نمایش 1 - 10 از 40
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 120 دانشجو از دانشگاه های خواجه نصیر و علوم قضایی تهران در شهرستانهای خوسف و سربیشه به مردم خدمت رسانی کردند.
مسئول بسیج سازندگی در خراسان جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی در خراسان جنوبی گفت: در خراسان جنوبی به دنبال توسعه فرهنگ و گفتمان جهادی هستیم.
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان مطرح کرد
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با جهادگران برتوجه جدی به کمیت گروه‌های جهادی علاوه بر کیفیت تاکید داشته و فرمودند تربیت نیروی انسانی که مورد نظر انقلاب و کشور است فراهم خواهد شد.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با ستاد بازسازی عتبات عالیات برای استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی و جوانان مومن انقلابی جهت کمک و خدمت رسانی در عتبات عالیات امروز اولین گروه جهادی 10 نفره به همراه تیم عتبات عالیات عازم کاظمین شدند.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: در ایام تابستان حدود 3 هزار و 750 نفر از جهادگران در قالب 279 گروه جهادی بومی و مهمان در مناطق مختلف استان خدمت رسانی خواهند کرد .
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: تعداد 3 هزار و 742 جهادگر در قالب 279 گروه جهادی تابستان امسال در سطح خراسان‌جنوبی خدمت‌رسانی خواهند داشت.
ظهر امروز؛
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: امروز آغاز عملیات اجرایی ساخت و مناسب سازی 220 واحد مسکونی با همکاری بسیج سازندگی و بهزیستی در شهرستان نهبندان کلنگ‌زنی شد.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 50جهادگر برای کمک به خارج کردن گل و لای از روستای شیرگ سربیشه به این روستا اعزام شدند.
گفت‌وگوی اختصاصی خاورستان با مسئول بسج سازندگی خراسان‌جنوبی پیرامون برنامه های سال 98:
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: امسال در بحث ایجاد گروه‌های جهادی متخصص تمرکز خواهیم داشت و گروه‌های جهادی که به صورت تخصصی در زمینه‌های گچ‌کاری، بنایی، برق‌کاری، کشاورزی، مهندسی و همچنین اقشار به صورت تخصصی پیگیر موضوعی هستند را بکارگیری خواهیم کرد.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه 40 هزار پروژه عمرانی زمستان سال گذشته در سطح کشور آغاز شد، گفت: از این تعداد سهم خراسان‌جنوبی 750 پروژه بوده که تاکنون 184 پروژه به اتمام رسیده و 290 پروژه آغاز شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی