نمایش 1 - 10 از 18
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به این که مسائل اخلاقی و تربیتی را باید پررنگ‌تر ببینیم، گفت: سند تحول بنیادین بر تربیت دینی تاکید دارد و وظیفه ما است که خودمان به عنوان اولیا برای این بیانیه برنامه‌ریزی داشته باشیم.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 124 هزار و 149 دانش آموز دختر و پسر استان در بیست و دومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی شرکت کردند.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: 18 هزار و 416 دانش‌آموز دختر و پسر دوره ابتدایی خراسان جنوبی با 4 هزار و 454 اثر در نهمین جشنواره جابربن حیان شرکت کردند.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از مادران شهدا یاد کرد و گفت: امنیت و آسایش ما محصول تلاش این مادران است که فرزندان خود را فدا کردند تا من و شما بتوانیم در این مملکت با آرامش و آسایش زندگی کنیم.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به این‌که سیاست‌زدگی و سیاسی‌کاری وظیفه ما نیست اما ما را به آن نسبت می‌دهند، گفت: در فضای انتخاباتی باید حضور داشته باشیم اما بعد از آن باید به دور از سیاست و در کنار هم کار کنیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به تاثیر برگزاری دوره‌های آموزشی هلال احمر در کاهش آسیب‌ها و تلفات حوادث، گفت: پیوند بین هلال احمر و آموزش و پرورش باعث کاهش تلفات در حوادث خواهد شد.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 40 درصد مدارس خراسان جنوبی نیاز به بازسازی و مقاوم‌سازی دارند که با اعتبارات قطره‌ای نمی‌توان کار بنیادی انجام داد و نیاز به همکاری خیرین داریم.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: باید همیشه به یاد شهدا باشیم چرا که اگر امروز در امنیت هستیم همه را مدیون خون شهدا هستیم.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در جمعی که امروز شاهد هستیم که در این مکان حضور دارند اکثرا همکاران فرهنگی ما هستند و اعتقاد ما بر این است که اگر روز معلم است دیگر مسئولان حضور پیدا کنند و این روز را خدمت معلمان عزیز تبریک بگویند اما متاسفانه باز هم این خودمان هستیم که این روز را به خودمان تبریک می گوییم.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به مناسبت هفته معلم از 20 معلم برگزیده در خراسان جنوبی تجلیل می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی