 1 - 10 از 98
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: شعار ما می‌توانیم که در انقلاب اسلامی مطرح شد منجر به پیشرفت‌های بزرگ شده است و طبیعتا تا زمانی‌که به این شعار باور داشته باشیم به پیشرفت‌ خواهیم رسید.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور رژیم آل‌سعود در کشورهایی مثل سوریه، حمایت از داعش و صدها جنایت هولناکی که در تاریخ شکل می‌گیرد دوام نخواهد آورد و قطعا در مسیر پیش‌رو انقلاب اسلامی اینها مچاله خواهد شد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مردم قاین و یزرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق نشستی که با رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور داشتم از وی درخواست شد برای ترم بهمن دانشجویان در یک فضا غیر فضایی که مورد تایید دانشگاه فرهنگیان است مستقر شوند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از آسیب‌های جدی که انقلاب را در مسیر حرکت توفنده آن تهدید کرده و می‌کند همین اشرافی‌گری است و اشارات مقام معظم رهبری به این موضوع حائز اهمیت است که باید در قول و عمل جدی گرفته شود.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران با این رویکرد که نظام اسلامی به عنوان یک الگو به جهان معرفی شد به عنوان یک نظامی که در مقابل سلطه ایستادگی می‌کند و خودش منشا قدرت می‌شود، در منطقه و جهان به عنوان بزرگترین اولویت و دستاورد تلقی می‌شود و این افتخار نظام است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه زمانی‌که مجریان تعهدی نسبت به موضوع احساس نمی‌کنند یا در یک بروکراسی اداری قرار می‌گیرند مطمئنا شاهد ولنگاری فضای مجازی هستیم که آسیب آن به فضای جامعه، خانواده‌ها و افراد می‌رسد و نمی‌توانیم از این فضا استفاده مطلوب کنیم.
حاشیه‌های شورای اداری خراسان جنوبی با حضور معاون رئیس‌جمهور؛
رئیس پارک علم و فناوری خراسان‌جنوبی گلایه‌هایی از عدم‌همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی به دلیل در اختیار نگذاشتن مکان و سنگ‌اندازی جلوی پای نخبگان استان کرد.
نمایندگان استان در شورای اداری مطرح کردند
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: زمینه حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های بین المللی فراهم شود.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگرچه بخشی از ایده مجلس مبنی بر حذف کنکور را پوشش می‌دهد اما این ۸۵ درصد عموما مربوط به رشته‌هایی است که بعضا آنچنان هم پر متقاضی و پرطرفدار نیست.
طی اخذ رأی در جلسه علنی مجلس؛
فرهاد فلاحتی به عنوان عضو ناطر شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی انخاب شد.

صفحه‌ها

اشتراک در فلاحتی