نمایش 1 - 10 از 83
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی:
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی گفت: خراسان‌جنوبی در زمینه محصولاتی مانند زرشک، زعفران و عناب رتبه‌های برتری دارد اما یک برنامه جامعی در خصوص کاشت، داشت و برداشت این محصولات وجود ندارد و این محصولات به صورت سنتی کشت می‌شوند.
فلاحتی در گفتگو با خاورستان:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که هیچ دولتی نتوانسته زعفران را به الگوی کشت جدید برساند، گفت: اگر به زعفران توجه شود حجم زیادی از اشتغال را مرتفع می‌کند.
فلاحتی در گفتگو با خاورستان:
نماینده مردم قاین و زیرکو ه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای زیرکوه فرمانداری نیاز است که به جای توجه به مباحث سیاسی و حاشیه ای، توانمند و با تجربه باشد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش با مسائل مختلفی دست و پنجه نرم می‌کند که باید آن را حل کند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که تقویت دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی از ضروریات است، گفت: در شهرستان قاین دو مرکز تربیت معلم داشتیم که تعطیل شده و امروز مصوبات شما (وزیر) را لازم داریم.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه دانشگاه‌های کوچک کشور از جمله دانشگاه بزرگمهر قاین وارد دور باطل شده‌ایم و برای افزوده‌شدن نیروی کاری در محیط اداری آن شرط اجرای آمایش را جلوی پای ما می‌گذارند که منصفانه نیست.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که می‌خواهند کاهش قیمت دلار را مربوط به FATF بدانند آدرس غلط می‌دهند و می‌خواهند شرایط را به سمتی ببرند که چنان‌چه FATF در مجلس تصویب نشود دلار به قیمت قبل برخواهد گشت و شاید بیشتر شود!
واکنش نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به رزمایش خدمت؛
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: ضرورت دارد که دولت و مسئولان اجرایی جهاد را باور کنند و خودشان قبل از اینکه جهادگران وارد عرصه ای شوند جهادگونه کار کنند.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی :
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمت کردن به مردم با گرفتن پست در جامعه تفاوت زیادی دارد و این مهم نیازمند به فرهنگ سازی در جامعه است.
نمایندگان مجلس در کارگروه تخصصی اشتغال مطرح کردند
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: روستائیان و عشایر با چگونگی دریافت و بازگرداندن تسهیلات آشنایی ندارند و زمانی که بحث تسهیلات روستایی جلوی آن‌ها مطرح می‌شود، همه آن‌ها از سختی گرفتن تسهیلات و حتی غیرممکن‌بودن دریافت این تسهیلات می‌گویند.

صفحه‌ها

اشتراک در فلاحتی