نمایش 1 - 10 از 249
داریوش خسروی سرمایه‌گذار آبگرم لوت طی مطلبی خطاب به استاندار خراسان جنوبی خواستار رفع مشکلات این مجموعه شد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوسف:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوسف گفت: از محل صندوق توسعه ملی بیش از 3 میلیارد تومان اعتبار برای این اداره در نظر گرفته شده که نسبت به سال گذشته 2 برابر افزایش داشته است.
اقدام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان جهت مزایده پهنه معدنی سنگ‌های قیمتی و تزئینی شهرستان و ممانعت از بهره‌مندی مردم شهرستان خوسف توسط افراد غیربومی سایر استان‌ها که بهره‌بردار پهنه‌های معدنی این شهرستان می‌باشند، سبب نگرانی و نارضایتی شدید مردم عزیز و ولایتمدار شهرستان گردیده است.
توصیف وضعیت گردشگری شهرستان خوسف؛
گردشگری در شهرستان خوسف وضعیت خوبی ندارد و برخی مناطقی که توسط فرماندار خوسف پیگیری شده، امروز رها و تعطیل شده است. سرمایه‌گذاران دل پر دردی از رفتارهای مسئولان خوسف دارند و اعلام می‌کنند گردشگری خوسف رو به نابودی است و با سرمایه‌گذاری در این شهرستان، سرمایه آن‌ها از بین رفته است.
تصاویری از وضعیت گردشگری شهرستان خوسف را مشاهده می‌کنید.
سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای خوسف خبر داد
سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای خوسف از اتمام لکه گیری و روکش آسفالت گرم محور خوسف – خور بطول 8 کیلومتر خبر داد.
تیتر جالب یک روزنامه در خصوص واکنش معاون عمرانی استاندار به آن‌چه در خوسف می‌گذرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: از میراث فرهنگی بعید است که طرح را تائید کرده باشد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خبرداد
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به همراه برخی از معاونین وزارتخانه ها، چهارشنبه (۱۹ تیر) به خراسان جنوبی سفر می‌کنند.
استاندار خراسان جنوبی در احکام جداگانه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان خوسف و بخشدار مرکزی شهرستان بیرجند را منصوب کرد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوسف:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوسف با تأکید بر اینکه ائمه (ع) چراغ راه بشریت و به ویژه شیعیان و عاشقان و دوستداران اهل بیت و خاندان عصمت و طهارت هستند، گفت: الگو گیری از آنها ضامن اصلی بقا و تعالی فرهنگی و معنوی جامعه است.

صفحه‌ها

اشتراک در خوسف